Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
aslinda tanidik degil istanbulda emaar daki samsung deneyim magazasinin acilisinda aldim o yuzden ucretsiz yaptilar ve ekstra hediye de verdiler...:)
vr gozluk ve dex cihazi ekstra :)
Ben 3100 e aldım ama yanında hediye falan yoktu sizde iyi denk gelmiş

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
bende iyi aldigimi dusunuyorum ve samsung un kendi magazasi oldugu icin cok sansliyim.bildirim sorunu yasamistim goturdum aninda degistirdiler yeni telefon verdiler

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
bende iyi aldigimi dusunuyorum ve samsung un kendi magazasi oldugu icin cok sansliyim.bildirim sorunu yasamistim goturdum aninda degistirdiler yeni telefon verdiler
Telefonu kapladılar demiştinizya bizim burda da 100 tl ye bi avm de kılıfçı kaplıyor. Edge ekranı kenarlardan açılma yapıyormu? Çünkü ben spigen ve dafoni aldım, edge ekranı açıldı kenardan toz kaçtı bende çıkardım

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Telefonu kapladılar demiştinizya bizim burda da 100 tl ye bi avm de kılıfçı kaplıyor. Edge ekranı kenarlardan açılma yapıyormu? Çünkü ben spigen ve dafoni aldım, edge ekranı açıldı kenardan toz kaçtı bende çıkardım
--- Gönderi Güncellendi ---
Telefonu kapladılar demiştinizya bizim burda da 100 tl ye bi avm de kılıfçı kaplıyor. Edge ekranı kenarlardan açılma yapıyormu? Çünkü ben

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
bende acilma olmadi kilifsiz kullaniyordum.bir kilif taktim kenarlardan kalkti ama tekrar yapistirdim bir sikinti yok. ek olarak soyle bir hakkim da var omur boyu garanti verdiler kalkarsa bedava degistirecekler

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Bu kadar mı su ile koruma yapışıyor mu cidden
Arkadaşlar sakın ama sakın spigen sprey bitince sprey yerine su kullanmayın hiçbir işe yaramıyor ilk taktığımı tecrübesiz bir şekilde kötü takmıştım bari ikinciyi suyla takayım dedim rezalet bir görüntü oluştu olan parama oldu bu edge ekranda gerçekten ekran koruyucusu bela bir şeymiş yada işin uzmanına taktırmak lazımmış

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Arkadaşlar sakın ama sakın spigen sprey bitince sprey yerine su kullanmayın hiçbir işe yaramıyor ilk taktığımı tecrübesiz bir şekilde kötü takmıştım bari ikinciyi suyla takayım dedim rezalet bir görüntü oluştu olan parama oldu bu edge ekranda gerçekten ekran koruyucusu bela bir şeymiş yada işin uzmanına taktırmak lazımmış
Edge ekran için koruyucu yok gibi birşey. Bende aldım edge kenarları atıyor 2 gün sonra.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Haha aynısını yaşadım. İlkini acemi olarak takamadım toz bulaştı direkt çöpe attım. İkincisinde ise güç bela 5-10kere çıkarıp taktım. Yahu bir türlü olmadı. Ekrana otursa kaba olmuyor. Ne yapıp edip başardım. Kabarcıklar vardı sonradan kayboldu.Kesinlikle anlayan birine taktırılmalı.

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Bende ilk olarak bir tane telefoncu da cam koruma taktırdım dediginiz gibi kenarları toz doldu ve ekran koruyucu çıktı bende internetten spigen neoflex alayım dedim bir koruyucunun takılması ne kadar zor olabilir ki dedim demez olaydım cidden uygulaması zor ve içinde ki çıkan sıvı çok az yani acemi birisi kesinlikle uğraşmasın o sıvı yetmiyor ve koruyucudan oluyorsun keşke IQ Sheild Matte ekran koruyucu bulsam da iyi bilen birisine taktirsam ama Türkiye de IQ Sheild çok zor bulunuyor hatta bulunmuyor bu ekran koruyucu olayı cidden beni edge ekrandan soğuttu nefret ettim aldığımdan beri ekran koruyucusuna 80 tl para vermek cidden dokundu bir de sonuç alabilsem keşke, çarşıda bir telefoncu da veya avm de ne zaman bir yere ekran koruyucu sormaya girsem adamlar edge ekran olduğunu duyunca abi valla takarız ama garantisini veremeyiz edge ekran koruyucusu çok sıkıntı çıkartıyor diye bir rezillik var

Thrust

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Az önce telefonun alt kısmında dokunmatik çalışmaz oldu. Bunu 1 kere daha yaşamıştım fakat normaldir dedim. Garantiye falan vermeme gerek var mı? Bu kadar nadir olan bir şeyi nasıl anlaşılacak hale getirebilirim?
Ben mayıs ayında Turkcell'den aldım. Sadece Samsung mağazalarında mı geçerli bu hediye?

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Az önce telefonun alt kısmında dokunmatik çalışmaz oldu. Bunu 1 kere daha yaşamıştım fakat normaldir dedim. Garantiye falan vermeme gerek var mı? Bu kadar nadir olan bir şeyi nasıl anlaşılacak hale getirebilirim?

