Samsung Galaxy S4 den General Mobile 4G ye Geçiş Hakkında Yorumlarınız....

Bu konuyu okuyanlar

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar, Sevgili Forum Yöneticileri Öncelikle İyi Geceler İyi Forumlar...

Arkadaşlar Ben Galaxy S4 kullanıyorum Bazı Sorunlar Verdi Her An Çöp Olabilir Satıp General Mobile 4g almayı düşünüyorum kafa kafaya ediyor fiyatı zaten siz ne diyorsunuz?

1)ne kadar düşüş olur veya artış olur?
2)Siz Bu cihazları Kullandınız mı ? yorumlarınız neler?
3)General mobile 4g de bazı sorunlar varmış. Wifi anteni az çekmesi, konuşurken karşıya sesin az gitmesi ve gelmesi vs bu sorunlar general mobile 4g kullanıcılarında var mı?

Eklemek istediğiniz Şeyler var mı?
Yorumlarınızı Bekliyorum [MENTION=2]Troy[/MENTION] Seninde yorumunu bekliyorum abi :)

Herkese Teşekkürler Şimdiden İyi Geceler İyi Forumlar...

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
cevap veren yok mu arkadaşlar konu günceldir....

karnext

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar, Sevgili Forum Yöneticileri Öncelikle İyi Geceler İyi Forumlar...

Arkadaşlar Ben Galaxy S4 kullanıyorum Bazı Sorunlar Verdi Her An Çöp Olabilir Satıp General Mobile 4g almayı düşünüyorum kafa kafaya ediyor fiyatı zaten siz ne diyorsunuz?

1)ne kadar düşüş olur veya artış olur?
2)Siz Bu cihazları Kullandınız mı ? yorumlarınız neler?
3)General mobile 4g de bazı sorunlar varmış. Wifi anteni az çekmesi, konuşurken karşıya sesin az gitmesi ve gelmesi vs bu sorunlar general mobile 4g kullanıcılarında var mı?

Eklemek istediğiniz Şeyler var mı?
Yorumlarınızı Bekliyorum @Troy Seninde yorumunu bekliyorum abi :)

Herkese Teşekkürler Şimdiden İyi Geceler İyi Forumlar...
telefonu rootlayıp kullanmaya devam edebilirsin bence (ben hala Xperia Arc S kullanıyorum)
S4 sonuçta zamanının amiral gemisi yani iyi bir telefon ama 4G ise Google destekli telefon.(geliştirici telefonu gibi geliyor bana)
Cihazları kullanmadım ama zamanında S4 almayı düşünmüştüm.
Sorunlar hakkında bi bilgim yok
Ayrıca çoğu Samsung telefonlara çok güzel (stabil) romlar var neden denemiyorsun?

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
telefonu rootlayıp kullanmaya devam edebilirsin bence (ben hala Xperia Arc S kullanıyorum)
S4 sonuçta zamanının amiral gemisi yani iyi bir telefon ama 4G ise Google destekli telefon.(geliştirici telefonu gibi geliyor bana)
Cihazları kullanmadım ama zamanında S4 almayı düşünmüştüm.
Sorunlar hakkında bi bilgim yok
Ayrıca çoğu Samsung telefonlara çok güzel (stabil) romlar var neden denemiyorsun?
kardeş telefonum zaten rootlu exynos model benim ki pek stabil rom yok açıkcası bir de sorunu var her an ölebilir yani o yüzden elimden çıkartmak istiyorum zaten,yoksa s4 hala çok işimi görüyor....

karnext

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bence S4 sınıfında bir telefon bak. Yani S4 gibi bir telefondan 4G ye geçmek mantıksız geldi bana.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
4G almak için aptal olmalısın. Nexus 5 makuldür.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Bence S4 sınıfında bir telefon bak. Yani S4 gibi bir telefondan 4G ye geçmek mantıksız geldi bana.
kardeşim telefon sorun vermese kullanacagım daha ama sorun verdi 2. el değeri s4ün 700 tl üstüne para ekleyemem o yüzden gm 4g ye geçmeyi düşünüyorum....

- - - Mesaj Güncellendi - - -

4G almak için aptal olmalısın. Nexus 5 makuldür.
kardeşim bende biliyorum s4 den o telefona aslında geçilmez fakat s4 2. eli 700-750 tl üstüne para koyamam ünivesiteye gitcem o yüzden para koymadanda gm 4g alınabiliyor nexus 5 2. el ankarada 800 ila 1000 arası kardeş....