Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Royal99

Asistan
Pie dan sonra wifi çekim gücü ve ses seviyesi gözle görülür düştü. Güncelleyecekler bunları göz önüne alarak güncellesin.

04İbrahim04

Asistan
güncellemeden sonra birkaç deneyim daha ekleyeyim
telefonun ses seviyesi azaldı dış ses çok daha az hatta
arka planda uygulama çalıştırma özelliği ciddi geliştirilmiş gerçekten kapatıyor spotify karnaval vs gibi uygulamaları tuş kilitleyince bir süre sonra durdu... arka plana izin verdim kullanabilmek için.
deneyimlerime göre gece temasınım ben de pile bir erkisi olmadı
telefonun geçişleri yeni arayüzden dolayı daha estetik
bahseden arkadaşlarım vardı açık uygulamalar eskisinden daha kötü
bildirimlerde de ciddi gelişme var çok detaylı değişiklikler tercihler sözkonusu
bildirim ekranından sohbet başarılı
instagram ile s10 da anlaşma yapmalarına rağmen hala tam ekranda video veya resimler görünmüyor malesef ... 2 yıldır hikayeleri eksik görüyoruz.
Ben instagramın beta programına katıldım bende hikayeler 16.9 şeklinde gözüküyor üst ve altta siyah boşluk kalıyor bu sayede hikayeleri tam görebiliyorum sizde betaya katılırsanız olur sanırım

Drangleic

Profesör
Pie dan sonra wifi çekim gücü ve ses seviyesi gözle görülür düştü. Güncelleyecekler bunları göz önüne alarak güncellesin.
Benim odamda wifi tek veya çift çizgi çekiyordu az çok kullanıyordum şuan hiç çekmiyor mobil veri açıyorum mecbur...

Transistor

Profesör
6 saat ekran alanlar hangi uygulamalar ile haşır neşirler buraya yazabilermi acaba? ben 6 saat sadece whatsap kullansam şarj bitiyor
Ben 5-6 saat alıyorum. 6 saat olsun diye ekstra efor sarfetmiyorum. Normal gündelik işlemler yapıyorum( Youtube, forum, spotify, n11 vs.) Önerilerim: Uygulama güç yönetimindeki bütün tasarruf sağlayan ayarları aç. Uyku modundaki uygulamaları açıp WP ve bildirim almak istediğin uygulamalar hariç hepsini seç. AOD kapalı olsun. Telefon hep orta düzey güç tasarrufunda duracak.

hmk_58

Üyecik
yenı guncelleme sonrası oyunlar tam ekran yapılmıyor sanırım. bu kötü olmuş. yapabılen var mı tam ekran.

cimbomlu52

Üyecik
kişilerde sık kullanılanlar kısmı nasıl kaldırılır?siliyorum tekrar birileri geliyor.

birde gruplar var ben bunları görmek istemiyorum.

edit :kendi kendime buldum :) kişiler-3 nokta-çark işareti-sık iletişim kurulanlar

yavuz2424

Üyecik
Bence faydalı sık iletişim kurduğum kişi her defasında rehberden bulacağıma bir tıkla aramak daha kolay

salimvrgn

Üyecik
Yukarıdaki bildirim menüsünden güvenli klasör açma kapatma tuşunu nasıl kaldırırız?

Yktrnslv

Doçent
Yukarıdaki bildirim menüsünden güvenli klasör açma kapatma tuşunu nasıl kaldırırız?
Hocam bildirim panelini indirin, sağ üst kısımda üç noktaya dokunun, çıkan listede 'tuş sırası'na girip istemediğiniz kısayola uzun basarak yukarıda çıkan gri alana taşıyın.

Royal99

Asistan
Whatsap tan birini arayınca telefonun interneti kesiliyor ve wifiyi açıp kapatınca düzeliyor. Nedenini bilen var mı?

Drangleic

Profesör
Bir güncelleme ile wifi performansı bu kadar mı düşer arkadaş ya daha önce iyi çeken yerde şimdi zar zor görüyor.

stat counter