Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Spigen neo flex i bu hafta s8 telefonumda 3-4 gun kullanip cikardim ; gunes altinda telefonun ekrani kotu gozukuyor , kayma hissiyati kötü , yuzeyi portakal kabugu gibi , yani guzel yapısiyor ekrana ama ben sevemedim ve cıkardım. Daha once s7 edge kullanmistim 5 aylik ekran jelatini olmadan kullandim herhangi bir cizik felan yoktu bunda da olmaz diye dusunuyorum .
Spigen yeni cam ekran koruyucu çıkardı bi bak derim.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ben tema olarak Blacker: Icon pack indirdim. Arkaplan resmi mi de atıyorum ikisi de çok iyi uyum sağlıyor. Yalnız icon pack uygularkan touch wiz kaldırılıyormuş ve launcher indiriliyormuş. Launcher önerisi olan var mı? Hepsi de saçma sapan.

Ekli dosyalar

• 1504812100817.jpg
    1504812100817.jpg
    5.5 KB · Görüntüleme: 464

Ramazan Davran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kerebic her zaman var :)
S8 i ekran koruyucusuz kullanan var mi ? Cep de felan cizilmezse yeterli benim icin dedigim gibi spigen neo flex kullandim begenmedim

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
S8 i ekran koruyucusuz kullanan var mi ? Cep de felan cizilmezse yeterli benim icin dedigim gibi spigen neo flex kullandim begenmedim
En azından bir ekran filmi al derim gerçi ben sipariş verdiğim kılıfı bekliyorum gelsin ben de takacam

Ramazan Davran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hocam telefonu sifir kutudan cikarirken ince bir jelatin var onun gibi bulsam alacam da bulamadim henüz

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Arkadaşlar çıldırmak üzereyim benim S8Plus ikinin biri Kablosuz ağdan kopuyor verimli kullanamıyorum. Cihazı sıfırladım modem şifresini değiştirdim gene aynı başına gelen bu problemi çözen varmı. Ayarımı var problem neden kaynaklı cevaplar iseniz çok sevinirim.

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
bende neo flex almıştım bir kaçgün dayanabildim sonra çöp bir aydan fazla oldu ekran koruyucusuz kullanıyorum umarım birşey olmaz

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar çıldırmak üzereyim benim S8Plus ikinin biri Kablosuz ağdan kopuyor verimli kullanamıyorum. Cihazı sıfırladım modem şifresini değiştirdim gene aynı başına gelen bu problemi çözen varmı. Ayarımı var problem neden kaynaklı cevaplar iseniz çok sevinirim.
Samsung ile görüş bu kadar şeyi yapmana gerek yoktu eğer bi sorun varsa onlar ordan çözebilirdi.
Samsung ile görüş bu kadar şeyi yapmana gerek yoktu eğer bi sorun varsa onlar ordan çözebilirdi.
Ayrıca samsung Un uygulaması olan 'Smart tutor'u indirip ordan da Teknik servis ile görüşüp sorunu halledebilirlerdi.

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Smart tutor ile bağlanıp yaptılar birşeyler bakalım ne olacak zamanla göreceğiz

Kojirox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Ben 15 mayista aldim s8 i mi hic kilif veya ekran koruyucu kullanmadim zaten gerekte gormuyorum dusurmedikten sonra cizilme catlama olmaz kilifta zaten bi yere kadar koruyo telefondan zevk almak istiyosaniz kilifsiz ekran koruyucusuz kullanin ekranda parmak izi kaliyo o da malum camdan dolayi

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Ben 15 mayista aldim s8 i mi hic kilif veya ekran koruyucu kullanmadim zaten gerekte gormuyorum dusurmedikten sonra cizilme catlama olmaz kilifta zaten bi yere kadar koruyo telefondan zevk almak istiyosaniz kilifsiz ekran koruyucusuz kullanin ekranda parmak izi kaliyo o da malum camdan dolayi
Kılıflara ekran koruyuculara 100 tl vermek yerine baştan 300TL'ye kaskolasak dediğiniz mantıklı olabilir.

Ali4545

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S.a spigen curved GLASS ı satın alıp kullanan oldumu kırılmaz ekran konusunda şüphelerim oluyor benim edge ekranlı telefonlarda s7 edge ime kirilma taktırmıştım dokunmatik hassasiyeti gidip camda 1 saat sonra kendiliginden ekrandan düşmüştü dandik bir markadı ama s8 de spigen marka kullanan varsa yorumlarini ala bilirmiyim acill bir sekilde bende siparis vericegim de hemen yorumlar iyise ürün link ide budur
www.spigen.com.tr/Galaxy-S8-Cam-Ekran-Koruyucu-Spigen-Full-Cover-Glass,PR-2945.html

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
S.a spigen curved GLASS ı satın alıp kullanan oldumu kırılmaz ekran konusunda şüphelerim oluyor benim edge ekranlı telefonlarda s7 edge ime kirilma taktırmıştım dokunmatik hassasiyeti gidip camda 1 saat sonra kendiliginden ekrandan düşmüştü dandik bir markadı ama s8 de spigen marka kullanan varsa yorumlarini ala bilirmiyim acill bir sekilde bende siparis vericegim de hemen yorumlar iyise ürün link ide budur
www.spigen.com.tr/Galaxy-S8-Cam-Ekran-Koruyucu-Spigen-Full-Cover-Glass,PR-2945.html

bu üründe kırılmadan ziyade görüntüde ve dokunma kısmında sorun olduğunu belirtmişti arkadaşım bu nedenle ben de sipariş etmedim ancak ince bir film için uygun fiyatlı bir koruyucu film linki vermiştim

