Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Kardeş iyi diyorsun da 5.5 inch bana büyük gelir gibime geliyor zaten fiyatta 3300 tl yani arada 500 tl fiyata insan düşünmüyor değil
Sen bilirsim s7 de alabilirsin :) 5.5 buyuk gelmez bende note 5 varda buyuk gelmiyor

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Bugün samsung bayisinde inceledim cihaz tek elle kullanılabiliyor parmaklarım uzun olduğu için ço rahat kullandım s6 edge plus'a göre ekran daha parlak geldi bana beyaz göstermede az birşey düzelme var.Kamera aynı hiçbir değişiklik göremedim hoparlör kalitesi de aynıydı.Kavisler yumuşatılmış youtube'da kiralık aşk dizisinin fragmanını açtım aman allahım o ne güzel renkler dedim ekran dehşet olmuş videoyu izlerken kavisler hiç sıkıntı yaratmadı google'da tarama yaptım kavisler onda da bir sıkıntı yaratmadı beğendim.Yalnız sadece kulaklık ses çıkışını inceleyemedim inşallah kalitesi bir ses DAC'ı kullanmışlardır.Yalnız tek sorunu sanki biraz çabuk ısınıyormuş gibi geldi
Elemana sordum Gear VR ile Samsung Edge'i sipariş edebilirsiniz dediler herhalde sadece samsung bayilerine özel birşey bu.

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Bugün samsung bayisinde inceledim cihaz tek elle kullanılabiliyor parmaklarım uzun olduğu için ço rahat kullandım s6 edge plus'a göre ekran daha parlak geldi bana beyaz göstermede az birşey düzelme var.Kamera aynı hiçbir değişiklik göremedim hoparlör kalitesi de aynıydı.Kavisler yumuşatılmış youtube'da kiralık aşk dizisinin fragmanını açtım aman allahım o ne güzel renkler dedim ekran dehşet olmuş videoyu izlerken kavisler hiç sıkıntı yaratmadı google'da tarama yaptım kavisler onda da bir sıkıntı yaratmadı beğendim.Yalnız sadece kulaklık ses çıkışını inceleyemedim inşallah kalitesi bir ses DAC'ı kullanmışlardır.Yalnız tek sorunu sanki biraz çabuk ısınıyormuş gibi geldi
Elemana sordum Gear VR ile Samsung Edge'i sipariş edebilirsiniz dediler herhalde sadece samsung bayilerine özel birşey bu.
Hayirli olsun simdiden

Samsung62

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
karsinizda s7 edge
Rkk90Y.jpg

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Hayırlı olsun Breme güle güle kullan

ardalia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turkcellde satışa çıktı bakalım hafta sonuna kadar kalacakmı

Genç61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung acaba s7 edge plus çıkaracakmı yoksa s7 edge yi 5.5 inç yapıp işi bitirdimi?

snopy1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vatan bilgisayarın internet sitesinden kredi kartına 5 taksitle S7 Edge ön sipariş vermeyi düşünüyorum. Acaba hangi tarihe kadar ön sipariş verebiliyoruz?

Samsung62

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
hadi hayırlı olsun güle güle kullan :)) ilk yorumlarını bekliyoruz...

telefon super bataryasi uzun gidiyor (sabah 10 dan aksam 6 ya kadar 80% oldu 6 dan sonra aksam 12 ye kadar oynadim video bakdim 30%)
kamerasinda super hemen odaklaniyor
takilma felan yok baya hizli

sorunuz varsa sorun

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
telefon super bataryasi uzun gidiyor (sabah 10 dan aksam 6 ya kadar 80% oldu 6 dan sonra aksam 12 ye kadar oynadim video bakdim 30%)

sorunuz varsa sorun
Sabah ondan aksam 6 ya %20 mi gitti gencler ben intihar ediyorum:)

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708

sorunuz varsa sorun
bataryası süpermiş ya o kadar beklemiyordum açıkcası oyunlarda nasıl ısınma varmı ? şarj olmas süresi ne kadar...

snopy1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün Samsung'tan ön sipariş verdim gear vr'ı verdiler telefonuda 17 sinde gel al dediler. Hadi bakalım hayırlı :)

mahesvara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
bu sonuçlara göre note 5 ve s6 edge plus dan daha düşük...
Birde sonradan farkettim kusura bakmayın arkadaşlar olumsuz yorum yapmak istemem bu sonuçlar snapdragon işlemci ile yapılmış Türkiye'de ve Avrupa'da exynos işlemciler kullanılacak. Bu yüzden yaptığım paylaşım yüksek ihtimal bizi bağlamayacak exynos işlemcinin performansı bizi etkiler bence exynos daha başarılı olacaktır.

tafo66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bugün teknosada inceledim. Çok hevesliydim ama note 5 imle karşılaştırınca çok bariz bir artısını göremeyince telefonu satıp üstüne 1300 tl koymayı gerektirmeyeceğini düşünüp vazgeçtim.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Testlere göre Snapdragon 820 exynos 8890'ı açık ara farkla etmiş Snapdragon grafik performansı en üst düzeydeymiş bilmiyorum alsam mı almasam mı birde kamera da sony sensör isocell hangisi düşer onuda bilmiyorum.