Samsung galaxy s3 mini mi? Nokia lumia 620 mi?

Konusu 'Telefon Önerileri' forumundadır ve darkagresif06 tarafından 16 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. darkagresif06

darkagresif06 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- Samsung galaxy s3 mini mi? Nokia lumia 620 mi?

Arkadaslar sizce hangisi?

2. KaGe LoRd

KaGe LoRd Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bana sorarsan s3 mini daha mantıklı.

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaşlar isterseniz karşılaştırmayı şu şekilde yapayım. S3 mini= Android OS, v4.1 (Jelly Bean) L620 ise= Microsoft Windows Phone 8 kullanıyor. Buda daha S3 mini yi bir adım öne geçiriyor. Android markette, phone store'a göre yaklaşık 20 kat daha fazla uygulama yer alıyor. Diğer detaylar için 11820 Teknoloji Danışma Hattından bilgi alabilirsiniz.

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

her türlü s3 mini :) yoksa lumia 620 yanın da ezilir çekin omu:laugh:

5. sql98

sql98 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    her türlü s3 mini

6. darkagresif06

darkagresif06 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Neden s3 mini

7. seckyn

seckyn Profesör

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    38
    Ben olsam s3 miniyi alırıdm :D Karşılaştırması için tıkla

8. KyA27

KyA27 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    S3 mini lumia 620 den daha başarılı

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:yes:lumıa 620 daha iyi

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

kesinlikle s3 mini. ben de lumia ile ikisi arasında kalmıştım s3 mini aldım.

11. raptap

raptap Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bende uzun araştırmalar sonucu S3 mini aldım, ekran konusuna gelincede, shiftdelete nin inceleme yapmış olduğu telefonun ekranında koruyucu bant var, bu koruyucu bant ekranı pikseller sayılıyo gibi gösteriyo, telefonun ekranına koruyucu bant yapıştırmazsanız (yani Ekran Koruyucu) söylenilen sorunla karşılaşmazsınız ki artık 15-20 TL ye satılan ekran koruyucular piksel e benzeyen noktacıklar taşımıyor, ekranın orjinal hali nasılsa ekran koruyucu taktığınızda yine aynı görüntü kalitesini elde ediyosunuz.Kısacası S3 Mini de piksel hatası falan yok, tamamiyle uydurma . . Zaten telefonunuz garantili geliyor, öyle bir sorunda (Mazeret Göstermeksizi) 7 gün içinde iade etme hakkınız var, milletin kafasını karıştırmak için onlarca yazı yazılıyor.Herkes kendi telefonunu övüp diğer telefonları yerden yere vuruyor, siz siz olun eğer ki bir telefonu almaya karar vermişseniz, sağdan soldan gelen yorumlara aldırış etmeyin.

12. kilifmerkezi

kilifmerkezi Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

İki cihazı kıyasladığımızda Ram, kullanılan ekran ve uygulama anlamında S3 mini daha avantajlı görünüyor.Fakat Windows Phone 8 işletim sisteminin Android'lere (S3 Mini'de 4.1 inceleme şansım olmadı) göre daha hızlı ve şarj tüketimi konusunda daha iyi olduğunu düşünüyorum.

İki cihazında alınabilir olduklarını düşünüyorum ve karar vermenizde sizin için Android mi Windows Phone 8 mi daha cezbedici bunun etken olacağı kanısındayım.

Saygılarımla.

13. Milton Sirotta

Milton Sirotta Profesör

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Uygulamalarla çok işin yoksa her zaman WP8.

14. DumDumaq

DumDumaq Dekan

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Galaxy S3 hariç Lumıanın 920 altındaki çogu modeli Samsungtan üstün

15. raptap

raptap Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok komiksin gerçekten, sandalyeden düştüm :D :D
    Nokia ile Samsung'u kıyaslama, e kıyaslıyosun bari, geçerliliği olan birşey söyle veya söylemeye çalış, Lumia 920 nin altındaki modelleri ve özelliklerini bi saysana bana, nasıl üstünmüş beraber bakalım :)

16. DumDumaq

DumDumaq Dekan

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Mesela Lumıa 820 - galaxy s2 den daha iyi
    Lumıa 720 ile s2 vs yapabilr gibi biraz yorumlarına dikkat et tartışmanında bi adabı usulü var fikrimi beğenmiyorsan açıklamasını yaparsın yok sandalyeden düştüm gibi espri yapmaya çalışma ;)

17. hasanistan44

hasanistan44 Profesör

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    taşkınlığın lüzumü yok s3 mini ye samsung un desteği büyük olacak ama wp8 deneyimim hiç olmadı yine de bildiğimi söyleyecek olursam s3 mini tasarım alanında lumia ise uygulama(market) alanında gelişmemiş diyebilirim.

18. raptap

raptap Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Espri yapmaya çalışılmaz, yapılır, yorumlarıma dikkat ediyorum, tehdit eder şeklinde konuşma !
    Lumia 720 ile S2 vs. edebilir de ne demek, özelliklerini say diyince ne anlıyosun sen ?
    Ayrıyeten, konu Lumia 620 ile S3 mini hakkında, yorum yapmış olmak için yorum yapıyosun!
    Herneyse muhattabım değilsin, işine bak ;)

19. gkcll

gkcll Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum s3 mini deyip lumia 620 ile kıyaslanamaz diyen gözü dönmüş fanları sakın dinleyip s3 mini alma sana samimi yorumum lumia 620 al pişman olursan adresi vereyim gel kafama sık

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

aynen dostum android kullandım ve stabil olmamsından dolayı wp7 yani windows 'a geçtim gözün kapalı al windows'u uygulama az diyorlar ama yeteri kadar var ilerleyen zamanlarda daha fazla çıkacak sonucta arkasında kos koca microsoft var

Sayfayı Paylaş