O da bu ekran koruyucu
Microsonic Samsung Galaxy S8 Ekran Koruyucu Film Seti - Ön ve Arka / Kilifmarketim.com

ben çin'den sipariş ettiğim 360 derece korumayı bekliyorum o ana kadar sadece silikon kılıf kullanıyorum

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Aliexpres den ekran için cam aldım ne dokunmada sorun yaşatıyor ne de görüntüde. Fiyatı 13 tl

Christopher Nolan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Watsappta bu sorunu yaşayan varmı klavye gelmiyor ve donuyor aynı olay foto gönderirken de arada bir oluyor fakat onda tamamen siyah kalıyor ekran çözemedim bi türlü yardımcı olurmusunuz

Ekli dosyalar

• 095226ed-2a2a-44e4-ac63-dc7e5cec2b78.jpg
    095226ed-2a2a-44e4-ac63-dc7e5cec2b78.jpg
    125.1 KB · Görüntüleme: 536

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Wifi problemi benim evdeki modemden kaynaklanıyormuş. Farkına vardım. Modem yazılımını güncelleyip kurdum. Sorun kalmadı. Aynı dertten muzdarip olanlarda aynı yolu izlemeli. Modem sıfır kurulduktan sonra telefon üzerinden ağ ayarlarını sıfırlamayı unutmayın.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Wifi problemi benim evdeki modemden kaynaklanıyormuş. Farkına vardım. Modem yazılımını güncelleyip kurdum. Sorun kalmadı. Aynı dertten muzdarip olanlarda aynı yolu izlemeli. Modem sıfır kurulduktan sonra telefon üzerinden ağ ayarlarını sıfırlamayı unutmayın.
Şuana kadar eski bir 7 Plus kullanıcısı olarak cihazdan memnun musunuz?

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Şuana kadar eski bir 7 Plus kullanıcısı olarak cihazdan memnun musunuz?
Bütün samimiyetimle evet. Ve gerçekten 7 Plus aramıyorum. 7 yıldır bir ara Note4 yedek cihaz dışında appledan başka ürün kullanmadım. Bir kaç küçük ayar ile şarjıda hissedilir derecede uzun gitmeye başladı. Memnunum. Güzel makine...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bütün samimiyetimle evet. Ve gerçekten 7 Plus aramıyorum. 7 yıldır bir ara Note4 yedek cihaz dışında appledan başka ürün kullanmadım. Bir kaç küçük ayar ile şarjıda hissedilir derecede uzun gitmeye başladı. Memnunum. Güzel makine...
O batarya açılsın o şarj daha uzayacak. Hayırlı olsun tekrar güle güle kullanın.

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Sizce AOD kullansam bu sure cok degisirmi? Birde aldigim sureler sizce iyimidir ? Wqhd ve ekran parlakligi hep %35-%50 arasiydi.
9e200837c26dde882c537a7728f6c759.jpg
a1ce6cdae06508c1e002b3585dce3c1b.jpg

Ali4545

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bu üründe kırılmadan ziyade görüntüde ve dokunma kısmında sorun olduğunu belirtmişti arkadaşım bu nedenle ben de sipariş etmedim ancak ince bir film için uygun fiyatlı bir koruyucu film linki vermiştim

O da bu ekran koruyucu
Microsonic Samsung Galaxy S8 Ekran Koruyucu Film Seti - Ön ve Arka / Kilifmarketim.com

ben çin'den sipariş ettiğim 360 derece korumayı bekliyorum o ana kadar sadece silikon kılıf kullanıyorum
Eyvallah hocam peki spigen neo flex ekran koruyucu nasıl bir bilginiz varmı acaba

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Ekran şarjı çok yemiş aslında süre biraz daha uzun olmalıydı. Ne kadardır kullanıyorsunuz cihazı?
1 aydir kullaniyorum. 45dk civari youtube'dan video izledim 720p olarak. Onun disinda whatsapp instagram ve tapatalk disinda kullandigim program pek yok. 4.5g hep aktif. 2-3 saatte wifi acikti telefonda.

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
ekran suresine fazla takilmak gerekli degil diye dusunuyorum gunu cikariyorsa tamamdir bence cunku cok guc tuketen uygulama kullanirsan ekran suresi dusuyor mesela hicbirsey yapma sadece ekran acik kalsin muthis yuksek ekran suresi alirsin benim asil takildigim nokta su ki bekleme modunda android hala cok enerji harciyor % 100 birakiyorum gece sabaha 95 94 seviyesine kadar dusuyor ki guc tasarrufunda. i phone u biraktigin gibi alirsin.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170911-083121.png
    Screenshot_20170911-083121.png
    134.2 KB · Görüntüleme: 591
  • Screenshot_20170911-083128.png
    Screenshot_20170911-083128.png
    59.2 KB · Görüntüleme: 537