Samsung Galaxy S3 Mini Kullanıcılar Kulübü

Konusu 'Samsung' forumundadır ve har3 tarafından 11 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. har3

har3 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- Samsung Galaxy S3 Mini Kullanıcılar Kulübü

İnceleme: Samsung Galaxy S3 Mini
    Galaxy S3'ün küçük kardeşi Galaxy S3 Mini, tüm detaylarıyla incelememizde.

Samsung'un milyonlarca satan Galaxy S3 modelinin piyasaya çıkmasının üzerinden yaklaşık 8 ay geçti. Bizler Galaxy S3'ün önüne geçecek bir amiral gemisi beklerken Galaxy S3 Mini ortaya çıktı. Spekülasyonlara dayalı haberlerle kullanıcıları heyecanlandıran Galaxy S3 Mini, resmi duyuruyla birlikte biraz hayal kırıklığı yaratsa da, kendi klasmanında iddialı bir akıllı telefon olarak karşımızda.

Kısa bir süre önce ofisimize ulaşan Galaxy S3 Mini'nin detaylarını bu incelemede sizlere aktaracağız. Bakalım bu minik Galaxy S3 bizlere neler vaat ediyor.

Tasarım

Galaxy S3 Mini, ilk bakış itibarıyla Galaxy S3'ün aynısının küçültülmüş hali gibi görünüyor. Detaylara inildiğinde, ağabeyine oranla biraz daha tombul bir yapıda olduğu dikkat çeken Galaxy S3 Mini, 111,5 gram ağırlığa ve 9,9mm kalınlığa sahip.

Galaxy S3 Mini, tıpkı ağabeyi gibi parlak polikarbonat kasaya sahip. Telefon ele rahatlıkla oturuyor, kayıp düşecekmiş hissi oluşturmuyor. Bu kasa bazı kullanıcılar tarafından ağır eleştiriler alıyor olsa da, bizce genel olarak şık görünüyor.

Telefona karşıdan baktığımızda ilk dikkatimizi çeken öge; 4 inç boyutlu ekran ve bu ekranı koruyan yuvarlak hatlı Corning Gorilla Glass 2 ekran camı oluyor.

Galaxy S3 Mini'nin camı çizilmeye ve kırılmaya dayanıklı yapıya sahip. Bu doğrultuda telefonu kullanırken -kılcal çizikler hariç- çiziklerden korkmanıza gerek yok.

Ekranın üst kısmında ön kamera, yakınlık sensörü, ortam ışığı sensörü ve ahize yer alıyor.

Alt kısımdaysa yine Galaxy S3'te olduğu gibi iki dokunmatik, bir fiziksel fonksiyon tuşu bulunuyor.

Fiziksel fonksiyon tuşunun basış hissi ve konumu sorunsuz, ancak tuşun yassı yapıda olması bazı durumlarda basmayı zorlaştırıyor.

FLASH PLAYER

Bazı arkadaşlar İnternetteki videoları izleyemiyor
    Bunun için flash player linkini veriyoruz.
    İNDİR

2. Söylendiği gibi piksel sorunu yok telefonda. Pikselleri saymak için ekranı gözünüze sokmanız gerek ki o şekilde bile pek mümkün değil :)

performans olarakta yeterli seviyede. Herhangi bir kasma yavaşlama yok.

android 4.1.2 güncellemeside bölge bölge yayınlanmaya başladı. Cihazı rootlayıp tam anlamıyla kişiselleştirildiğinde tadından yenmez :)

yazılım olarakta özellikleri gayet yeterli ve akıcı.

3. Nevzat25

Nevzat25 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benide Al Süper Telefon Çok Memmunum Telefonumdan
    Tek Sorun Şarj :D Onada Alıştık Artık :D

4. Nevzat25

Nevzat25 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Neye sahip?

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

amoled ekrana sahip :)

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bu telofonu kies olmadan nasıl modem yapıyoruz...

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

har3 Emek hırsızlığı yaptığın için teşekkür ederim. Bir fotoğrafını bile değiştirmeden mesela Flash Player gibi. Konuyu (ç)alıntı bir şekilde aktarmışsın ShiftDelete'ye.

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ya başka teldeki klasörümdeki mesajları nasıl bu telefona aktarıcam ?

9. __kadıköyRAP__

__kadıköyRAP__ Guru

Beğenileri:
    640
    Ödül Puanları:
    113
  10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar biz şimdi FLASH video ve dosyaları izliyemezmiyiz

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Nevzat şarj sorunu yokkki gerçekten mesajlaşıyorum internete giriyorum müzik dinliyorum ama telefonumun şarjı beni 2 gün idare ediyor çok memnunum arkadaşlar ama sadece bi sorun var interneti açınca çok para yiyor onuda sınırsız yaparsanız gel keyfim gel iyi almışım :) Tavsiye ederim 2 renk seceneği var 1. çakıl mavisi 2. mermer beyazı
    en güzeli mermer beyazı

12. srdr21

srdr21 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar arama yada çağrı geldiğinde diyelimki görmedik yada duymadık uyarı led ışığı yanmıyor bu cihazın ayarlarda da göremedim varmı bilgisi olan.

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Telefonu yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Oyunu abartmadığınız sürece şarjında sıkıntı yok. Bildirim ışığı yok fakat akıllı uyarı var sms,cevapsız çağrı vb. aldığınızda duymadığınızda telefonu elinize aldığında titriyor. Flaş'ı insanda geçici bir körlüğe neden oluyor :D Kamerası güzel. Görüntü kalitesi muazzam ekranına baktıktan sonra elinize başka bi telefon aldığınızda görüntü kalitesi arasındaki farkı rahatlıkla görebiliyosunuz :) Sesi yok denecek kadar az tek eksisi o benim gözümde :)

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

kısmetse yarın alıcam sizce nasıl telefon fiyatına göre güzelmi bu fiyatta en güzel telefonlardan birimi sizce baska önerebileceginiz bir telefon varmı veyaa

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaslar bende almayı dusunuyorum ama kararsızım ya ekranı ufak gelıyor bana derste oyun oynayacak kadar ıdare edermı :) 800-900 baska tel tavsıye edermısnız

16. Reus

Reus Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar s3 mini de hafıza kartına uygulama yüklenebiliyormu? Bazı forum sitelerinde uygulama yüklenmiyor program olması gerekiyor diyorlar.

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ayni fiyata motorola razr var daha iyi bence...

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

gece fotograf çekmek için flaşı var mı

19. Nevzat25

Nevzat25 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Var flashsiz telefon mu olur bu devirde

Sayfayı Paylaş