Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

begenEC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar,
Cihazı dün akşam aldım. Daha detaylı inceleyemedim ama kamerası, fotoğrafı iphone7 ye göre daha iyi. Onlarla beraber testler yaptık, tasarımı ve hafifliği çok iyi. Ppi değeri kendini güneş altında belli ediyor. Kulaklık çok hoşuma gitti, arayüzü akıcı. Hoparlör mono olması kötü olmuş ama ses o kadar kötü değil. Daha önce ki cihazım LG G5 idi. Plus kalmadığı ve stoklara sınırlığı geldiği için beklemedim. Şimdilik bu kadar, iyi akşamlar.

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
suana kadar deneyimlerimde telefon gayet iyi. ekran cok guzel. akicilik desen guzel. 1 2 kez geciste agirlik yaşadım kullanirken boyle cok hafif. Onun dışında yazilim da hicbir sıkıntı gormedim. Cidden arayuz cok islevsel ve akici.
Sarj konusunda 5 6 saat ekran aliyorum wifi 4.5 g karisik zaten powerbankci bir adamim no problem. Kisitlayarak kullanmam telefonu. Suan genel izlenimlerim boyle. Edge ekrani cok guzel ayarladim nerdeyse menuye girmiyorum )

alpereyup

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gold rengini aldım şarjı iyi gidiyor sürekli elimde akşam eve gelince hala bitmiyor
400 lük hediye çeki ile yeni kablosuz şarjı almak istiyorum ama yeni kumandalı vr gözlük gelirmi acaba 1 ay süresi var hediye çekinin beklesem mi?

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
gold rengini aldım şarjı iyi gidiyor sürekli elimde akşam eve gelince hala bitmiyor
400 lük hediye çeki ile yeni kablosuz şarjı almak istiyorum ama yeni kumandalı vr gözlük gelirmi acaba 1 ay süresi var hediye çekinin beklesem mi?
istiyorsan bekle

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
iris tarayici deneyenler nasil? ben bayagi alistim bam bam aciyorum telefonu:)
bayagi hizli.

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
kirilmaz cam ben sevmiyorum. Thin fit spigen kilif aldim onu taktim. note 5 de hicbir sey takmiyordum. Pek sevmem :)
Abi note 5 ilk aldigin zamanlarda kilif ustune kilif takiyordun kirilmaz cam ustune cam takiyodun [emoji23] unutmadim [emoji3]

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Abi note 5 ilk aldigin zamanlarda kilif ustune kilif takiyordun kirilmaz cam ustune cam takiyodun [emoji23] unutmadim [emoji3]
kosed ayip ediyorsun ahah:) note 5 e hic cam takmadim ilk ay kap aldim cok kaba yapiyor diye onuda cikarttim. 1.5 sene hicbir seysiz kullandim biliyorsun:)

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
14 saat bekleme 45 dakika oyun wifi
spotify 2-3 saat hoparlorden müzik.
suan sarj %32 4 saat ekran

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
660mblik guncelleme kurduktan sonra cihazi sifirlayamamistim bugun sifirladi. Gercekten akicilik ve arayuzde iyilestirmeler yapılmis tam olarak guncelleme oturdu. Sorun yok. Pile etkisi var mi ? O sonraki sarjda test edeceğim

M

Murat Burç

SDN Okuru
4Kda sınır var mı sizde ? İzlediğim tüm videolarda 10 dk sınır var. S7 ve S7 Edgede bu sınır yoktu.

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
M

Murat Burç

SDN Okuru
Denerim birazdan söylerim disardayim
--- Gönderi Güncellendi ---

Var evet
S7de olmayan şey S8de niye var ki samsung desteğe sormak lazım aslında.

4GB sınırına takıldı desek. S7 kaydedip kaydı durdurmadan 4Kya devam ediyor. S8 kesiyor ilginç

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
S7de olmayan şey S8de niye var ki samsung desteğe sormak lazım aslında.

