Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

oguzhanuyar

Üyecik
Merhaba Samsung S7 Edge kullaniyorum son 5 gündür telefonumda şöyle bir anormal durum var;
Youtube den video izlerken her 30 saniye de bir video duraklıyor, her defasında play simgesine basıp devam ettiriyorum.
ikinci olarak Netflix de film izlerken aynı kesinti devam ediyor fakat burada duraklama her defasinda tam ekran modundan çıkmakla kalıyor, sebebi nedir acaba?
Dostum bugün aynı sorunu bende yaşadım muziği durdurdu bluetooth uzerinden bağlıyken şaşırdım. Yazını görünce aklıma geldi buyuk ihtimal uygulama temassız kontrol durumu diye dusunuyorum

Arkadaşlar S7 Edge ile ilgili bir sorum olacak. PUBG'de fazla pil kullanımı normalde ama S7 Edge çok fazla gibi geliyor. Aynı durumu yaşayan var mı? Birde son güvenlik güncellemesi ile pil kullanımı çok arttı gibi geliyor. Aynı durumda olan var mı?

TRancer

Üyecik
Arkadaşlar S7 Edge ile ilgili bir sorum olacak. PUBG'de fazla pil kullanımı normalde ama S7 Edge çok fazla gibi geliyor. Aynı durumu yaşayan var mı? Birde son güvenlik güncellemesi ile pil kullanımı çok arttı gibi geliyor. Aynı durumda olan var mı?
Bende S7 edge kullanıyorum 2 yıl oldu, dediğin gibi son güncellemelerden sonra (2019 yılı sonrası) şarj çok gitmeye başladı 1 günü çıkartmıyor malesef

oguzhanuyar

Üyecik
Bende S7 edge kullanıyorum 2 yıl oldu, dediğin gibi son güncellemelerden sonra (2019 yılı sonrası) şarj çok gitmeye başladı 1 günü çıkartmıyor malesef
Gayet normal karşılanmalı mesela şuan benim pilimin kapasitesi 3600 değil 2577 mAh bu yüzden dolayı da power bank yanımda bulunduruyorum dışarı çıkarken
Screenshot_20190518-094153_AccuBattery.jpg

amazoom

Üyecik
Benim samsung s7 edgede orijinal tema harici yüklediğim hiçbir temada simge çerçeveleri aktif olmuyor,pasif konumda gözüküyor ve değiştiremiyorum bu sorun nasıl çözülür,simge çewrçevesi sadece orijinal yüklü varsayılan temada aktif oluyor,ayrıca bu varsayılan tema nasıl değiştirilebilir telefonum root ludur..

Gayet normal karşılanmalı mesela şuan benim pilimin kapasitesi 3600 değil 2577 mAh bu yüzden dolayı da power bank yanımda bulunduruyorum dışarı çıkarken Ekli dosyayı görüntüle 71331
Bu programı ben de kullanıyorum. Benim batarya sağlığı %80. Bu uygulama cihazı %80'e kadar şarj edin diyor. Zaten %80 olunca batarya doldu diye uyarı veriyor. Onu yaptığımdan beri bataryam daha iyi dayanıyor sanki yani %80'e kadar şarj ettiğimden beri. Normalde %100'e kadar 1 saat 39 dakika da doluyor. %80'e kadar da 1 saat 3 dakika da falan doluyor. %80'e kadar doldurunca hızlı dolduğu için nasıl dolduğunu anlamıyor insan güzel oluyor.

ene49

Asistan
Yaklaşık üç yıldır kullandığım S7 telefonum bugün farkettim arka kapakta açılma var.
batarya şişmesinden olmadığına eminim çünkü aldığımdan beri daha bir kere bile günde iki kez şarja takmadım. En fazla iki günde bir şarja takıyorum.
Face Instagram twitter vs falan kullanmıyorum onun için şarj sorunum olmadı olmuyor.
Şunu garantiye gönderim diyorum ama ben bimexten almıştım aldığım bimex kapandı nasıl yapsam bilmiyorum.

Yaklaşık üç yıldır kullandığım S7 telefonum bugün farkettim arka kapakta açılma var.
batarya şişmesinden olmadığına eminim çünkü aldığımdan beri daha bir kere bile günde iki kez şarja takmadım. En fazla iki günde bir şarja takıyorum.
Face Instagram twitter vs falan kullanmıyorum onun için şarj sorunum olmadı olmuyor.
Şunu garantiye gönderim diyorum ama ben bimexten almıştım aldığım bimex kapandı nasıl yapsam bilmiyorum.
Herhangi Samsung yetkili servisine götür gönderirsin.

ene49

Asistan
Herhangi Samsung yetkili servisine götür gönderirsin.
İşte işin kötü tarafıda o.
Buralarda hiç samsung servisi yok.
Ortalıkta kendini servis veya telefoncu sanan binlerce sözde bayi var ama ben onları hayvam damı olarak görüyorum hayatta uğramam bile.

stat counter