Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Batarya günden güne daha kötü oluyor pie geldikten sonra sıfırlayacağım umarım birazda olsa düzelir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190122-181833_Settings.jpg
    Screenshot_20190122-181833_Settings.jpg
    32.3 KB · Görüntüleme: 293

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Batarya günden güne daha kötü oluyor pie geldikten sonra sıfırlayacağım umarım birazda olsa düzelir.

Telefon aldigimda ilk android 7 idi 8 -9 saat arası ekran aliyordum dediler android 8de batarya daha uzun gitcek 5.5 -6 saat düştü şimdi android pie daha iyi olcak diyorlar sonumuz hayirola

Bide sifirlamaktan kastın ne rest mi atcan telefona

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Telefon aldigimda ilk android 7 idi 8 -9 saat arası ekran aliyordum dediler android 8de batarya daha uzun gitcek 5.5 -6 saat düştü şimdi android pie daha iyi olcak diyorlar sonumuz hayirola

Bide sifirlamaktan kastın ne rest mi atcan telefona
Aynen ama benim telefon ilk aldığımdan beri böyle hiç o kadar yüksek ekran süreleri almadım ama ben telefonu hep en yüksek ayarlarda kullanıyorum hiç birseyden kısmıyorum

turbetfur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Aynen ama benim telefon ilk aldığımdan beri böyle hiç o kadar yüksek ekran süreleri almadım ama ben telefonu hep en yüksek ayarlarda kullanıyorum hiç birseyden kısmıyorum
Hiç iyi yapmıyorsun hocam . Ekran yanması ile karşılaşabilirsiniz . Ekran ışığını kastediyorum.

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
WQHD de kullanmak gereksiz zaten destekleyen uygulama çok çok az film izlenecekse filan o kalitede gerektiği zaman açılabilir onun dışında boşuna şarj yiyor.

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Dolby atmos geliyor mu 9.0 pie güncellemesi ile? Qualcomm lu cihazlara zaten 8.0 oreo ile gelmişti. 9.0 ile de Exynoslu cihazlara mı vericek?

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
WQHD ve FHD ayni sure ekran aliyorlar sehir efsanesi onlar
İki çözünürlükte de kullandım ve uzun süreli ekran kullanımında çok rahat 1 saate yakın fark oluyor sırf bunun için 3-4 kez takip ettim ancak normal kullanımda günde 2 saat ekrana baktığın zaman kayda değer fark yok.

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Hiç iyi yapmıyorsun hocam . Ekran yanması ile karşılaşabilirsiniz . Ekran ışığını kastediyorum.
Yok parlaklığı hep otomatikte kullanıyorum zaten istesemde full parlaklıkta kullanamam ekran çok parlak bir süre sonra göz yoruyor 2 sene olacak kullanalı çok şükür hiç bir yanma yok ekranda

---- Mesajlar birleştirildi ----

Dolby atmos geliyor mu 9.0 pie güncellemesi ile? Qualcomm lu cihazlara zaten 8.0 oreo ile gelmişti. 9.0 ile de Exynoslu cihazlara mı vericek?
Evet gelecek ama o özellik sadece kulaklıkla çalışacak dışarıya sesi desteklemiyor

Son düzenleme:

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
WQHD ve FHD ayni sure ekran aliyorlar sehir efsanesi onlar
aynı olmazı imkansız özellikle oyun oynayanlar için yüksek çözünürlükte gpu daha çok zorlanacağından performans ve enerji kaybı olacaktır.diğer hafif uygulamalarda da fark olacaktır ama dişe dokunur bir fark olacağını sanmıyorum.sorun şu ki fhd ile wqhd arasında bukadar ufak bir ekranda ben farkı anlayamıyorum.anlayabilenler tercih edebilir tabiki

Muhammet007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler beyaz isikta edge tafalardan yesil isir gibi hafif bir isik geliyo 45 derece aciyla bu normalmi?

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
samsung değiştirdi soketi orjinal servisi fakat su geçirmezlik devam ediyormu bilemiyorum bence etmez arka kapak açılıyor sonuçta
8 ay kadar önce benimde telefonumun soketi resmi serviste garanti kapsamında değiştirildi ve ben özellikle bir kaç kez sordum telefon açıldığı için su geçirmezlik garantisi bozuluyor mu diye kesinlikle öyle bir durum söz konusu değil garantisi devam ediyor dendi bilginize.

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Arkadaşlar planlanan güncelleme tarihi 15 şubat ama sizce samsung bir süpriz yapıp 1 şubatta verir mi :) çok merak ediyorum

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
S9 için yaptılar ondan sonra Note 9 un ki 17 ocak dı ertelenip 1 şubata aldılar. Sonra Note 9 un kini 17 ocak da verdiler yani eski tarihinde verdiler. Banada 1 hafta önceden verebilir gibi geliyor S8 e ama belli olmaz da bakarsin erteler veya zamanında verir. Umarım Erken verir diyelim biz yinede ?

Ben pek zannetmiyorum. S9 için yaptılar ama S8 için yapmazlar bence.

Ben pek zannetmiyorum. S9 için yaptılar ama S8 için yapmazlar bence.

Son düzenleme:

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Nette android 9 yüklü telefonlarda iris+yüztarama göremedim s8lerde

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Ocak guncellemesi gelmiş ayarlardan kontrol edin güncelleştirmeyi

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Son güncellemeyi yükleyince google play sunucu hatası vermeye başladı açamıyorum hiçbir şey. Başına gelen var mı ?

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ocak guncellemesi gelmiş ayarlardan kontrol edin güncelleştirmeyi
Ocak ayı güncelleme geldi demissiniz ama benim cihaz enson aralık ayı güncelleme yaptığımda en son sürüm zaten yüklü diyor bir yanlışınız olmasın ? 15 şubat takı güncelleme ile birlikte verirler sanırsam

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Ocak ayı güncelleme geldi demissiniz ama benim cihaz enson aralık ayı güncelleme yaptığımda en son sürüm zaten yüklü diyor bir yanlışınız olmasın ? 15 şubat takı güncelleme ile birlikte verirler sanırsam
Yok cidden gelmiş. Ocak ayı güvenlik güncellemesi gelmiş 400 mb boyutunda.
Screenshot_20190128-224011_Software update.jpg

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Arkadaşlar bu son Ocak ayı güncellemesinden sonra batarya performansı iyileşmiş gibi eskiden batarya %20 olduğu an telefon direkt kapanıyordu şimdi %5 ve hala kullanmaktayım.

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
demek batarya kalibrasyonu değilde yazılımsalmıs

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Android 9 s8 1 subat geleceği haberleri var her yerde doğru mu bunlar

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Samsung bu zaten simdi guncelleme gelince bir suru kronik sorunda gelir peşinden