Samsung Galaxy S5 Hakkında Her Şey

Bu konuyu okuyanlar

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ram'i az ve görüntüsü dedikleri gibi çok değişim göstermemiş.

Ultrayer6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
beni heyecanlandırmayan, hatta "bu muymuş?" dediren ilk galaxy s serisi modeli oldu. en azından dandik malzeme kalitesini donanım üstünlüğü ile örtüyordu samsung. şimdi bu ne? bırak malzemesini, donanımı bile geride. çift flaş ve parmak izi okuyucusu da apple'dan arak. doğru düzgün hiçbir yenilik yok. vay efendim resimlere netlik ve blur ekleniyormuş, yok siyah tema oluyormuş güç tasarrufuna alınca. hep yazılımsal şeyler bunlar. tipini de hiç beğenmedim açık konuşayım. hele arka tarafı berbat.

xperia z2 halihazırda bunu alabora ederken, htc one 2 nasıl olacak acaba?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=132123]Ultrayer6[/MENTION]

Parmak izi okuyucusunu apple mi icat etti?

ocemen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam parmak izi okuyucu koydun bari yeni teknoloji olsun nedir abi sürttürmek ya :lol:
hani gerçekten rakip bir cıhaz çıkarsaydı evet apple fanıyım sebebide açık varmı rakip çıksında görelim...

iphone 5s kullanıyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hala RAM RAM diyenler var gözünüz doysun kardeşim nedir bu donanım arttırma hevesi

RAM 3 GB olsun
Kamera 20 MP olsun
İşlemci 3 Ghz olsun (bunu salladım görmedim bunu yazanı yalan olmasın)
yok pil 3000 / 4000 olsun

yok artık gerçekten yuh
acıyorum resmen android cilerin haline
yazık lan size :crying:

nominal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Zevk meselesi Android ve IOS olayı, karıştırmamak gerekir. Arz talep meselesi ;) Kimine beklenti bakımından iphone u kimine de androidi sevdiremezssin ama bu 2 sininde kötü olduğu gerçeğini doğurmaz.

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
ios da bana sıkıcı geliyor arayüz olarak android daha güzel bence ve dosya paylaşımı kolay kullanıcıya göre değişir bana android daha kolay geliyi:mrgreen: eğer stabilite istiyosan nexus 5 , 5s kadar stabil emin ol

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ekstra birçok özelliğin gelmesi iyi olmuş ama keşke tasarımda birazcık bari farklılık ve donanımı biraz daha yukarıda tutsalarmış.

embayt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
:w00t: hayır Samsung bu bir şaka olmalı gerçekten !!! :helpsmilie:
bu mühendisler hiç mi üzerinde detaylı düşünüp göz gezdirmezler çalıştıkları proje üzerinde :hammer:
s3ten sonra Samsung söndü benim gözümde..
s3 almıştım çıktığında çok seviyorum hala da kullanıyorum :thumbup1:
ayrıca aradaki farkı görmek için iPhone5'de aldım daha 3 ay önce ve gerçekten iPhone'un ne kadar stabile ve sorunsuz bir telefon olduğu kanatine vardım..
konuya dönecek olursak S5 = ÇÖP :crying:

ayrıca arka kapak tasarımı eskiden bunun gibi yüzeye sahip oyuncak çep telefonları vs olurdu aynen onu anımsatıyor bana :D

mystroo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben bu insanları Anlamıyorum neden samsung şimdi herkes için kötü oldu herkes iphone 5s için daha iyi diyor iphone savunanarın hepsi acaba iphone 5s kullanıyormu merak ettim adamlar telefonu yapmış adı galaxsy s5 beğenirsin beğenmessin alırsın almassın neden kasıldınız bukadar bana göre ve bir çok kişiye göre telefon güzel eksikleri varmı var ama bir önceki modelden daha çok fazlası var ve tasarımı bana göre z2 den htc den lgden daha güzel çelik kasa oluyorda ne oluyor iphonda varda ne oldu dünya genelinde yapılan araştırmaya göre en çok ekran değişimi yapılan telefon iphone 5 neden acaba çelik kasa diemi samsung yapmış ve güzel olmuş

iphone-5s-galaxy-s5-techspecs-467x1024.jpg

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Su isletim sistemi farkli telefonlari donanim ile kiyaslamaktan vazgecin oncelikle
İkincisi isteyen istedigi telefonu alir o daha iyi bu daha iyi diyen yok. Her sene uc bes sey ekleyerek sozum ona daha iyi telefonlar cikariyorlar ama biz bu ozelliklerin kacini kullaniyoruz orasi ayri konu

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
81
Note 3 derı görünümlü plastik, s5 yara bandı görünümlü plastik.

Ultrayer6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Parmak izi okuyucusu apple'dan arak demissin, o yüzden soruyorum.

Yıllardır var olan ve motorola'nın da daha evvel kullandığı parmak izi okuyucusu teknolojisini kullanan başka kimse olmadı. Keza beyaz-sarı flaş da öyle.

Yıllarca kullanılmadı.

Apple kullanınmaya başlayınca da Samsung apar topar parmak izi okuyucu ve beyaz-sarı flaş kullanmaya başladı.

Ne ilginç bir tesadüf değil mi?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=132123]Ultrayer6[/MENTION]

Bu mantikla apple'da motorola'dan araklamis oluyor dogru mu?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Doğru.
Ancak Apple motorola ne yaparsa hemen arkasından aynı özelliğinin bulunduğu kendi telefonunu çıkarmıyor. Samsung aynen bunu yapıyor işte.

Samsung'un telefon konusunda taklitci oldugunu biliyorum, ama gördügün gibi hepsi birbirinden bir seyler kopyaliyor.

Sonucta adamlar bu isten para kazaniyor. O kopyalamis, bu ondan önce bulmus, su bundan önce icat etmis.. kimi ilgilendirir ki? Ben telefon ihtiyaclarimi karsiliyor mu ona bakarim. Gerisi bos..

Benim cebime para koymuyorlar nasil olsa :)