Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Şu an piyasada gördüğüm bir kaç ekran koruma seçeneklerini gözden geçirdim gerçekten tam anlamıyla koruyan kılıf olarak sadece Spigen kılıf var o da cihazı az da olsa kaba durmasına neden oluyor.Ekran kavisli olması nedeniyle hangi ürün olursa olsun mutlaka kenar kalkması sorunu yaşanacağını düşünüyorum.Tabi 360 derece kaplama olayları da var ancak düşme durumunda ciddi hasardan koruyacağı garantisini kimse veremez şahsi fikrim bu.

Cihaz için ilerleyen günlerde bol seçenekli koruma ürünleri geleceğinden eminim.

Mura_T

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran koruyucu da sonradan kalkma oluyormu hangi cesidi onerirsiniz tecrubr sahibi olanlar yardimci olsun lutfen ona gre siparis vericem
Spigen Samsung Galaxy S8 Full Cover Kavisli Cam Ekran Fiyatı Bu modeli aldım bugün geldi taktım. Spigen kılıf "Neo Hybrid Gun Metal" kullanıyorum hiç bir sorun olmadı defalarca çıkarttım taktım kalkma olmadı. Zaten her köşeden 1 milimlik açık kalıyor tam kaplamıyor ekranı kalan yerleri kılıf kapatıyor. Sensörler ile tam uyumlu.Tek sorunu parmak izi bırakıyor o canımı sıktı parmak izi bırakmaz özelliği vardı ama yalanmış. :) Aşırı da bırakmıyor ama hak yemeyeyim.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Çok kılıf ve ekran koruyucu öneri isteği var. Telefonu estetiğini bozmadan korumak istiyorsanız aliexpress de çok iyi ince kılıflar var. Ekran koruyucu olarak daha tam %100 memnuniyet kazanan bir ekran koruyucu bulamadım. Bu da kavisli ekranın eksi yönlerinden biri. Ama iyi koruyuşlu bir şey arıyorsanız Spigen Tough Armor ile Spigen Neo Flex ikilisi veya Otterbox kullanabilirsiniz.
--- Gönderi Güncellendi ---
Hatta Aliexpress de çok satılan 360° kırmızı bir kılıf var. Nasıl bir şey merak ettim doğrusu.

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Tripodsuz bir zoom dolunay resmi cekelim dedim hem de gece bence gayet başarılı

Ekli dosyalar

• 20170906_204044.jpg
    20170906_204044.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 385

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
#Galaxy #S8 #modeli için #AliExpress den verdiğim #360 #korumalı #kılıf gelsin bir deneriz buna benzer kılıfı TR de 50 - 60 TL arası satıyorlar 17 TL ye hızlı gönderili ve takipli aldım hem de .

Tahmini Teslimat Zamanı

:rolleyes:

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Arkadaşlar kılıf önerisi için bu kılıfı önerebilirim ben bunu kullanıyorum ve çok memnunum diğer spigen kılıflar gibi cihazı kalınlaştırmıyor gayet ince ve sağlam cihazı çok iyi koruyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170907-014635.png
    Screenshot_20170907-014635.png
    379.3 KB · Görüntüleme: 599

Ahmetkarca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostlar hadi su benim sorunuma da bi el atalim. Muzisyenim ve telefondan cok memnunum. Ama bu kulaklikta sesi dusurme olayi canimi sıkmaya basladi artik. Yasayaniniz yok mu bu sorunu? Kimse yasamiyorsa gondereyim telefonu.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Dostlar hadi su benim sorunuma da bi el atalim. Muzisyenim ve telefondan cok memnunum. Ama bu kulaklikta sesi dusurme olayi canimi sıkmaya basladi artik. Yasayaniniz yok mu bu sorunu? Kimse yasamiyorsa gondereyim telefonu.
Kendi kendine düşürüyorsa kulaklık düğmelerinde sorun olabilir başka kulaklık ile dene birde

alper_55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arka kamera bulanık gösteriyor ve çekiyor. kendiliğinden böyle bir sorun oluştu, ön kamerada sıkıntı yok. Bunun çözümü var mı?

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Benim ekran parlaklığı otomatik olmamasına rağmen ekranın parlaklığı kendiliğinden hafif kısılıyor geri açılıyor. Sizde de varmı böyle bir sorun? Bu arada aliexpress den ekran için cam aldım kaliteyi bozmuyor kalın ve edge kenarlarıda koruyor. Kılıf olarak da spigen nano fit crystal clear aldım jelatin ile uyumlu harika bir koruma oldu ve kılıf da incecik herkes kılıf yok sanıyor orkide renginide belli ediyor şeffaf olduğundan.

Yavuz Aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
S7 Edge aldım. Bin pişman oldum diyebilirim. S8 veya Plus almadığıma. Isınamadım telefona bir türlü. Birde arkadaşlar ekran parlaklığı otomatik olmamasına rağmen ekran parlaklığı değişiyor sürekli. Ortam ışığına göre oluyor. Samsung sıfırlayın dedi telefonu ama yinede düzelmedi.