Ben mayıs ayında Turkcell'den aldım. Sadece Samsung mağazalarında mı geçerli bu hediye?
Çalışmaması ne kadar sürdü?

Reaksiyon puanı
5,172

Basinca tepki veriyor mu mesela orta tusa bastiginda etrafinda animasyon olusuyor mu

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ne kadar yediği önemli
İşletim sistemini çalıştırmak için harcanan enerji o çok fazla değilse kafaya takmaya gerek yok.
Çok yükseliyorsa muhakkak bir şey bi program bir servis enerjiyi çok harcıyordur.

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Bakın ben S7 Edge Dubaiden aldım.Kutu içeriği Samsung VR gözlük 128 Gb Clas 10 hafıza kartı.Kullanışlı bir tane kılıf. Toplam fiyar 2100 TL ediyor TR parasıyla.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Bakın ben S7 Edge Dubaiden aldım.Kutu içeriği Samsung VR gözlük 128 Gb Clas 10 hafıza kartı.Kullanışlı bir tane kılıf. Toplam fiyar 2100 TL ediyor TR parasıyla.
Devlet zengin olduğundan vergi almıyor. Fabrika fiyatına satılıyor orda.

muhammett99

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Fazla degil mi?
23c6ce8705c340d229d6912570d5e13d.jpg

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
2 uygulama ekran ile android sistem bu kadar yememesi gerek ekran oto seklin demi kullanıyorsunuz.

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Bende ilk olarak bir tane telefoncu da cam koruma taktırdım dediginiz gibi kenarları toz doldu ve ekran koruyucu çıktı bende internetten spigen neoflex alayım dedim bir koruyucunun takılması ne kadar zor olabilir ki dedim demez olaydım cidden uygulaması zor ve içinde ki çıkan sıvı çok az yani acemi birisi kesinlikle uğraşmasın o sıvı yetmiyor ve koruyucudan oluyorsun keşke IQ Sheild Matte ekran koruyucu bulsam da iyi bilen birisine taktirsam ama Türkiye de IQ Sheild çok zor bulunuyor hatta bulunmuyor bu ekran koruyucu olayı cidden beni edge ekrandan soğuttu nefret ettim aldığımdan beri ekran koruyucusuna 80 tl para vermek cidden dokundu bir de sonuç alabilsem keşke, çarşıda bir telefoncu da veya avm de ne zaman bir yere ekran koruyucu sormaya girsem adamlar edge ekran olduğunu duyunca abi valla takarız ama garantisini veremeyiz edge ekran koruyucusu çok sıkıntı çıkartıyor diye bir rezillik var

neoflex yguladım bende takması gerçekten sıkıntı videodaki gibi kolay değil sıvı hemen bitti zaten baya uğraştım sonunda oldu , su içinde kalsa bile zamanla gidiyormuş meğer dün akşam 50 denemeden sonra pes ettim sıvıyı çıkaracam diye filminde içine ettim ama sabaha bir baktım içinde sıvı kaynaklı gökkuşağı kalmamış fakat buseferde film çok rahatsız ediyor hissiyatı çok kötü plastiğe dokunduğun çok belli el kaymıyor...

neoflex pişmanlıktır okadar para vermeyin

ben bir avm de 6s e taktırmıştım 1,5 yıl üstünde kaldı ve böyle sorunları yoktu

spigen marka diye aldık fısıngen çıktı
IOS'daki 2000mAh bataryadan iyidir değil mi?
ben 6s ten 8+ a geçtim , 6s te aynı kullanımda 5 saat ekran alırken 8+ ta 6 saat alıyorum

yanılmıyorsamda 6s 1715 mah civarı olması lazım

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Hala koruma camı almadım alicam bu hafta ama her cam zorunlu galiba edge ekranında. Hangi marka cam alıyım ben şimdi?

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Hala koruma camı almadım alicam bu hafta ama her cam zorunlu galiba edge ekranında. Hangi marka cam alıyım ben şimdi?
Koruma camı s8 için olmuyor. Plastik gibi bir madde var oda kenarlardan atıyor genelde ve uygulaması çok zor. Ben cam olarak da taktırdım dokunmatik basmayınca iade ettim. Şimdi çinden aldım cam bakalım nasıl olacak gelince yazarım. Size de tavsiyem çinden almanız.

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Ben telefonu media marktan aldım, orda telefona koruyucu cam için nano cam önermişlerdi 60 tl fiyatı var, takan varmı aranızda?

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Internetten uygulamasını falan gördüm mat olduğu için hissiyatinin da çok kötü olacağını sanmıyorum eğer bulabilirseniz IQ Sheild Matte ekran koruyucu alın o işinizi görebilir ama oda Türkiye yok yurt dışından Amazon dan falan getitirebilirsiniz tabi gelmesi biraz uzun sürüyor
Bir de eger kılıf kullanıyorsanız o kılıfı çıkartmadan spigen neoflex ekran koruyucuyu öyle uygulayın o zaman daha düzgün bir şekilde uygulanıyor ve kenarlardan çıkma yapmıyor ben bu taktiği uyguladıktan sonra başka bir kanaldan görmüştüm

kozkir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Spigen Neoflex aldım, ekran lastik deniz topu gibi oldu:D, önceki telefonumda kullandığım Nillkin marka 9H temperli cam alacağım.