Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
neoflex yguladım bende takması gerçekten sıkıntı videodaki gibi kolay değil sıvı hemen bitti zaten baya uğraştım sonunda oldu , su içinde kalsa bile zamanla gidiyormuş meğer dün akşam 50 denemeden sonra pes ettim sıvıyı çıkaracam diye filminde içine ettim ama sabaha bir baktım içinde sıvı kaynaklı gökkuşağı kalmamış fakat buseferde film çok rahatsız ediyor hissiyatı çok kötü plastiğe dokunduğun çok belli el kaymıyor...

neoflex pişmanlıktır okadar para vermeyin

ben bir avm de 6s e taktırmıştım 1,5 yıl üstünde kaldı ve böyle sorunları yoktu

spigen marka diye aldık fısıngen çıktı
--- Gönderi Güncellendi ---

ben 6s ten 8+ a geçtim , 6s te aynı kullanımda 5 saat ekran alırken 8+ ta 6 saat alıyorum

yanılmıyorsamda 6s 1715 mah civarı olması lazım
Birine kendin takıp yorum yapıyorsun birine bilene taktırıp yorum yapıyorsun adalet nerede? Ayrıca 6s'in ekran çözünürlüğü, ekran büyüklüğü ne bak. 2 kat fazla piksel var ekran büyüklüğü olarak 1.5 inch fazlalığı var. Bırak ta 1 saat fazla dayansın.

zeybaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Spigen Neoflex aldım, ekran lastik deniz topu gibi oldu:D, önceki telefonumda kullandığım Nillkin marka 9H temperli cam alacağım.
Aynen bende hiç memnun değilim neoflexden varmı böyle düzgün ekran koruyucu bildiğiniz

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Allah allah birtek ben mi memnunum yahu? Tamam 1 tanesi acemiliğimden gitti de diğerinde hiçbir sorun yok. Portakal kabuğu da 2 güne geçti. Amazon yorumları da kötü değil.

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Birine kendin takıp yorum yapıyorsun birine bilene taktırıp yorum yapıyorsun adalet nerede? Ayrıca 6s'in ekran çözünürlüğü, ekran büyüklüğü ne bak. 2 kat fazla piksel var ekran büyüklüğü olarak 1.5 inch fazlalığı var. Bırak ta 1 saat fazla dayansın.

adalet parmağın ekranda kaymamasında

2.si ekran çözünürlügü vs bunlar ayrı ben batarya performansından bahsettin ozaman işlemcileri kullanılan ramlerim nekadar şarj tükettiğini telefon ısısını herşeyi pile bağlayalım
ben gün sonunda bana nekadar gidiyor ona bakarım adam zaten telefon alırken ekran çözünürlüğünü bilerek alıyor batarya performansını değerlendirirken bunu dikkate almak çok saçma.
işe gelince ekran daha büyük daha fazla gitmesi normal işe gelmeyince ekran çözünürlüğü yüksek :D
ben ikisinide kullanmış birisi olarak bir yorum yaptım,akıcılık konusunda s8+ bir 6s değil ama genel paket olarak çok daha iyi bir telefon
6s'in kullanım süresi ile Android ekran süresini bir tutmayın lütfen
sebep

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085

2.si ekran çözünürlügü vs bunlar ayrı ben batarya performansından bahsettin ozaman işlemcileri kullanılan ramlerim nekadar şarj tükettiğini telefon ısısını herşeyi pile bağlayalım
ben gün sonunda bana nekadar gidiyor ona bakarım adam zaten telefon alırken ekran çözünürlüğünü bilerek alıyor batarya performansını değerlendirirken bunu dikkate almak çok saçma.
işe gelince ekran daha büyük daha fazla gitmesi normal işe gelmeyince ekran çözünürlüğü yüksek :D
ben ikisinide kullanmış birisi olarak bir yorum yaptım,akıcılık konusunda s8+ bir 6s değil ama genel paket olarak çok daha iyi bir telefon

sebep
Senin mantığa bakarsak 3310 3 ay dayanıyor şarjı maşallah çok başarılılar batarya konusunda(ekran çözünürlüğü 1x1 :D)

M

Murat Burç

SDN Okuru

sebep
Müzik dinler misin mesela ?
iOS kullanım süresinin artması için çok birşey gerekmiyor. Ekranı kapat müzik dinle artsın yalansa yalan de
Adı üstünde birisi kullanım süresi nasıl kullandığına bakmıyor kullanıp kullanmadığına bakıyor.
Öbürü ise ekranın mutlaka açık olmasını istiyor.

