Samsung Galaxy S3 Sim kartı sorunu

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cursing:merhaba arkadaslar bende gecen hafta cinden galaxy 3 getirtim,80 euroya ,telefon sahane gosteriyor,ama maalesef ekraninda sorun var bazen donuyor ,bazen sapitiyor,kendi kendine baska yerlere basiyor,Belcikanin bir telefon bayisinden yeni kucuk sim kartindan aldim,ama maalesf arama yapmiyor ama wifi ile internete baglaniyor,bence siz siz olun kesinlikle cin telefonu almayin,ben merakimdan cinden aldim,burda zaten galaxy 3 299 euro gibi uygun fiyati var,ama merak iste artik seneye tatilde Turkiyede yaptiririm su cin galaxy 3 onuda iste kullanirim,sizce yeni program atinca duzelirmi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 mini telefonumu fabrika yarlarına geri döndürdüm tel. açtığımda sim kartı okumadı neden.
cevap vermenizi rica ederim.tş.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:tt2:diğer telefonunuzda kayıtlıdır rehberiniz rehberi sim kart hafızasına kaydetmezseniz diğer telefonda kalır ayrıca diğer hat içi soranlar içinde hattınızı kendınız değilde herhangi bir bayiide iletişim merkezlerinde 10 sanıyede kırıyolar yanı sız kendınız yapmayın bi sorun olur altından kalkamazsınız valla :):mrgreen:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:eek:hmy:arkadaslar ben s3 mini aldım yanlız donuyo şimdi fabrika ayarlarına geri döndüm düzelir die bu seferde hattımı okumuyor bilen varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben bu akşam tepeüstü realin içindeki Media Markt tan samsung GALAXY S 3 ALDIM Fiyatı 1.79 tl almak isteyenler buradan alabilirler çok gezdim en uygun burası oldu daha düşük bir yere hiç rastlamadım:yes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefon da da sim kartı göstermiyo keseyimi ne yapayım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 mini hattım avea küçük hat olduğu halde hattım görmüyor ne yapmalıyım acil delircem yoksa

Son mesajlar