Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 2, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Yktrnslv

Doçent
android 8 de vardı .9 da olmuyor. bilen yokmu yaa
Hocam pie'da o özellik yok ama bazı reklam mesajlarında doğrudan 'numarayı engelle' ifadesi çıkıyor, bazılarında da olmuyor; örneğin siyasi liderlerden vs gönderilen mesajları engelleyemedim ben ama vodafone'dan gelen bilgilendirme mesajlarında bile 'numarayı engelle' ibaresi çıkıyor.

cimbomlu52

Üyecik
Hocam pie'da o özellik yok ama bazı reklam mesajlarında doğrudan 'numarayı engelle' ifadesi çıkıyor, bazılarında da olmuyor; örneğin siyasi liderlerden vs gönderilen mesajları engelleyemedim ben ama vodafone'dan gelen bilgilendirme mesajlarında bile 'numarayı engelle' ibaresi çıkıyor.
çok kötü oldu yaa .abuk subuk bur sürü mesaj geliyor.

yavuz2424

Üyecik
Bunlarda operatör firmaların çok büyük suçu var telefon numara ları mızı ücret karşılığı satıyorlar yani paylaşıma açıyorlar

onurdoyuran

Üyecik
Arkadaslar merhaba
Telefonum s8 plus 955u modeli. Amerikadan alinma tracfone cikisli. Ben bu telefonu rusyada ikinci el olarak aldim. Su anda rusyadayim. Sormak istedigim telefonun sim lock olup olmadigini ogrenmem. Su anda hem rus hemde turk karti ile kullaniyorum sorunsuz. Fakat ikicini el aldigim icin aldigim kisiden format atarak almadim. O bu konuuu bilmedigi icin. Yani aldigim kisiden onceki kisi acmis olabilir. Ben su anda format atmak istiyorum ama korkum su ki eger format dan sonra aktovasyon icin sim card isterse. O kariyerin sim karti yok. Simlock oldugunu ogrenebilirmiyim ve ya format atsam sorun olurmu aktivasyon sirasinda.
Tesekkurler simdiden

BALAXIS

Asistan
teşekkür ederim hocam peki ayarlarını vs nasıl yapacağım ?
ayar gerek yok indir direk kullan portre yaparken zoom istersen ayarlardan portre ayarlarından intial zoom acarsan zoom yapar.Diğer ayarlarla oynama bana sorarsan geliştiriciler ayarlamışlar bozulunca pembe falan cekiyor.

bonneval

Üyecik
arkadaşlar yurt dışı cihaza imei atılan s8 Plus aldım.Ancak bugün custom binary blocked by frp lock hatası alıyorum. Odin ile stock rom atsam düzelir mi ? Ayrıca stock romdan sonra imei gider mi ?

Son düzenleme:

Yktrnslv

Doçent
Arkadaşlar ortada ki yuvarlak çemberi nasıl kaldırabiliriz? Ekli dosyayı görüntüle 68967
Ana konu kısmına neonlu yazıyla konu açmak gerekecek bununla ilgili :)

O çemberi beğenmeyen çoğunluk içerisindesiniz hocam fakat maalesef onu kaldırmanın bir yolu yok. Yapılabilecek en iyi şey kişi fotoğrafı atamak ama bu bütün rehber için biraz yorucu olacaktır..

04İbrahim04

Asistan
Arkadaşlar pubg oyununda neden hdr seçeneği seçilmiyor çok yakında bu özellik cihazınızda olacak yazıyor oyun çıktıgından beri

Murad Hasanli

Üyecik
Android Pie kurduktan sonra cihazı sıfırladım. Şu an Oreo'ya göre daha iyi pil süresi alabiliyorum. Eskiden 4.5-5 saat ekran süresi aldığım zamanlar nadiren oluyordu. Şimdi rahat 5 saatin üzerinde ekran açık süresi alıyorum. Wifi çekim gücünde ve hoparlörün ses yüksekliğinde azalma görmedim. Dolb atmos hoparlörle de çalışsa keşke. Screenshot almak için eskinden tuşlara basılı tutmak gerekiyordu şimdi iphone x gibi bir kere dokunmak yeterli. Tam ekran hareketlerini oreo'da arıyordum gelmesi güzel oldu. Bildirim panelinde eskiden whatsapp grup bildirimleri daha iyi görünüyordu yani daha fazla mesajı görmek mümkündü şimdi daha az mesaj görünüyor. Samsung Music uygulamasında edge aydınlatmasını neden kaldırdılar anlamdım sevdiğim özellikdi. Bluetooth bağlantısı hızlandı bence kulaklığı şimdi çok daha hızlı bağlaya biliyorum. Kamera arayüzü önceden daha kullanılışıydı. Uygulama simgelerinin büyümesi göze daha hoş görünüyor. Yüz + iris gelmemesi kötü oldu amma kilit ekranında kalma özelliği kullanışlı.
69037

progamer7206

Asistan
Android Pie kurduktan sonra cihazı sıfırladım. Şu an Oreo'ya göre daha iyi pil süresi alabiliyorum. Eskiden 4.5-5 saat ekran süresi aldığım zamanlar nadiren oluyordu. Şimdi rahat 5 saatin üzerinde ekran açık süresi alıyorum. Wifi çekim gücünde ve hoparlörün ses yüksekliğinde azalma görmedim. Dolb atmos hoparlörle de çalışsa keşke. Screenshot almak için eskinden tuşlara basılı tutmak gerekiyordu şimdi iphone x gibi bir kere dokunmak yeterli. Tam ekran hareketlerini oreo'da arıyordum gelmesi güzel oldu. Bildirim panelinde eskiden whatsapp grup bildirimleri daha iyi görünüyordu yani daha fazla mesajı görmek mümkündü şimdi daha az mesaj görünüyor. Samsung Music uygulamasında edge aydınlatmasını neden kaldırdılar anlamdım sevdiğim özellikdi. Bluetooth bağlantısı hızlandı bence kulaklığı şimdi çok daha hızlı bağlaya biliyorum. Kamera arayüzü önceden daha kullanılışıydı. Uygulama simgelerinin büyümesi göze daha hoş görünüyor. Yüz + iris gelmemesi kötü oldu amma kilit ekranında kalma özelliği kullanışlı.Ekli dosyayı görüntüle 69037
Bende galaxy s9 var pie güncellemesi ile (sifirlamadım) 4 saat ekran süresi alıyorum. Sizin s8 baya iyi ekran suresi aliyor

stat counter