Bak bakalım
S7 Edgenin 6S Plus'a attığı tokatı görüyor musun ?
upload_2017-7-23_14-56-14.png

İlgili video burda
Veya S7nin , 6S'e attığı tokat.
upload_2017-7-23_14-57-26.png

İlgili video
upload_2017-7-23_14-58-45.png

İlgili video
HA bak dersin ki aynı gidiyorlar ben öyle hissediyorum birşey diyemem.
Sürelere bakarak karşılaştıryorsan yanlış yapıyorsun

ErceKerim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
İphonelerdeki gibi elektro gitar ses kaydı alabilir miyim?

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Müzik dinler misin mesela ?
iOS kullanım süresinin artması için çok birşey gerekmiyor. Ekranı kapat müzik dinle artsın yalansa yalan de
Adı üstünde birisi kullanım süresi nasıl kullandığına bakmıyor kullanıp kullanmadığına bakıyor.
Öbürü ise ekranın mutlaka açık olmasını istiyor.

Bak bakalım
S7 Edgenin 6S Plus'a attığı tokatı görüyor musun ?
Ekli dosyayı görüntüle 25702
İlgili video burda
Veya S7nin , 6S'e attığı tokat.
Ekli dosyayı görüntüle 25703
İlgili video
Ekli dosyayı görüntüle 25704
İlgili video
HA bak dersin ki aynı gidiyorlar ben öyle hissediyorum birşey diyemem.
Sürelere bakarak karşılaştıryorsan yanlış yapıyorsun

7s edge nin bataryasının daha iyi olduğu8nu duyuyordum zaten buna bir itirazım yokki :) ben müzik dinleyen biriside değilim yani 6s te aldığım ekran süresi 5 saat 8+ ta aldığım 6 saat
açıkçası a7 2017 bile bataryada 8+ ı ''tokatlaması'' benim pek hoşuma gitmiyor,hemde selefine göre kalınlaşıp işlemci güç verimliliği artmışken.

para verdiğimiz şeyleri eleştirmeyi kimi insan yapamıyor.(senin için demiyorum sanırım sen s7edge kullanıyorsun) okadar para bayılıp telefona laf gelsin istemiyor bazıları kendine ''enayi'' gözüyle bakılmasını istemiyor sanırım ama ben böyle düşünmüyorum.
para verdiysem paranın hakkını vermesi gerekir ürünün.he ben bunu bilerek aldım (batarya süresi) ama bu bundan muzdarip olmadığım anlamına gelmez.
her incelemede yerin dibine sokulan 6s in bataryası ile,batarya performansı iyi denilen 8+ arasında dağlar kadar fark yok bunu demeye çalıştım aslen.
incelemelere güvenim yok ben ikisinide birebir deneyimledim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
7s edge nin bataryasının daha iyi olduğu8nu duyuyordum zaten buna bir itirazım yokki :) ben müzik dinleyen biriside değilim yani 6s te aldığım ekran süresi 5 saat 8+ ta aldığım 6 saat
açıkçası a7 2017 bile bataryada 8+ ı ''tokatlaması'' benim pek hoşuma gitmiyor,hemde selefine göre kalınlaşıp işlemci güç verimliliği artmışken.

