Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Hangi güncellemeden sonra oldu farketmedim ama ilk aldığımdan bu yana kasma sorunu kesinlikle çözüldü. 0

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Bu guncelleme net bir sekilde daha akici hale getirmiş. Yavas yavas sorunlari cozduler. Zaten guncellemelerin boyutundan anlayabilirsiniz yazilimsal hatalarin duzeltildigini.

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Yahu nerenden sallıyorsun. Ekran koruyucuyu uyguladıktan 2 3 gün sonra kenarları ne kalkıyor ne buğu ne baloncuk kalıyor. S8 için neoflex alınabilecek en iyi ekran koruyucularından.
--- Gönderi Güncellendi ---
Artık kırılmaz camlar yerine plastik filmler kullanılıyor. Ha illa cam istrrsen Case 4U al.
Arkadaşım spigen 2 gün sonra kenarları kalktı toz doldu. Bende dafoni marka aldım benimksiide kalkıyor. Ha sizin kılıfınız edge kenarlarını kaplıyorsa onu bilemem. Fakat öyle kılıf kullanıcaksanızda bu telefonu almanın anlamı yok

Reaksiyon puanı
0
Merhabalar , ben telefonu alalı 3 gün oldu.Telefonda ısınma sorunu olduğunu düşünüyorum.Yani sadece internette gezinirken bile,ekran parlaklığı %50den azken 35,5 36 derece alıyorum cpu-z programında.Oyunlarda hızlı sarjdaki kadar ısınıyor.Sizce normal midir,herkesin böyle mi? Youtubeda adamlar çatır çatır oyunlarda 30 derece görüyorlardı

Aykutbadur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar son güncellemeden sonra şarjım hızlı bitmeye başladı ekran süresi 4 saate kadar düştü. Sizdede varmı böle bi sikinti

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Beklemedeyim. S8 ona göre önerelim:)
Bugun teknik servise gosterdim telefonu . Sorun donanimsal degilmis , yazilimsalmis. Kamera app uzerinden sifìrlayinca gecmemisti fakat telefona yeni yazilimi yuklediler ve simdilik sorun duzeldi. Tekrar olma durumunda cihaz degisimi talep edebileceigimi bildirdiler.

Sorun cozuldugu icin biz de mutlu olduk tabi :)

zeybaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar , ben telefonu alalı 3 gün oldu.Telefonda ısınma sorunu olduğunu düşünüyorum.Yani sadece internette gezinirken bile,ekran parlaklığı %50den azken 35,5 36 derece alıyorum cpu-z programında.Oyunlarda hızlı sarjdaki kadar ısınıyor.Sizce normal midir,herkesin böyle mi? Youtubeda adamlar çatır çatır oyunlarda 30 derece görüyorlardı
Çok acayip bi durum bence bi sıfırlamayı dene çünkü yüklemiş olduğun bi uygulamadanda kaynaklanabilir. Bende ısınma olayı sıfır baya oyun oynuyorum ama hiç bana mısın demiyo

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Arkadaşlar samsungwa sitesinde s8 için orjinal şeffaf kılıf var ondan kullanan varmı nasıl?

Nahit Eren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende de aynı sorun var. Son güncellemeden sonra fabrika ayarlarına döndüm daha oyun falan oynamadığım için deneyimleyemedim yeni sıcaklıkları. Aslında önceden pek ısındığını hissetmiyordum fakat bir arkadaş (kendisi Apple fanı :)) telefonumla biraz uğraştığında hemen bu nasıl böyle ısındı iki dakikada ya Samsung alınır mı falan demeye başladı. Ben de dokunduğumda anladım ki gereğinden fazla ısınıyor. İnşallah fabrika ayarlarından sonra düzelir sorunum.

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Bende de aynı sorun var. Son güncellemeden sonra fabrika ayarlarına döndüm daha oyun falan oynamadığım için deneyimleyemedim yeni sıcaklıkları. Aslında önceden pek ısındığını hissetmiyordum fakat bir arkadaş (kendisi Apple fanı :)) telefonumla biraz uğraştığında hemen bu nasıl böyle ısındı iki dakikada ya Samsung alınır mı falan demeye başladı. Ben de dokunduğumda anladım ki gereğinden fazla ısınıyor. İnşallah fabrika ayarlarından sonra düzelir sorunum.
Benimki internette gezinirken hiç ısınmıyor. İphone daha cok ısınıyordu.

Reaksiyon puanı
0
Çok acayip bi durum bence bi sıfırlamayı dene çünkü yüklemiş olduğun bi uygulamadanda kaynaklanabilir. Bende ısınma olayı sıfır baya oyun oynuyorum ama hiç bana mısın demiyo
Yani çok fazla uygulama yüklü değildi zaten.Whatsapp,instagram,twitter,spotify,cpu-z ve 2 oyun vardı.Yine de fabrika ayarlarına döndürdüm.Sadece cpu-z yüklüyken ısınma durumu ; battery 36 , ac 39 . Yarın oyunlardaki durumuna da bakıp tekrar yazacağım.

Dün yaptım ben de güncelleme,fabrika ayarlarına döndürmemiştim.Fabrika ayarlarına dondurdukten sonra ilk izlenimim bir iyileşme olmadığı yönünde.Siz de inceledikten sonra durumunuzu yazarsanız sevinirim.

