Samsung galaxy s3 oyunlar ve uygulamalar

Bu konuyu okuyanlar

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Havasında şeklinden felan değil sırf takılmadığı için istiyordum ben 4s i yoksa s3 uyi telefon takılmasa

jeliboncocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
SDN'nin incelemesinde Hayet güzel Takılmadan Yapılıyor herşey? Ve çoğu videoda da öyle ?

Çook Özür diliyorum kardeşim Acemi olduğumuz için verdiğin linklerde Ekran görüntüleri ve Açıklamaların olduğunu Unutmuşum.. =)

Son Uygulamayı biraz daha açıklar mısın sadece Batarya içiin bir uygulama mı?

Ve Dooble jump plus Oyununun linkiini vermemişsin gözünden mi kaçtı yoksa ? :S

Bide burda adam kaç W'ta şarj aldığını gösteren bir uygulama var Acaba onu bilen var mı?

[video=youtube;-9-rfImR86g]http://www.youtube.com/watch?v=-9-rfImR86g[/video]

Allah razı olsun Tekrar...

Go Power Master: Uygulama ile pil durumunuz çeşitli durumlarda ne kadar süre dayanacağı hakkında tahminler yaparak sizi bilgilendiriyor. Ayrıca pilinizin gücünü izlemek ve kaydetmek için temsil edilen profesyonel bir yönetim aracıdır.

Doodle Jump Plus>> evet linki unutmuşum ama google play aramasında verdiğim isim ile aratırsanız ilgili oyunu bulursunuz.

sadoece.

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Go Power Master: Uygulama ile pil durumunuz çeşitli durumlarda ne kadar süre dayanacağı hakkında tahminler yaparak sizi bilgilendiriyor. Ayrıca pilinizin gücünü izlemek ve kaydetmek için temsil edilen profesyonel bir yönetim aracıdır.

Doodle Jump Plus>> evet linki unutmuşum ama google play aramasında verdiğim isim ile aratırsanız ilgili oyunu bulursunuz.

Sağol kardeş nerdeyse Hepsini indircem =)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S3 kullanıyorum istersen ekranın videosunu çekeyim senin telefonunda bişey var teknik servise git. Yada satın almadın telefonu kötülüyorsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir şey sormak istiyorum android marketten facebook ve twitter sitelerini indirdiğimizde telefonumuzda bu uygulamaları ücretsiz olarak kullanabiliyormuyuz yani kontürümüz gitmeden ve bu uygulamaları kullanırken internet gerekiyormu?

sadoece.

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben dün s3 e gta 3 ve temple run brave indirdim takılıp takılıp duruyor s3 ün oyun performansı berbaaaat

Telefon elime geçti şuan HİÇBİR oyunda takılmaa yok bence seninkinde sorun var servise götür

bir şey sormak istiyorum android marketten facebook ve twitter sitelerini indirdiğimizde telefonumuzda bu uygulamaları ücretsiz olarak kullanabiliyormuyuz yani kontürümüz gitmeden ve bu uygulamaları kullanırken internet gerekiyormu?

Böyle bir şey yok... Sadece Vodafone'de Facebook için olduğunu görmüştüm ama Kesin bişi söylemiyorum

kefenmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
blackbatuhanda s3 yok , o sadece galaxy s3 ü kötülemek için foruma kaydolmuş biri , hayatında eline almadığı bir telefonu nasılda atıp sallıyor yazdığı konuları bir görseniz gülmekten gözünüzden yaşlar gelir.. şuanda bırak iphone 4s i iphone 5 ten bile öndedir galaxy s3

http://www.netsenin.com/wp-content/uploads/2012/09/samsung-dahi-olmaya-gerek-yok.jpg

şuanda elimde hem iphone 4s hemde galaxy s3 var inanmayana resim yollayabilirim istediği kadar istediği şekilde , galaxy s3 her konuda ağır basıyor çekemeyen anten taksın başta blackbatuhan sende s3 yok abicim galaxy s3 ü kullanan bilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnde temple run 2 indirdim s3 e cokta memnunum.. 1 haftadır kullanıyorum.. hic sorun yasamadım..

galaxymania

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Olmazsa olmazlarım

1-sygic navigation (bence en iyi navigasyon programı internet gprs vs.. bağlantı istemiyor)
2-tubemate
3-avast mobile security (free edition)
4-gt free+ hd (araba yarışı)
5-asphalt 7(samsung appz de şuan free promotion bedava indirilebiliyor)
6-angry birds star wars
7-death fighter 3d (uçaklı savaş oyunu)
8-super compass (%100 doğru gösteren tek pusula programı)
9-galaxy night canlı duvar kağıdı
10-nexus revamped canlı duvar kağıdı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Acaba galaxy s3 e camwow , retrica gibi programlar yüklenebiliyormu yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Basketball Showdown, Flappy Bird, Subway Surf ,Real Basketbal,Football Showdown,Temple Run,Real Racing falanda filan işte XDXDXD

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:huh:s3 mü daha iyi yoksa general mobile(discovery) hangisi arkadaşlar yardım edermisiniz

mertcancakir35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bendede s3 var ama hiç takılma sorunu yaşamıyorum yüklü olan uygulamaları sayayım:
OYUNLAR= Asphalt8 , Gta Sanandreas , MinecraftPE , NFS Most Wanted , Logo Quiz , Swing Copters , Kafa Topu , Hungry Shark , Glow Hockey , Halo Bird , Resimli Kelime Bulmaca , 2Player Basketball , Falling Fred , Candy Crush Saga , Kızma Birader , Subway Surf , Traffic Racer , BMX , Cahillik Tesit , Panic! , Ice Rage Hockey , Mega Jump Tower Defense , RETRY
UYGULAMALAR= Sözlük , Calculator , Retrica , Instagram , CleanMaster , Whatsapp , RAR , Shazam , AirDroid , Azar , Mobile Security , Ask.fm , Twitter , Facebook , Asistan B , Messenger , Barkod Tarayıcısı , Dolphin Tarayıcı , Flash Player , Strange Camera , El Feneri , TeamViewer , PicsArt
BUKADAR.
Güç tasarrufuna alırsam hafif takılmalar oluyor ama oda normaldir bence bukadar şeye :D
Telefonumdanda çok memnunum performansı çok iyi
ayrıca gta3 gta sanandreas ve gta vice city i takılmadan oynayabilirsiniz

TROGİTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kesinlikle S3 almayın paranıza yazık s3 miniyi nasıl adam etmeyi anlatıcam... İlk önce 8 yada daha fazla hafıza kartı alın takın telefonunuz daha hızlı olup rahatlayacaktır ve oyunlarınız kasmayacaktır...sonra telefonunuza her ihtimale karşı 1 yıllık kasko...sonra telefonunuzun koruma jelatinini çıkarmayın çıkardıysanız yenisini taktırın ve bir kılıf alın ... Pil ömrü daha çok olsun istiyorsanız güvenilir bir yerden batarya alabilirsiniz =)

Max Steel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam ben iron man 3 ve ın the dead dıye bır oyun ındırdım sızce ıyı bır fıkırmı ?