Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Dostlar bende güvenlik sürümü fotoğrafta olduğu gibi o tarihten sonra güncelleme gelmez oldu cihaza sizce sorun nedir çözümü varmı ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180507-180713.png
    Screenshot_20180507-180713.png
    195.2 KB · Görüntüleme: 423

UtkuSonmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende İngiltere rom yüklü, oero geldi yükledim, size tavsiyem bir iki güncelleme daha bekleyip yükleyin umarım düzeltme güncellemesi gelir telefonumun şarjı her zaman iş çıkışı yüzde 40 falan olurdu şimdi 20 25 ancak oluyor, şarjı daha kötü oldu bence belki de uygulamalardan birisi yüzündendir gerçi biliyorsunuz oculus uygulaması böyle bir hataya yol açmıştı zamanında. Yine de benim tavsiyem yüklemek için bekleyin araştırın iyice

BlackLee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle merhaba arkadaşlar benim telefonu root kaldırma sonucu yazılım gitti download moda pc yi görmüyor garantiye yollayım dedim root tespit edildi anakartın değiştirilmesi gerekiyor dedi 1000tl istiyor download modda açılıyor acaba şarj soketini değiştirsem düzelirmi

oguzhanuyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yardımcı olabilecek yok mu ?
bende aynı bekleyeceksin başka şansın yok

---- Mesajlar birleştirildi ----

zaten samsungun en sevmediğim özelliği güncelleme durumu sırf bunun için GM8 e geçirecekler adamı resmen neyse bakalım gittiği yere kadar gitsin olmadı pixel 3 alırız bu gidişle

zaten samsungun en sevmediğim özelliği güncelleme durumu sırf bunun için GM8 e geçirecekler adamı resmen neyse bakalım gittiği yere kadar gitsin olmadı pixel 3 alırız bu gidişle

Son düzenleme:

digital_pars01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
selam arkadaşlar sammobil de s7 update startı verildiğini yazıyor

Ekli dosyalar

• S7_for_update.JPG
    S7_for_update.JPG
    30.3 KB · Görüntüleme: 418

BlackLee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle merhaba arkadaşlar benim telefonu root kaldırma sonucu yazılım gitti download moda pc yi görmüyor garantiye yollayım dedim root tespit edildi anakartın değiştirilmesi gerekiyor dedi 1000tl istiyor download modda açılıyor acaba şarj soketini değiştirsem düzelirmi
Yardımcı olabilecek yokmu

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Yardımcı olabilecek yokmu
Download modda pc yi gormuyorsa sorun pc dedir. Sarj soketi ile alakali degildir. ODIN in farkli surumlerinde dene ve SAMSUNG USB DRIVER lari yukle. Sorun bana gore bu ikisinde. Download modda gormeme sebebi pc den kaynaklidir.

BlackLee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Download modda pc yi gormuyorsa sorun pc dedir. Sarj soketi ile alakali degildir. ODIN in farkli surumlerinde dene ve SAMSUNG USB DRIVER lari yukle. Sorun bana gore bu ikisinde. Download modda gormeme sebebi pc den kaynaklidir.

Kardeşim dediklerini zaten yaptım 7 8 tane bilgisayarda denedim yazılım silinmeden 1 hafta öncede hızlı şarj olmuyordu büyük ihtimal şarj soketini sorun

M

Murat Burç

SDN Okuru
Samimi olmak gerekirse artik s8 ya da s9 almak hic cezbedici gelmiyor. Oreo dan sonra yeterli stabiliteye kavusacagina inaniyorum. O stabilitede baya bi goturur beni diye dusunuyorum. Artik telefon borcu odemekten biktim vallaha :) s7 edge canavar telefon. Oreo ile 2 yil daha kullanirim.
Ben tekrar tekrar söylediğim gibi değiştirdim cihazı oreoyu göremeden. Servise vermiştim uğraştım durdum 3. verisimde pilini değiştirdiler. Anneme verip 5T'ye geçtim ama param olursa 2 sene sonra bunu değiştirip Note cihaz alabilirim. Veyahutta ona verecegim parayı başka şeye harcayabilirim çünkü muhtemelen 8GB RAM'li bir Samsung cihazı en az 2 sene göremeyiz diye düşünüyorum anlamsız bir şekilde 8'den 6'ya düşesim gelmiyor Lükse bak :D

digital_pars01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Haklısın hocam erteleye erteleye bi hal oldu yeter artık verin şu oreo güncellemesini

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam neden sövüyorsun ki, salak samsung saçma sapan problemler yüzünden temporarily durdurmak zorunda kaldı. E verseydi cumaya bu sefer daha beter söverdik
Dünyanın en çok telefon satan şirketi eski amiralinin bile düzgün ve hızlı güncelleme veremeyecekse ben ne yapayım öyle isi?
Benim için güncelleme önemli değil fakat şu Samsung'un arge bütçesinin yanına yaklasabilen yokken adamlar hala bir şeyleri beceremiyorlar herşeye tepki ver bu güncelleme konusunda sert bir tepki oluşsa onu da çözerler. Tepki gören herşeyi çözüyorlar çünkü

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaslar twitter uzerinden Samsung Turkiye Baskani Tansu Yeğen'e direkt twit atın. SamsungDestek adresine de twit atin. Tepkinizi sosyal medya uzerinden gosterin.

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Bunlar J serisine A serisine bile Oreo entegre ettiler ama ne hikmetse bu ozveriyi S7 EDGE ye gostermiyorlar. Zora ki veriyorlar sanki guncellemeyi. Allah nasip ederse cok kisa zaman sonra Apple ile devam ediyorum yoluma

Böyle giderse Note 5'e hiç gelmez.
Hic sanmiyorum gelecegini

Son düzenleme:

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Dünyanın en çok telefon satan şirketi eski amiralinin bile düzgün ve hızlı güncelleme veremeyecekse ben ne yapayım öyle isi?
Benim için güncelleme önemli değil fakat şu Samsung'un arge bütçesinin yanına yaklasabilen yokken adamlar hala bir şeyleri beceremiyorlar herşeye tepki ver bu güncelleme konusunda sert bir tepki oluşsa onu da çözerler. Tepki gören herşeyi çözüyorlar çünkü

Benim 2. samsung telefonum S7. Sanırım da son telefonum olacak.
Tepki versek bile adamların ürün gamına göre baktığımda kimseyi tınladıkları yok. Tansu felan da hikaye. Adamlar KORE ne derse onu yapıyorlar.
Muhtemelen yarın da veremeyecekler. İlgili sitede bugün bir tarih değişikliği bekliyorum. 15 Haziran yaparlar "Bayram hediyesi" diye kakalarlar