Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

cimbomlu52

Üyecik
arkadaşlar benim telefonun bataryada %14 deyden bir baktım bir anda %4 e düşmüş yada kapanıyor.

bunu yaşayan bir kaç arkadaş daha vardı. çözümü nedir bunun?

Gramton

Asistan
arkadaşlar benim telefonun bataryada %14 deyden bir baktım bir anda %4 e düşmüş yada kapanıyor.

Hocam bu sorunu çözmek için telefonu Ayarlar>Yedekleme ve Geri Yükleme>Fabrika Ayarlarına Dön şeklinde telefonu sıfırlamak işine yarayabilir bende bu sorunu J4 cihazım için yaşadım ve bu şekilde çözdüm

Murad Hasanli

Üyecik

Telefonu sıfırla işe yarıyor benim de telefonun pili %15 de bir anda bitiyordu sıfırladım şimdi garip şekilde %0 da bile 30 dakika kadar dayandı ultra güç tasarruf modunda ben de şaşırdım
69571

Ekli dosyalar

cimbomlu52

Üyecik
Telefonu sıfırla işe yarıyor benim de telefonun pili %15 de bir anda bitiyordu sıfırladım şimdi garip şekilde %0 da bile 30 dakika kadar dayandı ultra güç tasarruf modunda ben de şaşırdım
Ekli dosyayı görüntüle 69571
Hocam bu sorunu çözmek için telefonu Ayarlar>Yedekleme ve Geri Yükleme>Fabrika Ayarlarına Dön şeklinde telefonu sıfırlamak işine yarayabilir bende bu sorunu J4 cihazım için yaşadım ve bu şekilde çözdüm
android 9 yüklediğimde hem fabrika ayarlarına sıfırladım hemde hard format attım. bunları yaptığım halde bu şekilde oluyor.

Drangleic

Profesör
Bu bir genel sorun mu yoksa sadece bende mi var
Donanımsal bir sıkıntı herkeste olabilir ama dikkatli kullanımda ortaya çıkma ihtimali çok düşük eğer garanti varsa değişim yaparlar diye düşünüyorum internetten amoled yanığı hakkında araştırma yaparsanız daha net bilgiye sahip olabilirsiniz.

cmlsn

Asistan
Aylik guncelleme hala alcakmiyiz android pie ile sonmuydu
pie büyük güncelleme olarak sondu aylık devam edecek hatta s7 için 3 ayda bir devam edecek diye bir yazı okudum biz de seneye de devam ederiz diye düşünüyorum
ek olarak
sayfanın paylaştığı güncelleme hala gelmedi bana bilmiyorum sizlerde durum nedir

Drangleic

Profesör
Bana da gelmedi wifi sıkıntısını çözerlerse iyi olur. Evde kaldığım oda modeme uzak o yüzden çekim gücü önemli benim için oreoda 1-2 çizgi çekiyordu girebiliyordum internete ama 9.0 da zar zor görüyor bazen 10 dk görmediği oluyo.

cmlsn

Asistan
ben wi fi de bir sorun yaşamadım sanki modem çok uzak kalmadı o yüzden bilmiyorum ama onun dışında yaşadığım eksikler var bildirim sorunu mesela instagram ve twitter da uygulama üzerinde yazmıyor sadece instagramdan mesaj gelirse yazıyor başka yok
girmediğim ayar kurcalamadığım kısım kalmadı maleseff hep birşeyler eksik gibii :(((

Sedatcilsiz

Üyecik
ben wi fi de bir sorun yaşamadım sanki modem çok uzak kalmadı o yüzden bilmiyorum ama onun dışında yaşadığım eksikler var bildirim sorunu mesela instagram ve twitter da uygulama üzerinde yazmıyor sadece instagramdan mesaj gelirse yazıyor başka yok
girmediğim ayar kurcalamadığım kısım kalmadı maleseff hep birşeyler eksik gibii :(((
Bütün uygulamalarda aynı bildirim sorununu yaşıyorum aylardır çözemedim...

cmlsn

Asistan
herkese iyi akşamlar hayırlı kandiller
sanıyorum ki hala hiçkimseye güncelleme gelmedi...
güncellemeyi geri mi çektiler acaba çünkü shiftdelete te yayınlanalı çok oldu hem de 2 güncelleme haberi yapmışlardı...

Emre Kux351

Asistan
Yurt dışında bugün Nisan güvenlik güncellemesi gelmiş. Bizde sorun oluştuğu belli

stat counter