Samsung galaxy s3 kullanıcı yorumları

Konusu 'Samsung' forumundadır ve samet-7 tarafından 16 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. lordmaxcake0

lordmaxcake0 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Senin işini bu video çözecektir..
    http://www.youtube.com/watch?v=g9RURVSBNhg

Yaklaşık 4 aydır S3 kullanıyorum Jell been 4.1.1 güncellemesi geldi ve telefon adeta jet uçağı gibi oldu.Menunum tek sıkıntım var o da şu arama kaydına ve rehbere girerken kasma olayı onun haricinde on numara.

Kardeş China yazıyor olabilir ancak o durum şöyle. Malum Çin'de işcilik ucuz samsungda 1 2 tane s3 üretmiyor ve maliyetde çok tutmasın biz parçaları Çin'e yollayalım onlar üretimi yapsın diyor.Olay bundan ibaret.Çin malı olduğunu şu şekilde anlayabilirsin. Çift hatlı ise veya Çift hoparlörü var ise :)

Aga s3 ün pil ömrü jelly bean 4.1.1 ile fena değil orta ayarlarda 24 saati zar zor çıkartıyor.Ki bu 1 günü çıkartması bir akıllı telefon için süper birşey. Orta ekran ışığı (%50) 3G aktif wifi noktasında wifi açık olmayan yerlerde mobil veri. Gibi one x hız olarak daha yavaş kalıyor s3 e göre.

S.a Müdür bende de beyaz S3 var ama hiç bir şekilde böyle bir sorunla karşılaşmadım ben. Senin S3'ün belki fabrikadan hatalı çıkmış olabilir.

2. lordmaxcake0

lordmaxcake0 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İstanbul Bilişim Kendi bünyesi içerisinde garanti veriyor ürünlerinde.
    Telefon bozuldu diyelim garantide KVK TELPA gibi yerlere gitmiyor kendi tamir merkezlerinde tamir ediliyor.
    Tabi bu her ürün için geçerli değil.

Reis şaka mısın :)

Kardeş ucuza satıyorlarsa muhtemelen garantisi yoktur. Çin malını bu kadar paraya satmıyorlar ve satmazlarda zaten eline geçse bi çin malı telefonu anında anlarsın en basiti çift hat çift hoparlör falan gibi..

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Merhaba, problemin s3 ü ilk elime aldıgımda bendede vardı internetten arastırdıgımda yukarıda dedikleri gibi ayarlardan parazit onleme falan yap diyorlardı ancak hatalı üretimden kaynaklanıyormus telefonu garantiye götürdüm sorunumu anlattım ve problemin bir parçada oldugunu soylediler dilersem telefonu değiştirebilceğimi ancak bazı formaliteler gereği 2 haftadan once yeni ürünü alamayacağımı yada 2 iş günü içerisinde parçayı değiştirebileceklerini soylediler. parçayı değiştirmek istediğimi soyledim ertesi gün telefonumun hazır oldugunu gelip alabileceğimi soylediler suanda telefonumda hiçbir problem yok garantiyle görüşmen en doğrusu olur bence

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:mrgreen: en iyisi sirkeci den alın

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar ben çin malı samsung galaxy s3 aldım süper çalışıyo 8 ay oldu hiç bir sorunla karşılaşmadım

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaşlar kesinlikle ama kesinlikle galaksi s3 almayin daha 1 ay olmadi ama sikintilarim var donuyor ekran, menü tuşuna basiyorm 3-5 saniye bekletiyor, geçen gün fotoğraf çektirecektim, arkadaşa veriyordum menu tuşundan kameraya gelecektim ama yaaa nasil dondu anlatamam 5-6 saniye sonra kizin eline verdim çekermisin diye. Bu gibi rehber sikintisi d var napçam yaa çok pişamnim aldigima :-(

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:biggrin:bendede var 7aydır kullanıyorum hiç bir şeyi yok süper telefon her şey var herkeze tavsiye ederim:rolleyes:

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Merhaba arkadaşlar ben facebooktaki online oyunları oynamak istiyorum nasıl oynayabilirim yardımcı olabilirmisiniz? Şimdiden Teşekkür ederim.

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

2-3 gün içerisinde s3 alacağım tavsiyeniz ?

10. makaron

makaron Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    s3 le sorun yaşayanları bir dizi sorun yazanları hiç anlamıyorum arkadaşlar kullanmayı mı bilmiyorlar yoksa ürünleri mi hatalı nedir ben hiçbir sorun yaşamadım ayrıca 4.1.2 ile de ram kullanımı da büyük ölçüde azaltıldı telefon jet gibi uçuyor tek bir takılma, hız , uygulama sorunu yok eksiksiz ve mükemmel bir telefon, iphone 5 le kıyaslanması bile s3 e hakarettir bence

11. saltooo

saltooo Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    s3 çok iyi bir telefon 7 ay kullandım şarjı en iyi giden telefonlardan biridir tek sıkıntısı (benim için değildi) rehber ve arama kaydını 2 saniye geciktirerek açması

12. bawyera99

bawyera99 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Plastik

PLASTİK

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

adope kurulu geliyor mu s3 de ypksa siz mi kuruyorsunuz ?

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:clover:Galksi kulaniyiyorum çok memlunum hiç bir sorun yaşamadim süper şuan ünüvrsiteye gidiyorum 6senedir kullaniyorum hiç bozulmadi çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook memlunum

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

nokia lumia çok sorunlu yorumları okdum sakın alayım deme herkes çook şikayetçi ben düşünüyodum sonradan vazgeçtim

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

daha önce fotoğraf makinası aldık değiştirmediler satıkları malın arkasında durmuyorlar bedava verseler önünden geçmem

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

çin malı samsung galaxıy telefon aldım ama hafıza kartını kabul etmedi ne yapmam lazım :(

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Merhaba arkadaşlar s3 te mesela bi oyun yüklücem ama telefon hafızasına kuruyor ben hafıza kartına yüklemek istiyorum nasıl yapıcam ? cevaplarsanız sevinirim

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Ya bende bir türlü karar veremiorum s3 den tek korkum ekranının hassas olması düşürdünmü olay bitio hatta bazı bayan arkadaşlar yazmış cantam yere düstü masadan telefon ekran çatladı die almaya korkuorum şahsen :s

20. gizem swinched

gizem swinched SDN Okuru

arkadaslar meraba bende s3 almak ıstıyorum ama ınternette bırsüürü yorum okudum ve hepsındede su sıkayetler var sarjı az gıdıo cabuk kırılıo ve tamır ıcın 500 tl ıstenıo dıolar bunu onlara verene kadar yenı telefon alırsın yaaa :D bu arada kendı kendıne donması ve ayrıca ekranın oynamaması resımlerde kararma olmasından bahsedılıo bende korkmaya basladımm:/((((((

Sayfayı Paylaş