para verdiğimiz şeyleri eleştirmeyi kimi insan yapamıyor.(senin için demiyorum sanırım sen s7edge kullanıyorsun) okadar para bayılıp telefona laf gelsin istemiyor bazıları kendine ''enayi'' gözüyle bakılmasını istemiyor sanırım ama ben böyle düşünmüyorum.
para verdiysem paranın hakkını vermesi gerekir ürünün.he ben bunu bilerek aldım (batarya süresi) ama bu bundan muzdarip olmadığım anlamına gelmez.
her incelemede yerin dibine sokulan 6s in bataryası ile,batarya performansı iyi denilen 8+ arasında dağlar kadar fark yok bunu demeye çalıştım aslen.
incelemelere güvenim yok ben ikisinide birebir deneyimledim.
E P2 herkesi tokatlıyor.:D:D
Ben S7 Edge değil normal S7 kullanıyorum.
Valla gördüğümü söylüyorum youtube'u biraz gezindiğimde bir kanala bağımlı olmadan tüm pil testlerini izledim 6S herkesden tokat yiyor.
A7 17nin de daha iyi olması normal 3600 mah batarya 5.7 inç ekran

ErceKerim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ya internetten alacağım yada 2 saat yol gidip trabzon forumdan alacağım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Dex cihazı öneriyor musunuz?
Napcan onu yahu tabi kullanan kullanıyordur da ne bileyim para israfı gibi geliyor bana.
Klavye fare alıp telefonu hdmi ile televizyona bağlasak veya kablosuz aktarsak yine wordden rahatlıkla yazı yazıp başka şeyler yapabilir. Android sistemi zaten buna izin veriyor.

JhonAmora1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bahsettiğim Nillkin marka olanı alacağım, oldukça kaliteli fakat kenarları kılıfla kalkarmı bilmiyorum.
Birde bunu gördüm bilen varsa, Whitestone Dome Glass, markayı duymadım hiç ama kılıflara uyumlu diye geçiyor.
Hiç aliexpress i 1 ay beklemeyin aynısı Teleplus sitesinde mevcut siteden alıp kendim uyguladım zaten çok basit bir kaç ay kullandım hissiyatı gayet iyi dokunmatikte problem yapmıyor fakat çok parlıyor bu yüzden çıkardım fullbody taktırdım şimdilik memnunum.

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Hiç aliexpress i 1 ay beklemeyin aynısı Teleplus sitesinde mevcut siteden alıp kendim uyguladım zaten çok basit bir kaç ay kullandım hissiyatı gayet iyi dokunmatikte problem yapmıyor fakat çok parlıyor bu yüzden çıkardım fullbody taktırdım şimdilik memnunum.
Merhaba ..full body ile ilgili gorsel veya marka paylasmaniz mumkun mudur ? Sevgiler

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Android ile ios pil süreleri yavaş yavaş aynı olmaya başladı. İphone 7 kullandım s8 den daha az gidiyor pil fakat abartılacak kadar da az değil. İphone 7, s8 den daha hızlı mesela ikisininde artıları var birbirine göre.

adil35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İndirmeler, şarj ve uygulamalar arası geçişler inanılmaz şekilde hızlandırılmıştır. En gelişmiş 10nm işlemci dünyada ilk kez Galaxy S8 ve S8+'da. Ayrıca Galaxy S8 ve S8+, su sıçramalarına, su dökülmelerine ve suya batmalara dayanıklı oldukları için yağmurda ve duştayken kullanmaya devam edebilirsiniz.

*Galaxy S8 ve S8+ IP68 korumasıyla sınıflandırılmış olup, test sonuçları toza ve 1,5 metreye kadar derinlikteki suya 30 dakika boyunca dayanabildiğini göstermiştir.

Yukarıda yazan tanıtım reklamına göre; Benim telefon s8 plus oğlum yanlışlıkla su bardağını devirdi ve telefon şarz alma yerinden su aldı. Telefon çalışıyor fakat şarz almıyor. Ekranda da ufak dan bi bozukluk var. Kullanıcı hatası diye bana kitlerlermi? Yoksa değişim yaparlarmı? Değişim yapmadıkları takdirde, tüketici mahkemesinde yukaruda afişe ettikleri reklamıda örnek olarak sunsam paramı iade alma şansım ne olur acaba? Garanti kapsamına neler giriyor bilmiyorum. Aynı sorunu yaşıyan oldumu?