4GB sınırına takıldı desek. S7 kaydedip kaydı durdurmadan 4Kya devam ediyor. S8 kesiyor ilginç
Bir sebebi vardir. Geri dönüş almislardir belki o konuyla ılgili

rasimtanu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
galaxy s8 belki de 2017nin en iyi telefonu. gerçekten iyi çalışmışlar. ancak türkiyeye gelen modeli Snapdragon değil Exnos neden ülkereler göre donanımı değiştirirler anlamam bir türlü. hadi FM radyoda bamdrol meselesi var ama işlemcinin suçu ne :) fiyatının çıktıktan hemen sonra 500TL düşmesi de ayrı bir soru işareti. indirim yapılmasına rağmen fiyatı hala pahalı.

Samsung'ta fiyatı 4000TL
shop.samsung.com/tr/p/samsung-s8-black-5581

Evkur fiyatını düşünemiyorum bile
www.evkur.com.tr/samsung-galaxy-s8-siyah-akilli-telefon

M

Murat Burç

SDN Okuru
galaxy s8 belki de 2017nin en iyi telefonu. gerçekten iyi çalışmışlar. ancak türkiyeye gelen modeli Snapdragon değil Exnos neden ülkereler göre donanımı değiştirirler anlamam bir türlü. hadi FM radyoda bamdrol meselesi var ama işlemcinin suçu ne :) fiyatının çıktıktan hemen sonra 500TL düşmesi de ayrı bir soru işareti. indirim yapılmasına rağmen fiyatı hala pahalı.

Samsung'ta fiyatı 4000TL
shop.samsung.com/tr/p/samsung-s8-black-5581

Evkur fiyatını düşünemiyorum bile
www.evkur.com.tr/samsung-galaxy-s8-siyah-akilli-telefon
Ne varmış exynos olunca ? Note 4 de exynos daha güçlüydü nötr 5de tek exynos kullanılıyordu sen snapdragon 810 istiyordun sanırım ?
S7de ise exynos hız testlerinde tokatliyor du
Ve S8de exynos daha güçlü net daha güçlü
Amerika kullanılmasının nedeni lte bantları vb

Fiyat niye düştü ? Referandumdan sonra herkes kaos bekliyordu doların artacağı düşünülüyordu yüksek fiyat aciklandi ayrıca Huawei ve LG samsungdan cesaret alıp yüksek fiyatla girdiler Samsung fiyatı düşürdü yine satışlarını artırmak için bir hamleydi bu
Exynos meselesine dönersek ben bir S7 kullanıcısı olarak S8de de note 8de de exynos istiyorum
. düşmez ama samsung s8in fiyatı seneye 6sin altına çakılır çünkü kalite yok çöp malzeme rezil yazılım sıfır güvence
:D:D forumdan inciler

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Ne varmış exynos olunca ? Note 4 de exynos daha güçlüydü nötr 5de tek exynos kullanılıyordu sen snapdragon 810 istiyordun sanırım ?
S7de ise exynos hız testlerinde tokatliyor du
Ve S8de exynos daha güçlü net daha güçlü
Amerika kullanılmasının nedeni lte bantları vb

Fiyat niye düştü ? Referandumdan sonra herkes kaos bekliyordu doların artacağı düşünülüyordu yüksek fiyat aciklandi ayrıca Huawei ve LG samsungdan cesaret alıp yüksek fiyatla girdiler Samsung fiyatı düşürdü yine satışlarını artırmak için bir hamleydi bu
Exynos meselesine dönersek ben bir S7 kullanıcısı olarak S8de de note 8de de exynos istiyorum
:D:D forumdan inciler
Benim alamadığım. Telefonu ben aldim almayanlar fiyatinin dusmesine dert yaniyor haahahah:)

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
425 mb kirmizi ekran sorunu olanlar icin renk ayarlarinin kolaylastirilmasi ile ilgili guncelleme geldi. Diger iceriklerde yazılım optimizasyonu vb. Seyler iceriyor

ozgurcrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Aileye bugün bende katılmış oldum deneyimledikçe paylaşacağım

ozgurcrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Sen iPhone savunmuyor muydun ?

