Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

seyhmus21

Profesör
Merak ettiğim kavisi s7 edge kadar kavisi fazla mı yoksa kavis daha da mı azaltılmış note 7 deki gibi

cengover05

Profesör
Hayırlı olsun Gri veya siyah renk çok güzel,Gözün gibi bak o kadar para veriyorsun. :)
Edit: Cihaz eline geçince deneyimlerini ayrıntılı bir şekilde bekliyoruz.
teşekkür ederim. elimden geldigince koruyacagim. ayrintili bir sekilde aciklarim sorularinizida cevaplarim

dejampe

Üyecik
s8 iyide bataryası konusunda şüphelerim var... o ekrana 3000 mah çok az değil mi ? :(

cengover05

Profesör
s8 iyide bataryası konusunda şüphelerim var... o ekrana 3000 mah çok az değil mi ? :(
bunu simdi ön goremeyiz. telefonu alip kullanman gerekiyor. Ben sarj olayini hic problem etmedim powerbank tasirim genelde.. Ne olur ne olmaz diye.

srknslck

Üyecik
on siparisi verdim 64 gb s8 gece siyahı
Sizin adınıza sevindim şimdiden hayırlı olsun. Normalde iPhone 7 Siyah renk kullanıyorum. S7Edge kullanmıştım o da siyahtı. Fakat bu sefer Samsung Orkide Grisi ile resmen harika bir ton tutturmuş bence orkide grisini tercih etmelisiniz. Şahsen bugün alacak olsam direkt olarak orkide grisi alırdım :)

cengover05

Profesör
Sizin adınıza sevindim şimdiden hayırlı olsun. Normalde iPhone 7 Siyah renk kullanıyorum. S7Edge kullanmıştım o da siyahtı. Fakat bu sefer Samsung Orkide Grisi ile resmen harika bir ton tutturmuş bence orkide grisini tercih etmelisiniz. Şahsen bugün alacak olsam direkt olarak orkide grisi alırdım :)
2 renk arasindaydim samsungtakilerin tavsiyesi ile gece siyahini tercih ettim. siyah cok giyiniyorum severim. Ama yinede karariniz degisirse geldigi gun bakarsiniz dediler fakat degismez

Utku Araz

Üyecik
Fiyatlar güncellendi.
S8 4000 tl'ye (400 tl indi)
S8 plus 4400 tl'ye (600 tl indi)
Samasung DeX 400 tl'ye (200 tl indi)
bu fiyatlara bulunabiliyor.
şahsen baştan beri düşündüğüm ve makul fiyat 3800 idi.
4400 beni cidden üzdü. Bu 4000 tl lik fiyat ile de almaya karar verdim. 400 tllik çek de var (23 nisanda bitiyor)
DeX i de hediye olarak almış olacağım.
İlk fiyatlar ile : s8 (400 tl çek ile) + DeX = 4600 tl
Şimdi : s8 (400 tl çek ile) + DeX = 4000 tl
Almayı düşünenler için çok güzel bir fırsat düşünceleriniz neler? :)

stat counter