Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Emre Kux351

Asistan
Dalga mı geçiyorlar? Nisan güncellemesi geldi. Kamera güncellemesi ve Mart güncellemesi gelmedi. Nisan ayı guncellemesinde önemli güvenlik açıkları giderilcekti ondan erken verilmiş olabilir ama şuan çok saçma oldu güncelleme işi bence

cagriozbkr

Üyecik
70544

beyler instagram hikayelerinde bu daha fazla gör kısımında ki siyah yer bütün insta hikayalerinde siyah şerit şeklinde devam ediyor bu tek bende mi
var sizde de var mı ?

EL TURQA

Üyecik
Son güncellemeyle bazı uygulamalarda tam ekran olmuyor.En kötüsü de Instagram'da altan kesiyor:(

BALAXIS

Asistan
Bide samsung ailesi ne kadar iyi video ceksede isterse 4k 60 fps 1080p 120 fps olsun fark etmez instagram bozarak atıyor videoları fakat ios ta böyle bir durum söz konusu değil bu tamamen instagramdan kaynaklanıyor.

cagriozbkr

Üyecik
Bide samsung ailesi ne kadar iyi video ceksede isterse 4k 60 fps 1080p 120 fps olsun fark etmez instagram bozarak atıyor videoları fakat ios ta böyle bir durum söz konusu değil bu tamamen instagramdan kaynaklanıyor.
Çok haklısın bunu internette yabancı forumlarda çok araştırdım ama bir çözüm yolu yok snapchat ve instagram android i bence önemsemiyor tamamen ios odaklı çalışıyorlar benim düşüncem.

cmlsn

Asistan
yakın zamanda düzeleceğini düşünüyorum ben çünkü s10 da özel instagram modu var ona göre düzenleme yapacaklardır.
yani umarım inşallah :)

salimvrgn

Üyecik
Bu s8 plus için likit yapistiricili ekran koruyucu aldım ve 2 kere kenarlardan açıldı. Kenarları açılmayan tercih edeceğiniz ekran koruyucu varmı?

BALAXIS

Asistan
Bize mart ayı güncellemesini vermeden nisan verdiler ya mart ayında güvenlik güncellemesi yanında baska birseyler verildi mi acaba (kamera vs..)

Emre Kux351

Asistan
Bize mart ayı güncellemesini vermeden nisan verdiler ya mart ayında güvenlik güncellemesi yanında baska birseyler verildi mi acaba (kamera vs..)
Evet 600 mb lik bir Kamera güncellemesi verildi ancak global olarak bir hata çıkmış sanırım pek bir yere dağıtılmadı sorun çözülür çözülmez bizede verilecektir.

BALAXIS

Asistan
Evet 600 mb lik bir Kamera güncellemesi verildi ancak global olarak bir hata çıkmış sanırım pek bir yere dağıtılmadı sorun çözülür çözülmez bizede verilecektir.
Insallah su instagram modu falan gelirde iyi olur 4k Video atiyorum instaya hesap makinasiyla cekmis gibi çıkıyor

BALAXIS

Asistan
Instagram Anroid tarafında hep sorunlu ınstagram modunda yine görüntü kalite artışı var ancak orjinal ile aynı değil yine maalesef.
Evet oyle ama durum şu iphone nerdeyse az bozuyor suan 6s Olan bile bizden daha iyi hikaye atabiliyor. Millet ios secmekten haklı çünkü foto ne kadar telefonda iyi olsada sosyal medyada guzel olmadikca bi anlami olmuyor

stat counter