Samsung Galaxy S4 Batarya

Bu konuyu okuyanlar

AlpYuktug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

ayhankucuk28

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Samsung Galaxy S4 alalı 3 ay oldu fakat bataryam şişti. Şimdi yeni batarya almak istiyorum ( Samsung ücretsiz veriyor ama şimdi alacak zamanım yok.). Güvenilir bildiğiniz yer var mı? Ben iki tane buldum "http://www.ttec.com.tr/Ttec-Galaxy-S4-Batarya-2BT7009,PR-207069.html" ve "http://www.mobileteknik.com/SamsungGalaxy-S4-i9500-Orjinal-Batarya-2600mAh,PR-999.html" ama ttec deki ma/h 1500.

Servise git sipariş ver getirsinler en güvenilir budur.

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Haklısınız ama sorduğumda 2 hafta en az beklersin dediler. Beklemek istemiyorum açıkcası 2 ay kullanacağım batarya alıyorum o yüzden.
telefonu atıyorum türkcellden aldın git bi türkcell bayine mutlaka batarya satıyolardır :) bugün bir tane daha gördüm seninle aynı durumda olan :) bayiden alabilrisin yani kısaca :)

AlpYuktug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonu atıyorum türkcellden aldın git bi türkcell bayine mutlaka batarya satıyolardır :) bugün bir tane daha gördüm seninle aynı durumda olan :) bayiden alabilrisin yani kısaca :)
Peki ordaki 1500 idi. Benim kullandığım 2100. Bu arada ki fark neleri etkiler?

AlpYuktug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki orda 69 Tl dendi ama ttec kendi sitesin de 49 liraya satıyor :D

AlpYuktug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Resimleri incelediğimde eğer ki doğru resimler ise sizin attığınız batarya benimkinden farklı. Yani S/N nin altında birşey yazmıyorken sizin attığınız da bir şeyler var :)

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Orjinal bulmak çok zor bir şey yüksek mAh yazdığına bakma hemen şişiyor onlar.

onenineone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir arkadaşımın arkadaşının da s4 bataryası şişmiş. Bataryanın garanti kapsamında değiştirilmeyeceğini söylemişler. Bataryayı kendi parasıyla almış. Ne tezat iştir anlamadım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benmde s4 ün bataryası şişmişti. 3-4 gün önce servise gittim 10 günden aşşagı gelmez dediler. bende şikayetvar . comdan şikayet ettim 3-4 gün içinde bana döndüler ve samsungla iletişime geçtiler bugün bataryamı aldım. garantili bir yol istiyorsan hem saglam hem ücretsiz. iyi günler:)

may_be

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nereden nasıl ücretsiz veriyor? Benim zamanım var beklerim.Ben de aynı sorunu yaşıyorum.Yeni orijinal batarya  batarya için 150 tl dedi bir bayi.Bir de yurtdışı aldım :( Değiştirirler mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sa kolay gelsin adanadan yaziyorum bende s4 war şişti 1 saat içinde geri veriyorlar