Samsung Galaxy S7 EDGE vs iPhone 7 PLUS

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

İki telefon arasında gidip geliyorum. Öncelikle şunları söylemeliyim beklentilerim kamera tasarım ve oyun performansı. Her iki telefonunda tasarımı da oyun performansı da müthiş benim sorum şu, kamera. Kamerası hangisinin daha iyi. Duyduğum kadarıyla 7 plus un ön kamerası daha kötüymüş hatta bazılarına göre berbatmış. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Başka bir durum mu var bilmiyorum ama 7 Plus alacağın parayla S8 alabiliyorsun :)

7 plusun oyun performansı daha iyi (60 Hz ekranda ne kadar hissedersin ? Zaten S7 edgede 60 fpsi zorluyor cogu zaman )
Kamerası daha iyi S7 edgenin

Telefonu bir operatörden alıyorum ve s8 kampanyalarda yok. Olsaydı da almazdım açıkçası çünkü sonsuz ekran bana hitap eden bişey değil gözüme hoş gelmiyor
Bu mesajı şimdi gördüm muhtemelen ben yazarken yazdınız :D

Bilmiyorum S8 daha mantıklı daha futuristik gözüküyor , ayrıca 2 sininde yanları kavisli sadece üst alt çerçeve farkı var neresini sevmediniz S8'in :D

18.5/9 en boy oranını sevmiyorum dersen anlarım.

Bu arada birde Note 7 var eğer bekleyebilirseniz ve TR ye gelirse tam almanız gereken telefon S7 edge ile S8 arasında bir fiyat olur zaten. S7 edge deki kavisler tam ele oturmuyor Note 7 yi denemiştim 1 kez gayet ele oturuyor S7 edge'in düzeltilmiş hali gibi hem ekranı büyük ve kalemi de var .

HDR vs vs , Iris tarayıcı da var zaten S8'in S7 edge versiyonu .

Bilmiyorum S8 daha mantıklı daha futuristik gözüküyor , ayrıca 2 sininde yanları kavisli sadece üst alt çerçeve farkı var neresini sevmediniz S8'in :D

Bu arada birde Note 7 var eğer bekleyebilirseniz ve TR ye gelirse tam almanız gereken telefon S7 edge ile S8 arasında bir fiyat olur zaten. S7 edge deki kavisler tam ele oturmuyor Note 7 yi denemiştim 1 kez gayet ele oturuyor S7 edge'in düzeltilmiş hali gibi hem ekranı büyük ve kalemi de var .

Ne zaman geliyor note 7.Sadece merakımdan soruyorum eğer operatörüm kampanya yapmazsa alamam
--- Gönderi Güncellendi ---

Normalde ben edge ekran sevmiyorum zaten ama kuru s7 de küçük biraz artık. Ve de evet s8 ince uzun biraz hoş gözükmüyor bana. İPhone 7 plus alırdım ama özellikle kanalın incelemelerinde ön kameranın aşırı kötü olduğu söyleniyor.

Ön kamerası kötü değil ama çok dar açılı görüntü kalitesi iyi ama açısı çok kötü. Onun dışında ben kesinle 7 Plus derim daha iyi bir telefon ama 7 deseydin o zaman seçimim değişir s7 edge derim ama Plus olunca seçimim değişiyor

Ön kamerası kötü değil ama çok dar açılı görüntü kalitesi iyi ama açısı çok kötü. Onun dışında ben kesinle 7 Plus derim daha iyi bir telefon ama 7 deseydin o zaman seçimim değişir s7 edge derim ama Plus olunca seçimim değişiyor
Bazıları açı konusunda panaroma ya alınca düzeliyor daha geniş açılı oluyor diyor ama? He bir de selfie kamerasının düşük ışık çekimi de kötü diyorlar onun hakkında bi bilginiz var mı?

Birincisini denemedim ikincisi olurmu öyle şey Applenin ekranı flaşh olarak kullanma özelliği var ve süper işe yarıyor gayet net çekiyor kulaktan duyma yorumları boşver

Ne zaman geliyor note 7.Sadece merakımdan soruyorum eğer operatörüm kampanya yapmazsa alamam
--- Gönderi Güncellendi ---

Normalde ben edge ekran sevmiyorum zaten ama kuru s7 de küçük biraz artık. Ve de evet s8 ince uzun biraz hoş gözükmüyor bana. İPhone 7 plus alırdım ama özellikle kanalın incelemelerinde ön kameranın aşırı kötü olduğu söyleniyor.
Note 7 ne zaman gelir bilemeyiz , gelmeyedebilir küçük bir ihtimalle ama Samsung Türkiyeye getirir bence.

S8'e alışırsınız bence ama dediğim ihtimaller olmassa S7 edge ile devam edin yola .

7 Plusun ön kamerası düşük ışıkta REZALET flaş kullan istediğin kadar S7 edgede ekran flaşı yok sanki
Edge ekran kullanım zorluğu çıkarıyor mu? Çünkü ben hiç 5.5 inç telefon kullanmadım hıc edge de kullanmadım. Parmaklarım uzundur ama yine de bilemiyorum. Ve de aradığım özellikleri karşılayan (kamera, tasarım, oyun performansı) başka onereceginiz telefon var mıdır?

Edge ekran kullanım zorluğu çıkarıyor mu? Çünkü ben hiç 5.5 inç telefon kullanmadım hıc edge de kullanmadım. Parmaklarım uzundur ama yine de bilemiyorum. Ve de aradığım özellikleri karşılayan (kamera, tasarım, oyun performansı) başka onereceginiz telefon var mıdır?
Git dene herkesin eli aynı değil
S7Eden daha iyisi s8 işte
U11 bekleyebilirsin belki Xz premium

stat counter