Samsung Galaxy S3 Mini Sim Kartı Görmüyor!

Bu konuyu okuyanlar

kalakazum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonum S3 Mini.

Telefona hattımı takıyorum PIN'i istiyor açıyorum 0 Sinyal gösteriyor ancak açıldıktan 5-10 dakika sonra Ø işareti çıkıyor

Sim'im Mikro SIM değil. Başka SIMleri de denedim yine aynı.
IMEI kayıtlı NOLUR YARDIM EDİN

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Telefonun çekim gücünde falan sorun olabilir, servise yollayın düzeltirler veya düzeltemezlerse yenisi ile değiştirirler yada ücreti geriye öderler.

kalakazum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gönderdim 705 TL istediler. Gönderdiğimde yinebazen sinyal oluyodu ve hat çalışıyodu bi geldiböyle ..

kalakazum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı zamanda şunu fark ettim telefon kapalıyken şarj etmiyo. Serviste iyice beter yapmışlar. :mad:

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Aynı zamanda şunu fark ettim telefon kapalıyken şarj etmiyo. Serviste iyice beter yapmışlar. :mad:

Telefon kapalıyken şarja taktığınızda zaten elektrik akımı gelir ve telefon kendini otomatik açar eğer elektrik akımı gelmiyorsa şarj ağletinde veya kabloda sorun vardır, ama diyorsunuz ki kapalıyken etmiyor yani açıkken ediyormu? açıkken ediyorsa telefonda da sorun olabilir.

melik.bck

Asistan
Reaksiyon puanı
13
705 ne be :D Yuh ama yazılımsal bence bi fotmatla onar yeniden stok rom u falan yükle zaten 705 tl verme yeni telefon al hayır bide telefonun kendisi 705 den azdır zaten s3 mini :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Ben Bugün S3 mini Aldım Kore Hattı Okumuyor Çok Denedim Farklı Hatlarıda Denedim Sorun Ne Olabilir Yardımcı Olabilirmisiniz Teşekürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 mini aldım türksel hattımı okumadı başka hat taktım okudu sorun ne olabilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ayn bendede öle oldu çözümü nedir bilen varmı daha önce olmuyodu