Samsung galaxy s4 batarya sorunu

Bu konuyu okuyanlar

brhnsfrn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Son 2 3 gundur batarya su gibi bosaliyor sarj tutmamaya basladi orjinal rom yuklu ve bataryada sisme yok Quick start denedim gene olmadi
Yardimlarinizi bekliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardes ov 10 mp su kadar ram bu kadar inc ekran konusuyorzsunuz ıphone farkı işte bu

jarsus_

Asistan
Reaksiyon puanı
0
6 aydır kullanıyorum bende 2 aydır sarjım çok hızlı gidiyor. Şişme de yok. Servisle de uğraşamam. Yeni batarya ve sarj aleti alıcam bu hafta gelişmeleri yazarım.

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Root olmasaydı servise götürecektin. Klasik S4 sorunu. Bende de oldu götürdüm 1 saatte gidip aldım servisten. Batarya değişilmişti. Root yaptığın için klasik sorun da olsa servis almayabilir ama dene şansını istersen. Şayet bende garanti belgesi vs. bile istemişlerdi. Ya da 70-90 lirana kıyıp yeni batarya al.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

6 aydır kullanıyorum bende 2 aydır sarjım çok hızlı gidiyor. Şişme de yok. Servisle de uğraşamam. Yeni batarya ve sarj aleti alıcam bu hafta gelişmeleri yazarım.
Servisle uğraşın bence. Benim telefonun batarya değişimini 1 saatte yaptılar. Öyle gün falan bile sürmüyor. Paranıza yazık yine de siz bilirsiniz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kardes ov 10 mp su kadar ram bu kadar inc ekran konusuyorzsunuz ıphone farkı işte bu
Şu kadar bir şey anladıysam... :D

jarsus_

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Serviste değiştiler bataryayı yine aynı su gibi gidiyor. Samsung'a bulaşmam bir daha.

mrgogo7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ozantabas arkadaşımız haricinde tüm arkadaşların laf ebeliği yapmasının amacını anlamadım. Sorun yaşayan biri var burda bilmiyorsanız egolarınızı şişirmek için yada iPhonunuzu övmek için veya gereksiz bilgisizliğinizi kanıtlamak için bişeyler yazmanıza gerek yok.

Son 2 3 gundur batarya su gibi bosaliyor sarj tutmamaya basladi orjinal rom yuklu ve bataryada sisme yok Quick start denedim gene olmadi
Yardimlarinizi bekliyorum

Gelelim soruna sorunu biraz daha anlamak için şarjını hızlı tükettiğin bir günün sonunda sarja takmadan önce aayarlar'dan daha fazla sekmesine gelip pil menüsüne girip ekran görüntüsünü paylaşabilirmisin acaba?

Yanlış anlama bu söylediğim şeyi daha önceden biliyor yada bakmış olabilirsin. Bunu istememdeki bir diğer amaçta aslında bu sorunu yaşayan başka arkadaşlarda varsa ortak noktayı bulabilmek...

Not: Daha fazla bilgi edinmek için Ayarlar'daki uygulama yöneticisine gelip çalışan programlara'da bakabilirsin arka planda devamlı çalışan bir program olabilir. Yada cidden şarjında fiziksel bir problem olabilir. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim batarya ile alakası yk onun telefonu bi sıforla nası düzelio bnimde başııma geldi