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
arkadaşlar kameraya girince ekranın ufak bir kısmı önizleme gerisi tuş ve karanlık fotograf formatı 4:3 olduğu için mi böyle

birde güncelleme yapan arkadaşlar sürüm numaranız nedir.
bnen telefonu cumartesi aldım aldığımda 800 küsür mb lık güncelleme gelmişti sizin bahsettiğiniz güncelleme içindemi bilmiyorum sürüm notunu paylaşırsanız sevinirim

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Güncellemeden sonra sizde oldumu; home tuşuna basınca ard arda titriyor ekran kapalı olsada olmasada ara sıra oluyor ama her basışta olmuyor ekran kapalı iken Always on display ekranında basınca titremedi başta sonra basınca ard arda titreşim geldi telefonu açtım home tuşuna bastım yine oldu titreşim. Bu güncellemeyi yükledikten sonra gördüm 3 defa oldu bende. Sizde de oldu mu?
Benimde sarj sorunum oldu çok hızlı bitiyor şarjı artık, fabrika ayarlanı sıfırlasak olurmu?

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Güncellemeden sonra sizde oldumu; home tuşuna basınca ard arda titriyor ekran kapalı olsada olmasada ara sıra oluyor ama her basışta olmuyor ekran kapalı iken Always on display ekranında basınca titremedi başta sonra basınca ard arda titreşim geldi telefonu açtım home tuşuna bastım yine oldu titreşim. Bu güncellemeyi yükledikten sonra gördüm 3 defa oldu bende. Sizde de oldu mu?
Benimde sarj sorunum oldu çok hızlı bitiyor şarjı artık, fabrika ayarlanı sıfırlasak olurmu?
Ben yüklemedim en son güncellemeyi fakat benim de home tuşu sapıtıyor arada.

zeybaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben güncellemeyi yaptım pil sürem de düşüş olmadı home tuşundanda sıkıntı yok bi sıfırlamayı dene telefonu kendine gelsin
Arkadaşlar spigen neo flex ekran koruyucuyu kullanıyorum ama fazla önermiyorum ekran kalitesini biraz düşürdü (belkide ben güzel kaplayamamışımdır ekran nokta nokta oldu) bide hissiyatı sanki plastike basıyormuş gibi bi de tırnağınla sert basınca izi kalıyor kayganlıkta biraz kötü ama mecbur kullanacağım yoksa ekran çabuk çiziliyo size tavsiyem spigen cam ekranı almak daha iyi olabilir

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Ben güncellemeyi yaptım pil sürem de düşüş olmadı home tuşundanda sıkıntı yok bi sıfırlamayı dene telefonu kendine gelsin
Arkadaşlar spigen neo flex ekran koruyucuyu kullanıyorum ama fazla önermiyorum ekran kalitesini biraz düşürdü (belkide ben güzel kaplayamamışımdır ekran nokta nokta oldu) bide hissiyatı sanki plastike basıyormuş gibi bi de tırnağınla sert basınca izi kalıyor kayganlıkta biraz kötü ama mecbur kullanacağım yoksa ekran çabuk çiziliyo size tavsiyem spigen cam ekranı almak daha iyi olabilir

güncelleme sonrası yazılım sürümünüz nedir?

zeybaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar spigen neo flex ekran koruyucuyu kullanıyorum ama fazla önermiyorum ekran kalitesini biraz düşürdü (belkide ben güzel kaplayamamışımdır ekran nokta nokta oldu) bide hissiyatı sanki plastike basıyormuş gibi bi de tırnağınla sert basınca izi kalıyor kayganlıkta biraz kötü ama mecbur kullanacağım yıksa ekran çabuk çiziliyo size tavsiyem spigen cam ekranı almak daha
güncelleme sonrası yazılım sürümünüz nedir?
Hangi sürümden bahsediyorsunuz güvenlik mi ama android sürümü 7.0

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Arkadaşlar spigen neo flex ekran koruyucuyu kullanıyorum ama fazla önermiyorum ekran kalitesini biraz düşürdü (belkide ben güzel kaplayamamışımdır ekran nokta nokta oldu) bide hissiyatı sanki plastike basıyormuş gibi bi de tırnağınla sert basınca izi kalıyor kayganlıkta biraz kötü ama mecbur kullanacağım yıksa ekran çabuk çiziliyo size tavsiyem spigen cam ekranı almak daha

Güvenlik sürümü diyor arkadaş

The10y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
O normal bişi ben onu kesfedeli baya oldu güncellemeyle alakası yok ard Arda 3 kere oluyor bida olmuyor ama ne özelliği olduğunu tam çözemedim.

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43

ayarlar-telefon hakkında-yazılım bilgilerinde anabant sürümü bakıp yazabilirmisiniz

cimbomlu52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
mesajlar bölümündeki kilitli mesajlar ne işe yarıyor nasıl kullanılıyor bilgisi olan yada bu özelliği kullanan varmı?

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
mesajlar bölümündeki kilitli mesajlar ne işe yarıyor nasıl kullanılıyor bilgisi olan yada bu özelliği kullanan varmı?
Screenshot_20170719-144033.jpg

Burada şifre yazıp o mesajı şifreleyebilirsiniz.

cimbomlu52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

Edrolu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bana s8 için önerebilieceğiniz darbe emici bir ekran koruyucu varmı acaba?

Edrolu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
spigen in hangi modelini alayım neo flex falan varmış ama...