Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

serceymus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kendiliğinden otomatik güncelleyen varmı smart switch siz bilmiyorum yok galiba bu s7 edge şimdiye kadar güncellemeleri hep kendi yükledi bu sefer niye smart switch de görünüyor ama yüklemiyor kablosuz hiç yüklemeiyor anlamadım neyse bir arkadaşın dediği gibi binip de uzaya gidecek halimiz yok yarın ola hayrola kimbilir belki çok yoğundur

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Kendiliğinden otomatik güncelleyen varmı smart switch siz bilmiyorum yok galiba bu s7 edge şimdiye kadar güncellemeleri hep kendi yükledi bu sefer niye smart switch de görünüyor ama yüklemiyor kablosuz hiç yüklemeiyor anlamadım neyse bir arkadaşın dediği gibi binip de uzaya gidecek halimiz yok yarın ola hayrola kimbilir belki çok yoğundur

OTA'ya verilmedi hala. ISP'niz nedir? Yani Superonline'da problem var sanırım.

Yavuz Aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar Smart Switch vasıtasıyla kurdum, cihaz 10 numara oldu. Çok hızlı oldu ve batarya performansında ciddi manada artış oldu.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
OTA ya verilmedi evet herkes onu bekliyor zaten. Gelecekse gelsin gelmeyecekse de bu kadar insan bilgilendirilsin.
Samsung güncelleme konusunda çok kötü bir marka zaten. Annemde J5 2016 var. Samsung Experience'ı 6 ay evvel aldı neredeyse...

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar Smart Switch vasıtasıyla kurdum, cihaz 10 numara oldu. Çok hızlı oldu ve batarya performansında ciddi manada artış oldu.
Şu işi bi ben yapamıyorum heralde bende güncelleme uyarısı da yok diğer türlü de nasıl yapılıyor ben bilmimiyorum.

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Guncelleme bekledigimize deydi bence bariz bir sekilde hızlandı telefon klavye kısayolları çok güzel üstte olmuş kamera animasyonları güzel hareketli çekme tuşu güzel düşünülmüş. Always on display baya detaylandırılmış marketten istediğini indirebiliyorsun hareketli yazılar şekiller dual messenger filan guzel. en çok sevdiğim hızlanması telefon bariz whatssapp dan geri cikarken kasmaya başlamıştı şimdi saniyesinde kapanıyor. tek eksik yani beklediğim ama gelmeyen özellik ekran kapalıyken parmak iziyle açamıyoruz diğer samsunglar gibi geri kalan herşey 10 numara olmuş

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben bayadır beklıyordum bu güncellemeyı. Cihazı ciddi şekilde iyileştiridi. Bir nougat etkisi yaptı ama şuan cihazı kullanmıyorum yazık oldu. Kullananlar güle güle kullansın daha 2 sene gideri var cihazın. :D

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Oreo yayınlandı dediler kurup deneyen varmı? :)

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Yani uzun zamandır bekliyoruz zaten böyle olması kötü oluyor. Kademeli bir şekilde dağıtıyorlar.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Bu kadar beklediğimize değer inşallah..

aaa.jpeg

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben beğendim. :D Böyle bir etki yapacağını biliyordum. Keşke cihaz bende olaydı. :D
Pil nasıl beyler hücre askıda sorunundan bahsedenler var.

sahinilkr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yeni gelen sürümde kilit ekranındaki bildirim çubuklarını şeffaflaştırabiliyorduk nasıl oluyor bilen var mı

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Yükleyeli bir 10 dakika falan oldu. O kadar kızdık ama güncellemeyi beklediğime deydi. Efsane olmuş.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Geç gelmesi balon güncelleme gelmesinden daha iyidir diyordum haklı çıktım. :D :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleyen moderatör:

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Son düzenleme:

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Bir ara Samsung'un eski cihazlarına Bixby'i vereceği haberleri çıkmıştı. Bu güncellemede öyle bir şey gelmedi. Bundan sonra da vermezler herhalde ?

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Android 8'i yükleyince Gmail şöyle hata veriyor.
Sizde de aynı mı acaba?
Aynı sorun mesajlarda da var.

Son düzenleme:

Son mesajlar