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
S7 Edge aldım. Bin pişman oldum diyebilirim. S8 veya Plus almadığıma. Isınamadım telefona bir türlü. Birde arkadaşlar ekran parlaklığı otomatik olmamasına rağmen ekran parlaklığı değişiyor sürekli. Ortam ışığına göre oluyor. Samsung sıfırlayın dedi telefonu ama yinede düzelmedi.
Aynı sorun benim s8 de de var ekran parlaklığı otomatikde olmamasına rağmen parlaklık açılıp kapanıyor.

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Arka kamera bulanık gösteriyor ve çekiyor. kendiliğinden böyle bir sorun oluştu, ön kamerada sıkıntı yok. Bunun çözümü var mı?

Ayni sorun bende de var. Samsung guncellemeyle duzeltecek

Caninizi sikan neydi ki s7 edge de gayet guzel bir telefon

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Yorumlarını yazarsan çok iyi olur :)Eğer güzel ise şuan takılı olan Spigen Neo Flex'i bile çıkarmayı düşünüyorum.
Tabiki üstelik hızlı gelsin diye 2 dolar fark ödedim nasılsa satıcıdan farklı ürünler de sipariş ettim umarım gümrüğe takılmaz:)

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Tabiki üstelik hızlı gelsin diye 2 dolar fark ödedim nasılsa satıcıdan farklı ürünler de sipariş ettim umarım gümrüğe takılmaz:)
2 3 dolarlık 10gr lık plastik bir kabın gümrüğe takılacağını hiç sanmıyorum.
Diğer ürünlerinde benzer olacağını farzedersek.

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
2 3 dolarlık 10gr lık plastik bir kabın gümrüğe takılacağını hiç sanmıyorum.
Diğer ürünlerinde benzer olacağını farzedersek.
Yok hiç takılmadı da dürbün var işte ondan dolayı tırstım biraz :D

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Geçen ay 1080p seçeneği vardı Youtube'da şimdi baktım en fazla 720p var.(4k videolarda) Sizde şuan 1080p seçeneği var mı?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Geçen ay 1080p seçeneği vardı Youtube'da şimdi baktım en fazla 720p var.(4k videolarda) Sizde şuan 1080p seçeneği var mı?
Nasıl yani? 1080P seçeneği kayboldu öyle mi?
Ekran çözünürlüğünü en yükseğe alıp denedin mi?
Ben 2K'da kullanırken 4K videolarda 2K seçeneği gözüküyor S7'de.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Nasıl yani? 1080P seçeneği kayboldu öyle mi?
Ekran çözünürlüğünü en yükseğe alıp denedin mi?
Ben 2K'da kullanırken 4K videolarda 2K seçeneği gözüküyor S7'de.
:D dışardayım ekran çözünürlü 720p ye almışım. Sorun halloldu saolun :D

Mura_T

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen siyah şöyle batarya dostu tema önerisi olan yada kullanan arkadaşlar yok mu? :) Adam akıllı bulamadım indirdiklerimin hepsinde icon sorunu var hepsini değiştirmiyor kötü görüntü oluyor.
Benim ekran parlaklığı otomatik olmamasına rağmen ekranın parlaklığı kendiliğinden hafif kısılıyor geri açılıyor. Sizde de varmı böyle bir sorun? Bu arada aliexpress den ekran için cam aldım kaliteyi bozmuyor kalın ve edge kenarlarıda koruyor. Kılıf olarak da spigen nano fit crystal clear aldım jelatin ile uyumlu harika bir koruma oldu ve kılıf da incecik herkes kılıf yok sanıyor orkide renginide belli ediyor şeffaf olduğundan.
Aldığın ekran koruyucuyu link atar mısın?

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bu ay herhangi bir güncelleme gelicekmi bilgisi olan varmı arkadaşlar?

Ramazan Davran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Spigen neo flex i bu hafta s8 telefonumda 3-4 gun kullanip cikardim ; gunes altinda telefonun ekrani kotu gozukuyor , kayma hissiyati kötü , yuzeyi portakal kabugu gibi , yani guzel yapısiyor ekrana ama ben sevemedim ve cıkardım. Daha once s7 edge kullanmistim 5 aylik ekran jelatini olmadan kullandim herhangi bir cizik felan yoktu bunda da olmaz diye dusunuyorum .

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Spigen neo flex i bu hafta s8 telefonumda 3-4 gun kullanip cikardim ; gunes altinda telefonun ekrani kotu gozukuyor , kayma hissiyati kötü , yuzeyi portakal kabugu gibi , yani guzel yapısiyor ekrana ama ben sevemedim ve cıkardım. Daha once s7 edge kullanmistim 5 aylik ekran jelatini olmadan kullandim herhangi bir cizik felan yoktu bunda da olmaz diye dusunuyorum .
sen yine de dikkat et hemşehrim ekran cepteyken de sıkıntılı :) kerebiç çıkınca şu abine gönder gurbette yokluğunu çekiyoruz :D