Ben savunma yapmıyordum aslında olanı söylüyordum iphone sadece garanti ve güncellemede iyi diye sana kaç kere dedim zaten ama telefonu kullanınca dünyaya bir kere geliyorsun dedim ve garanti konusuna takılmadan almayı tercih ettim

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Ben savunma yapmıyordum aslında olanı söylüyordum iphone sadece garanti ve güncellemede iyi diye sana kaç kere dedim zaten ama telefonu kullanınca dünyaya bir kere geliyorsun dedim ve garanti konusuna takılmadan almayı tercih ettim
Mantıklı karar ee nasıl geciyor s8 ile

ozgurcrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Deneyim konusunda

Tasarım görüp kullandıktan sonra garantiyi bile düşünmüyor insan gerçekten mükemmel olmuş.

Ekran ve renk dolgunluğu konusunda instagrama girince kendi fotoğraflarım daha net ve renkleri daha güzel gelmeye başladı o kadar diyorum :D

Kamera hem net hem de çok güzel modlara sahip insan sürekli fotoğraf çekmek istiyor

Hızlı şarj çok güzel bir şey 40 dakika uyuyakalıyorsun telefon %53 seviyesine gelmiş oluyor. Insan gevur yapıyor demek istiyor sonrasında :D

Iris ve yüz tanıma bende o kadar da aman aman çalışmadı yüz tanıma gene tanıyor da iris tarama gözümü yuvarlağa getirmekle uğraşıyorsun ve tanımıyor bazen geri kalan parmak izi okuma felan çok hızlı çalışıyor

Arayüz çok güzel hazırlanmış bir iki kere takılma yaşadım o da normaldir arkada 2 3 tane uygulama back up yüklüyordu.

Pil konusunda bir şey demek şuan için yersiz bekleyip görücem.

Şuan için gelecekten bir telefon kullanıyormuş gibi geliyor. Samsung garantisine güvenmeyip alan bir insan bile alıyorsa mutlaka telefona bir kere daha bakın gerçekten farklı bir çekiciliği oluşuyor :D

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Bak simdi 660 mblik ve 440 mb 2 guncelleme sonrasi teli bir sifirla. Otursun guncellemeler.
2. Si irise alisirsin ben cok alistim sadce guzelce yukariya bak. O yuvarlaklara girmesede açar. Disardayken yururken hic irise girmeden direk parmakla ac. Gunes isigi cokkende aynisini yap diger turlu oturdugun her mekanda gece evde parmak izinin yuzune bakma

M

Murat Burç

SDN Okuru
Deneyim konusunda

Tasarım görüp kullandıktan sonra garantiyi bile düşünmüyor insan gerçekten mükemmel olmuş.

Ekran ve renk dolgunluğu konusunda instagrama girince kendi fotoğraflarım daha net ve renkleri daha güzel gelmeye başladı o kadar diyorum :D

Kamera hem net hem de çok güzel modlara sahip insan sürekli fotoğraf çekmek istiyor

Hızlı şarj çok güzel bir şey 40 dakika uyuyakalıyorsun telefon %53 seviyesine gelmiş oluyor. Insan gevur yapıyor demek istiyor sonrasında :D

Iris ve yüz tanıma bende o kadar da aman aman çalışmadı yüz tanıma gene tanıyor da iris tarama gözümü yuvarlağa getirmekle uğraşıyorsun ve tanımıyor bazen geri kalan parmak izi okuma felan çok hızlı çalışıyor

Arayüz çok güzel hazırlanmış bir iki kere takılma yaşadım o da normaldir arkada 2 3 tane uygulama back up yüklüyordu.

Pil konusunda bir şey demek şuan için yersiz bekleyip görücem.

Şuan için gelecekten bir telefon kullanıyormuş gibi geliyor. Samsung garantisine güvenmeyip alan bir insan bile alıyorsa mutlaka telefona bir kere daha bakın gerçekten farklı bir çekiciliği oluşuyor :D
Hocam seni bir konuya etiketlesem oraya yorum yapsan ne dersin:D:D
Akılsızın biri S8 yerine Moto Z aldırıcak birine :D:D Apple daha yatkın biri oalrak yorum yaparsın. cengover seni de etiketleyeyim istersen

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şu 4knin 10 dk meselesini Samsung memberse sorsaniza beyler