Samsung galaxy s4 wifi çok az çekiyor

Bu konuyu okuyanlar

kadrisercanoguz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonumun wifi si çok az çekiyor bu gibi sıkıntılar okudum forumlarda ama *#0011# yi denedim bir fayda sağlamadı sonra sistem dosyalarından bir takım yazı değişikliği yapılıyormuş bunuda denedim buda işe yaramadı telefonu formatladım recovery menüden wipe sildim felan nafile yine hiç bir işe yaramadı benim okuduklarım arasında android lollipop uygulamasında bağzı arkadaşlar bu sorunla karşılaşmış ondan olabilirmi yoksa telefonumdaki aşınmadan dolayı kasa değiştirdim kasanın pilastiginden dolayımıdır he bu arada wifi flex kablosunda sorun olabilir diye onunda sıfırını aldım iki kere yine bir işe yaramadı acaba sıkıntı nedendir bana yardımcı olabilirmisiniz acaba

burak_ekmekci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eger ayni ortamda baska bir cihaz saha iyi cekiyor elinizdeki s4 iyi cekmiyor ise muhtemelen donanimsaldir. Buna da buradan yorum yaparak cozmek oldukca zor olacaktir. Dedigin gibi degisen kasadan olabilir dusuk bir ihtimal de olsa. Servise vermek gerekebilir. Mobil ağ'i kullanirken de benzeri bir sorun yasiyor musunuz merak ettim?