Samsung Galaxy S4 MWC 2013'te Çıkıyor

Bu konuyu okuyanlar

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Plastik telefon alacak kadar zengin değilim üzgünüm samsung :)

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Sony yetiyor bana...

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Bu kadar erken S4 çıkaracak olması Samsung açısından S3'ün başarısız/sorunlu olduğunu kabul ettiği anlamına geliyor.
Samsung biraz daha kaliteli telefonlar üretmedikçe ayda bir yeni telefon çıkarsada boş...

Private-B

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bu kadar erken S4 çıkaracak olması Samsung açısından S3'ün başarısız/sorunlu olduğunu kabul ettiği anlamına geliyor.
Samsung biraz daha kaliteli telefonlar üretmedikçe ayda bir yeni telefon çıkarsada boş...

KEsin hayyallerinde s3 yatiyor ki Boyle Cekemiyorsun Kalite Olmasa 100 gunde 20 milyon satmazlar Hikaye uretip samsung U kotuleme kardes

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
acikcasi samsung ne yaptigini cok iyi biliyor, yeni marketing muduru Gareth Abel ocakta goreve geldi ama samsung un marketing tarihini yeniden yazdi diyebilirim, sgs3 u piyasada bir sene daha kadar canli tutabilecekken yeni teknoloji cikarma pesinde olan samsung en iyisini yapiyor,teknoloji yerinde durmuyor,

balcis

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bu çılgınlık hayra alamet değil senede bir bile değil bu sıklıkta yeni cihaz çıkarmak bence saçmalık. teknoloji yerinde durmuyor denmiş bilakis 200mhz işlemci hızını artırıp altı-sekiz ayda bir model mi çıkarılır? böyle ürün stratejisi de olmaz pazarlama stratejisi de, samsung ne yapsa savunuluyor fanatiklerine laf anlatamıyorsun.

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Yazın S3 alacaktım, dedim bari 1 ay daha bekleyeyim de iPhone5 çok daha iyi olursa onu alırım ama beklentilerimi karşılamadı. Şu an S3 aklımda vardı ama bu haberi görünce vaz geçtim. Sanırım S4'ü bekleyip onu alacağım :)

sercankd

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Samsung teknoloji açısından iPhone 5 i tamamiyle dışarı itmeye planlıyor. Bu bir pazarlama tekniğidir.Samsung firması S3 beklentileri düşük olması veya olmaması nedeniyle S4 e yönelmiyor. S3 şuanda patlama yapmış durumda zaten. Şimdi olay 2 senede bir yeni model piyasaya süren apple, her sene model çıkaran samsungun güncel teknolojisi karşısında daha satışının ilk zamanlarında zor durumda bırakılmak isteniyor. Böylece iPhone 5 alan insanlara kullandıkları teknolojinin düşüklüğünü hissettirerek onları samsung firmasına veya başka bir firmaya yöneltmek isteniyor.

cuhadar

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Samsung teknoloji açısından iPhone 5 i tamamiyle dışarı itmeye planlıyor. Bu bir pazarlama tekniğidir.Samsung firması S3 beklentileri düşük olması veya olmaması nedeniyle S4 e yönelmiyor. S3 şuanda patlama yapmış durumda zaten. Şimdi olay 2 senede bir yeni model piyasaya süren apple, her sene model çıkaran samsungun güncel teknolojisi karşısında daha satışının ilk zamanlarında zor durumda bırakılmak isteniyor. Böylece iPhone 5 alan insanlara kullandıkları teknolojinin düşüklüğünü hissettirerek onları samsung firmasına veya başka bir firmaya yöneltmek isteniyor.

bu fikre katılıyorum. Ayrıca gelişen teknolojinin zamanı diye birşey olmaz. O zaman herkes 3 d teknolojiye geçsin iphone 4 sene beklesin. Elin adamı iphone 4 sene sonra 3 d cep çıkaracak diye beklemez.

