Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

kadirirdem

Dekan
telefon super bataryasi uzun gidiyor (sabah 10 dan aksam 6 ya kadar 80% oldu 6 dan sonra aksam 12 ye kadar oynadim video bakdim 30%)
kamerasinda super hemen odaklaniyor
takilma felan yok baya hizli

sorunuz varsa sorun
bataryası süpermiş ya o kadar beklemiyordum açıkcası oyunlarda nasıl ısınma varmı ? şarj olmas süresi ne kadar...

snopy1907

Üyecik
Bugün Samsung'tan ön sipariş verdim gear vr'ı verdiler telefonuda 17 sinde gel al dediler. Hadi bakalım hayırlı :)

mahesvara

Üyecik
bu sonuçlara göre note 5 ve s6 edge plus dan daha düşük...
Birde sonradan farkettim kusura bakmayın arkadaşlar olumsuz yorum yapmak istemem bu sonuçlar snapdragon işlemci ile yapılmış Türkiye'de ve Avrupa'da exynos işlemciler kullanılacak. Bu yüzden yaptığım paylaşım yüksek ihtimal bizi bağlamayacak exynos işlemcinin performansı bizi etkiler bence exynos daha başarılı olacaktır.

tafo66

Üyecik
Bugün teknosada inceledim. Çok hevesliydim ama note 5 imle karşılaştırınca çok bariz bir artısını göremeyince telefonu satıp üstüne 1300 tl koymayı gerektirmeyeceğini düşünüp vazgeçtim.

seyhmus21

Profesör
Testlere göre Snapdragon 820 exynos 8890'ı açık ara farkla etmiş Snapdragon grafik performansı en üst düzeydeymiş bilmiyorum alsam mı almasam mı birde kamera da sony sensör isocell hangisi düşer onuda bilmiyorum.

CANKİNG

Üyecik
S6 edge var şu an almanyadan arkadaşıma s7 edge alırdım. .Fiat olarak 2600 tl geliyor,, güncellemede sorun olurmu?

Spybot1996

Üyecik
Bu telefonu cok begendim ama Dual Sim versiyonu varmi? Nerde bulabilirim?

Deat_Kx105ng

Üyecik
Şurda iki üç arkadaş kötülemeye çalışmış ama olmayınca kötülemek gibi bir niyetim yok ama yazmış oturup bi çay koyup gerçekten yorumlara bakıyorum ya Allah Aşkına arkadaşlar Exynos antutu da incelendi ve Exynos modeli daha güçlü olarak belirlendi hala SnapDragon türkiyede satışa sunulmicak ve Samsung S7 Edge yine kaybetti yazıyor gülünç gerçekten :)

Deat_Kx105ng

Üyecik
S6 var ve şu ana kadar kullandığım en iyi telefon diyebilirim arkadaşımda İphone 6 Plus var arayüzle karşılaştırdığımız zaman bazen oyunlarda o bile şaşırıyor çocuğun kanına girdim oda İphone'nu satıp S7 edge alma peşinde :D

Netkolix

Asistan
1 Hafta oldu telefon (S7) geldi ilk deneyimlerimi yaziyorum.

Oyun ile fazla isim olmuyor whatsap mesajlasma ve gorusme ara sira camera kullanimi 1 saat asmiyan telefon gorusmeleri arada bir internette gezinmeler. googleplay da gezintiler vs. aksam 8 de %40 50 arasi ile doldurmadan ikinci gune gectim. Batarya performansi video ve oyunlara fazla dadanmassaniz 2 gun gidecek kadar var. bu hosuma gitti.

Kamera icin soyliecegim tek kelime ile muhtesem o nasil bir odaklanma hizi gözlerim acik kaldi aninda odaklama var ve cok net fotolar aliyorum.

ben cihazi sifirdan 100 e 1 saat 15 dk da doldurdum ama 25 lerden baslarsaniz dolurmaya 45 dk da cihaz fulleniyor.

ve gelelim ekrana kimse samsung kullanmadan ekran konusunda konusmasin derim bu cihazdaki ekran 3d hissi veriyor o kadar canliki hersey QHD ekranin nimetlerinden faydalniyorsunuz.

Ben ilk defa samsung aliyorum donma kasma vs sorunlarinin asilmasini bekledigim icin anca nasip oldu, bu ilk haftada en kucuk donma yok tabi bu 1 yil icinde kesin konusabilecegimiz bir sey ama s6 kullanan arkadaslarimizdan aldigim bilgi iyiydi.

Tasarim olarak da bir arkadasim iphone 6 kulaniyor elimde gordu gecen ilk defa gözleri acik kaldi diyebilirim.

Cihaz agir yuk altindayken isinmalar gerceklesiyor ama sikayetci degilim. özellikle Gear vr de takili iken ve sarj sirasinda. o kadarda olur diyorum cihazin performansina eksisi yok.

Ram sorunuda asilmis cihaz bostayken surekli 2 gb ram bosta beyler.uygulamalara giriste 1,5 bosta kaliyor.

Su anki izlenimlerim bunlar henuz bir sikayetim yok bakalim ilerliyen aylar neler getiricek:)

seyhmus21

Profesör
1 Hafta oldu telefon (S7) geldi ilk deneyimlerimi yaziyorum.

Oyun ile fazla isim olmuyor whatsap mesajlasma ve gorusme ara sira camera kullanimi 1 saat asmiyan telefon gorusmeleri arada bir internette gezinmeler. googleplay da gezintiler vs. aksam 8 de %40 50 arasi ile doldurmadan ikinci gune gectim. Batarya performansi video ve oyunlara fazla dadanmassaniz 2 gun gidecek kadar var. bu hosuma gitti.

Kamera icin soyliecegim tek kelime ile muhtesem o nasil bir odaklanma hizi gözlerim acik kaldi aninda odaklama var ve cok net fotolar aliyorum.

ben cihazi sifirdan 100 e 1 saat 15 dk da doldurdum ama 25 lerden baslarsaniz dolurmaya 45 dk da cihaz fulleniyor.

ve gelelim ekrana kimse samsung kullanmadan ekran konusunda konusmasin derim bu cihazdaki ekran 3d hissi veriyor o kadar canliki hersey QHD ekranin nimetlerinden faydalniyorsunuz.

Ben ilk defa samsung aliyorum donma kasma vs sorunlarinin asilmasini bekledigim icin anca nasip oldu, bu ilk haftada en kucuk donma yok tabi bu 1 yil icinde kesin konusabilecegimiz bir sey ama s6 kullanan arkadaslarimizdan aldigim bilgi iyiydi.

Tasarim olarak da bir arkadasim iphone 6 kulaniyor elimde gordu gecen ilk defa gözleri acik kaldi diyebilirim.

Cihaz agir yuk altindayken isinmalar gerceklesiyor ama sikayetci degilim. özellikle Gear vr de takili iken ve sarj sirasinda. o kadarda olur diyorum cihazin performansina eksisi yok.

Ram sorunuda asilmis cihaz bostayken surekli 2 gb ram bosta beyler.uygulamalara giriste 1,5 bosta kaliyor.

Su anki izlenimlerim bunlar henuz bir sikayetim yok bakalim ilerliyen aylar neler getiricek:)
Kullanılabilir hafıza tam olarak ne kadar 15gb diyorlar doğru mudur

stat counter