Samsung Galaxy S8 mi yoksa iPhone 7 32 gb mı

ip7 vs s8

• iPhone 7 32 GB

• Galaxy S8

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
merhabalar. bu konu muhtemelen defalarca açılmıştır özür dilerim ama arada kaldım fazlasıyla. öncelikle şunu belirteyim galaxy s8 almak benim için biraz zor olacak, yani değmesi gerekiyor. fazlasıyla film izlerim, oyun oynarım. şarjın uzun gitmesini isterim. telefonun en azından 3-4 yıl güncel kalmasını isterim. ama oldukça sakarım da. hemen düşürürüm telefonu yani. önerilerinizi alayım teşekkürler..

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sağlamlık

Film izlerim diyorsunuz 750p kalitesiz ekrandan mı izleyeceksiniz ? Panel zaten S8 ile yarışamaz.
Oyun oynarım demişssiniz ikisi ile de iyi oyun oynarsınız.
Şarjı uzun gitsin demişssiniz S8 fark üstüne fark atar iP7ye .
Güncelleme konusunda iP7 daha fazla güncel kalacak ama hiç güncelleme yüklemeyip çatur çutur LG G2 kullananlar var.
S8 kesinlikle çok daha iyi bir cihaz.

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Sağlamlık

Film izlerim diyorsunuz 750p kalitesiz ekrandan mı izleyeceksiniz ? Panel zaten S8 ile yarışamaz.
Oyun oynarım demişssiniz ikisi ile de iyi oyun oynarsınız.
Şarjı uzun gitsin demişssiniz S8 fark üstüne fark atar iP7ye .
Güncelleme konusunda iP7 daha fazla güncel kalacak ama hiç güncelleme yüklemeyip çatur çutur LG G2 kullananlar var.
S8 kesinlikle çok daha iyi bir cihaz.

yorumunuz için teşekkürler, s8 e zorlayacağım bakalım

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
S8 alın bence. iPhone 8 çıktığında S8 vs iP8 kspışsın :) iPhone 8 çıkana kadar tartışmasız en iyi telefon samsung s8 bence

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
S8. Çok konu açıldı. Daha zamanım ve bütçem var diyorsan; Ip8>Note8>S8>Ip7+>Ip7

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
S8. Çok konu açıldı. Daha zamanım ve bütçem var diyorsan; Ip8>Note8>S8>Ip7+>Ip7

Zamanım yok, alıcam artık. Derine inince S8 tabi ama bazı konular ip7 yi direk öne çıkarıyor. Mesela google play store arayüzü hala hoşuma gitmiyor, sizin için ufak bir detay olarak görünüyor biliyorum ama appstore arayüzü bana daha çekici geliyor. Home butonunun yeri mesela.. Güncelleme olayı direk tercih sebebi ama tabi şöyle bişeyde var, 5 ya da 6 yıllık iPad 3 kullanıcısıyım (duyduğuma göre apple ın ürettiği en kötü tablet) güncelleme 9.3.5 e kadar geldi ama ben ios 8 i mumla arıyorum çünkü kasıyor.. Lg g2 yi güncellemeden yıllarca çatır çutur kullanmak daha cazip yukarıda belirtildiği gibi. Aynı zamanda arada 700 tl fark var. Film izleme kriteri var bir de... Filmin tanesine 18tl verecek değilim tabii ki, ya jailbreak yapıcam ya da movieboxtan indiricem iphone için.. Galaxy s8 de direk torrent düşünüyorum s8 bu konuda daha iyi. Aman çok kurcalamamak lazım kafam iyicene karıştı.. Alınca yazarım iyi günlerr

KeremEnginar

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Düşünme direkt Galaxy S8'i al. Birçok yönden daha iyi bir akıllı telefon.

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Galaxy S8 Bence daha mantıklı çünkü yeni iPhone modeli geldiğin de hüsrana uğrayabilirsin ya da biraz daha bekle diyecem de nerden baksan 4-5 ay gibi bir süre gerekli ama S8 gayet mantık bir cihaz olur senin için yeni jenerasyonla da yarışan bir cihaz kendileri Samsung Bey'e selamlar. :D

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
hayırlı olsun şimdiden. darısı bizim başımıza...

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
:)) teşekkür ederim.. Yurtdışından getirteceğim umarım bir sorunu çıkmaz.. Gear VR hediyeleri de varmış. Merakla bekliyorum..
Çok fazla garanti konusuna takıntın olmazsa tabi ki benim gibi gayet mantıklı yurtdışı ben Dubai'den S7 Edge almıştım 2.00 TL gibi rakama gayate mantıklı.:sunglasses:

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Çok fazla garanti konusuna takıntın olmazsa tabi ki benim gibi gayet mantıklı yurtdışı ben Dubai'den S7 Edge almıştım 2.00 TL gibi rakama gayate mantıklı.:sunglasses:

Yok sorun değil zaten garanti kapsamına çoğu zaman girmiyor, bir de samsungun uluslararası 1 yıl garantisi var diye biliyorum, ben mi yanlış hatırlıyorum?

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Yok sorun değil zaten garanti kapsamına çoğu zaman girmiyor, bir de samsungun uluslararası 1 yıl garantisi var diye biliyorum, ben mi yanlış hatırlıyorum?
Hayır garantisi yok. Sadece müşteri hizmetleri yardımcı oluyor. Onun dışında eğer sizin elinizde olmayan sebeplerden ötürü oluşan sonuçlarda cihazı parayla tamir ettirmek zorundasınız.
Yurtdışından ben olsam iphone 7 alırdım. Çünkü servis yurtdışı-yurtiçi bakmadan eğer telefonda sorun varsa ilgileniyor.

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Hayır garantisi yok. Sadece müşteri hizmetleri yardımcı oluyor. Onun dışında eğer sizin elinizde olmayan sebeplerden ötürü oluşan sonuçlarda cihazı parayla tamir ettirmek zorundasınız.
Yurtdışından ben olsam iphone 7 alırdım. Çünkü servis yurtdışı-yurtiçi bakmadan eğer telefonda sorun varsa ilgileniyor.

iPhone'u kafamdan sildim.. S8 e takmış durumdayım. Şöyle yapıcam yurtdışında ablam var onlara kontrol ettirip bir sorunu yoksa getirticem. Bazen hoparlör falan bozuk çıkıyor ya. Buraya geldikten sonra problemi çıkarsa da yapacak bişey yok risk alıcam artık.

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
iPhone'u kafamdan sildim.. S8 e takmış durumdayım. Şöyle yapıcam yurtdışında ablam var onlara kontrol ettirip bir sorunu yoksa getirticem. Bazen hoparlör falan bozuk çıkıyor ya. Buraya geldikten sonra problemi çıkarsa da yapacak bişey yok risk alıcam artık.

Ya riski alırsın bence sorun oalcagını sanmıyorum.Gidersin bir teknik servis de uygun yollu yaptırabilirsin diye tahmin ediyorum.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bence risk almayın. Daha çok zarar edersiniz.

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Aynen 17:)
--- Gönderi Güncellendi ---

Hoparlör en 1600-1700 liraya tamir. Orginal tabii:)
Full paketi almaya kalktığınız da daha fazla ucuk rakamlar da mevcut ama yurtdışından aldıgınız da paket içeriği bol olsa dahi TR den yine de ucuz.

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Gear 2017 ve $50 o vr içeriklerinin bulunduğu oculus(?) tan hediye çeki. Bilemeyeceğim belki direk hepsiburadadan alır geçerim

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
ne güzel ucuz imkanınız da var ne güzel