Samsung doğru olanı yapıyor.

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
s2 modeli çiktiginda samsung s3 son olacak ve daha çikmayacak diyordu parayı görünce değiştiler :)

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
KEsin hayyallerinde s3 yatiyor ki Boyle Cekemiyorsun Kalite Olmasa 100 gunde 20 milyon satmazlar Hikaye uretip samsung U kotuleme kardes

iPhone daha çok satmış totalde iPhone daha iyi senin bakış açına göre ki ben iPhone4,4S ve çıkacaj olan 5'i beğenmiyorum keza SG2 ve SG3 de ilgimi çekmiyor.
Apple malzeme olarak bence daha kaliteli samsungdan ayrıca samsungun telefonları daha çabuk arızalanıyor ki hayallerimde bir telefon yatacak olursa da onu gider alırım.
Senin yaşın kadar benim teknoloji ve bilişim geçmişim var....

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Yazın S3 alacaktım, dedim bari 1 ay daha bekleyeyim de iPhone5 çok daha iyi olursa onu alırım ama beklentilerimi karşılamadı. Şu an S3 aklımda vardı ama bu haberi görünce vaz geçtim. Sanırım S4'ü bekleyip onu alacağım :)

bence erkenden al birini, zira her sene yeni modeli çıkacak.. :) iphone al üst modeli çıksa bile üzülmezsin, nasıl olsa özellikler hep aynı :D

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
bence erkenden al birini, zira her sene yeni modeli çıkacak.. :) iphone al üst modeli çıksa bile üzülmezsin, nasıl olsa özellikler hep aynı :D

Ya doğru söylüyorsun teknoloji sürekli gelişiyor ve ayak uydurmak zor. Ama almışken telefonun basit eksikleri olmasın istiyorum. S3'te yapılan hataların S4'te olmayacağı düşüncesiyle en azından belki pentile ekran kullanılmaz ve daha sağlam bir cam kullanılır hatta belki daha iyi bir kamera ve 2GB ram beklemeyi cazip kılıyor. Bunlar S3 ile gelebilecek mevcut özelliklerdi, gelmemesi büyük eksiklikti. iPhone 5 benim beklentimi karşılamıyor ve sanırım biraz da işletim sistemi olarak android bana daha uygun gibi geliyor. O yüzden 2013 başını bekleyeceğim zaten şunun şurasında 2013'e ne kaldı :p

Kadir Sekme

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bence olaya iyi açıdan bakın. Eğer s4 çıkarsa bu s3 kullanıcılarının hayrına alamet olur. Şöyle ki s4 e gelecek yenilikler ve muhtemelen jelly bean den sonra ki işletim sistemide gelicek bunun s3 e gelme ihtimalide çok yüksek. Örnek vericek olursak galaxy note 2 ve galaxy note güncellemelerle birbirine uydurulmuş durumda olacak. Kısa zaman önce galaxy note a gelecek güncelleme ile note 2 de olan özellikler note'a da eklenmişti.

Ben tamamen faydalı olacağını düşünüyorum. eğer s4 e pop up play gibi çığır açan bir yazılım özelliği eklenirse bu mutlaka s3 e de gelecektir. :)

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
İphone 5 ilk haberleri düştüğünde ben yazmıştım S4 çok erken gelicek diye :D Haklı çıktım tahiminimde .. İnşallah şu S2

daha da düşerde bende alabilirim artık.. Bu aralar ekonomik darboğazdayımda :D

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
phon5 bile bu haliyle bu kadar talep gördüğüne göre firmalar bence artık teknolojiye bakmazlar herhalde, galaxy markasını yaşatmak için yeni modeller çıkartıyor ki samsung senede zaten en az 20 model piyasaya sürüyor. Samsung projektörlü telefon bile yaptı ama yüzüne bakan yok.

Yazık.

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
S4'te alırız sorun değil,yeter ki Samsung kazansın.