Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

TZCN

Asistan
Hacı sen kendi işine baksana bana bir sataşma çabası niye?
Evet OİS leş o kadar para verdiğimiz cihazda leş. Açtırma benim ağzımı evet leş.
Bu telefonun en ucuzu 3500 TL TR garantili elestirmeyecegim de ne yapacağım boş konuşma.
Hepimizin tercihleri deneyimleri aldığı kullanım zevki her cihaz da farklilik gösterecektir.ben One Plus tercih etmememde ki en basit örnek yazılım konusu. Huawei nin bu konuda One plustan daha başarılı olduğunu düşünüyorum. Cihaza çöp demek haksızlık olur. Sadece OİS desteğinin geliştirilmemis olması bana göre engel değil.

Hepimizin tercihleri deneyimleri aldığı kullanım zevki her cihaz da farklilik gösterecektir.ben One Plus tercih etmememde ki en basit örnek yazılım konusu. Huawei nin bu konuda One plustan daha başarılı olduğunu düşünüyorum. Cihaza çöp demek haksızlık olur. Sadece OİS desteğinin geliştirilmemis olması bana göre engel değil.
Ya hocam geçen başka konuda da böyle bir dolayli sataşması vardı zaten. Ben dedim ki OİS'i beğenmiyorum o fiyata yakışmıyor kalkmış ne gereği var diyor ee bizim telefonları elestirmemizin ne anlamı kaldı? Herşeye gerek yoktu diyip geçelim.

TZCN

Asistan
Ya hocam geçen başka konuda da böyle bir dolayli sataşması vardı zaten. Ben dedim ki OİS'i beğenmiyorum o fiyata yakışmıyor kalkmış ne gereği var diyor ee bizim telefonları elestirmemizin ne anlamı kaldı? Herşeye gerek yoktu diyip geçelim.
Olur mübarek Ramazan ayının hürmetine kalp kirmamak lazım :) Rabbim hepimize en guzellerini alacak imkanlar nasip etsin.

astegon

Profesör
Hacı sen kendi işine baksana bana bir sataşma çabası niye?
Evet OİS leş o kadar para verdiğimiz cihazda leş. Açtırma benim ağzımı evet leş.
Bu telefonun en ucuzu 3500 TL TR garantili elestirmeyecegim de ne yapacağım boş konuşma.
Ben sana sataşmıyorum aç bak mesajlarına. Ona bok atıyorsun buna bok atıyorsun. Varsa yoksa kendi kullandığın.

Leş dediğin cihazın eleştirdiğin noktası OIS. Yoksa yok. Leş olması nedir yahu. Pro fotoğraf çekmek istiyorsan alırsın bambaşka bir cihaz. Mesajımı adam gibi oku.

Boş konuşma diyerek tarzını da belli ediyorsun. Burası babanın malı değil. Adam gibi konuş.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Alınganlık ediyorsun. Yaş olarak senden büyüğüm. Sataşma yok bende. Ama yazılarının tamamı "Benim kullandığım en iyisidir" üzerine kurulu. Paşabahçe dükkanındaki fil gibi yakıp yıkmanın ne anlamı var.

Son düzenleme:

faruk05

Üyecik
Arkadaşlar hindistan ve birleşik arap emirliklerine sunmaya başlamışlar bakalım bize ne zaman gelecek bence en az bir hafta sürer...

faruk05

Üyecik
Aynen Türkiye için geçerliydi ben oralarda dağıtıma sunulduğunu söylemiştim.
Güncelleme geldi ama daha bize gelmedi, herhalde geceye doğru anca gelir.Millet smart switch'den güncellemeye başlamış ama hiç gerek yok bu kadar bekledik biraz daha bekleriz acaba annelerinin karnında nasıl durmuşlar 9 ay :) şurada bir kaç saat daha bekleyeceksiniz ne olur yani sonra orayıda kılıyorsunuz sanki güncelleme gelince telefon uzaya çıkacak 😂

Ben şuanda 8.0 güncellemesini Smart switch üzerinden yapıyorum. Deneyimlerimi unutmazsam buraya yazarım. 2.5GB'lık bir güncelleme yüklüyor Smart switch ile.

Animasyonlar baya hızlanmış.

Son düzenleme:

CrusherX

Üyecik
Ben şuanda 8.0 güncellemesini Smart switch üzerinden yapıyorum. Deneyimlerimi unutmazsam buraya yazarım. 2.5GB'lık bir güncelleme yüklüyor Smart switch ile.

Animasyonlar baya hızlanmış.
Hocam smart switchle nasıl yapıyoruz anlatabiir misiniz ?

serceymus

Üyecik
Güncelleme uyarısı veriyorda Smart swiç le de güncellenmiyor saatlerdir öyle bekliyor ne iş anlamadım

astegon

Profesör
Güncelleme uyarısı veriyorda Smart swiç le de güncellenmiyor saatlerdir öyle bekliyor ne iş anlamadım
Bir daha deneyin. Ben de 1-2 denemeden sonra güncelledim. Hatta download mode'da takıldı kaldı.

İpucu: Vol-down+power tuşu ile power-off yapabilirsiniz.

Sonrasında yeniden açtım cihazı. Tekrardan smartswitch ile denedim. Güncellemeyi indirdiği için daha hızlı bir şekilde download mode'da güzelce güncelledi.

Şu an 1 Nisan 2018 güvenlik yamalı Oreo var S7 cihazımda. Minik ve güzel dokunuşlar gelmiş. Samsung experience güzel olmuş. Uygulamalar var ama S8'deki gibi aşağıdan swipe edince uygulamaları açabiliyorsunuz da.

Ben format atmadım. Direkt kurdum ve kullanıyorum. Herhangi bir takılma, donma, kasma yok. Eskisinden daha iyi gibi hatta.

serceymus

Üyecik
Yok arkadaş belki 20 kez denedim smart swiçte ayaları onaylıyor gerisi yok ne inen var ne hareket smart swiç de kapanmıyor görev yöneticisi ile kapatıyorum neyse kendi gelsin zorlamayalım dimyada pirince giderken evdeki bulgurdan olmayalım

Uygulamalar var ama S8'deki gibi aşağıdan swipe edince uygulamaları açabiliyorsunuz da.
Kapatabiliyorsun ekranda boş bir yere basılı tutunca birşeyler geliyor orda ayarar var ya oradan ayarlıyorsun.
Ben format atmadım. Direkt kurdum ve kullanıyorum. Herhangi bir takılma, donma, kasma yok. Eskisinden daha iyi gibi hatta.
Hızlandırılmış ama Animasyon farkı büyük . Öncekiler rezaletti.

stat counter