Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim galaxsy s3 üm wifiyi kapatıgımda üste E yazısı çıkıyor sonra wifi bağlanıyorum kontür gidiyor yardım

bootlader

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Alttaki resim gibi s3 icin home tusu stickeri bulabilecegim bir site var mi? PMden yazabilirsiniz, tesekkurler simdiden :)

su2y3uhu.jpg

DjYiGiT44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mesaj yazarken 3.mesajdan sonra multimedya mesajına dönüştürülüyor diyor ? arkadaşımınkin de böyle bir durumla karşılaşmıyorum .. istediğim kadar karakter yazabiliyorum ama ...

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
S3 icin view coverlar var gitti gidiyor da 20-30 tl arasi değişiyor kullanan arkadas var mi almayi düşünüyorum da

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Yaklaşık 2 ay boyunca Allah'ın cezası 4.3 Android sürümü yüzünden Resmen Nakavt olan Galaxy S3 telefonuma Çok şükür bugün Cyanogenmod 11'i kurmaya karar verdim ve artık kafam rahat.. Ne ekranda takılmalar, ne de birisi ararken kapkara bir ekranla karşılaşmalar ve ne de bir donma olayı oldu şimdiye kadar..

Mahvettin bizi Samsung ya.. O kadar övelim övelim.. Sonra bizi rezil et.. Allah'tan Cyanogenmod var.. inşAllah böyle sorunsuz bir şekilde devam eder. İzlenimlerimi gün geçtikçe daha belirgin bir şekilde paylaşmaya çalışacağım...

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Hay teknosa kadar ariyorum acmiyorlar daha gorusemedim rezillik ya

Reaksiyon puanı
2,146
Yaklaşık 2 ay boyunca Allah'ın cezası 4.3 Android sürümü yüzünden Resmen Nakavt olan Galaxy S3 telefonuma Çok şükür bugün Cyanogenmod 11'i kurmaya karar verdim ve artık kafam rahat.. Ne ekranda takılmalar, ne de birisi ararken kapkara bir ekranla karşılaşmalar ve ne de bir donma olayı oldu şimdiye kadar..

Mahvettin bizi Samsung ya.. O kadar övelim övelim.. Sonra bizi rezil et.. Allah'tan Cyanogenmod var.. inşAllah böyle sorunsuz bir şekilde devam eder. İzlenimlerimi gün geçtikçe daha belirgin bir şekilde paylaşmaya çalışacağım...

Bi samsung tabanlı custom rom bir de cyanogenmod veya slimbean gibi aosp tabanlı rom kurdu mu tamamdır. :)

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Bi samsung tabanlı custom rom bir de cyanogenmod veya slimbean gibi aosp tabanlı rom kurdu mu tamamdır. :)

Valla Hocam, nerdeyse 2 gündür kullanıyorum..Daha önce neden yüklemedim diye de hayıflanıyorum ve tek diyebildiğim: "Yok Böyle Bir Güzellik... "
Telefon kendine geldi resmen ya :)

Ayrıca Nightly Sürümleri sayesinde sürekli güncellenebilir durumda..

Reaksiyon puanı
2,146
Valla Hocam, nerdeyse 2 gündür kullanıyorum..Daha önce neden yüklemedim diye de hayıflanıyorum ve tek diyebildiğim: "Yok Böyle Bir Güzellik... "
Telefon kendine geldi resmen ya :)

Ayrıca Nightly Sürümleri sayesinde sürekli güncellenebilir durumda..

Bazen samsung da lazım oluyor kullanmasam da ikinci rom olarak duruyor hocam. :D Mesela cm'de video çekerken ekranda bastığın yere odak yapmıyor, samsungun yazılımı daha iyi orada.

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Bazen samsung da lazım oluyor kullanmasam da ikinci rom olarak duruyor hocam. :D Mesela cm'de video çekerken ekranda bastığın yere odak yapmıyor, samsungun yazılımı daha iyi orada.

Valla o kadar ayrıntısına girmedim Hocam.. Android 4.3ten sonra benim için İYİ konsepti değişti.. Artık benim için iyi konsepti: 'telefon uykudayken Home tuşuna bastığımda 1 dakika geçmeden veya hiç açılmama gibi bir problem yoksa o sistem iyidir' :D

Teşekkürler Samsung P

bootlader

Asistan
Reaksiyon puanı
7
y4u3age6.jpg
Arkadaslar ben onceden telefona root attim, kernel yukledim, cyanogenmod gibi romlar yukledim ve en son samsungun stock romunu yukledim ama turkiye romu mu degil mi bilmiyorum. Bu ana bant surumu hangi stock romun? Guncelleme turkiyeye dagitilmaya baslandiginda ben turkiyeye gore mi alacagim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar lütfen yardım edin yurtdışından samsung galaxy s3 alacağım telefonu bir tanıdığım getirecek ben bunu kendi imei ile pasaporta tamamen yasal yollar ile kayıt ettiricem acaba sonradan gelen android güncellemesi veya başka bir güncellemeyi yüklediğimde telefonda bir sorun olurmu ve bu telefonu aynen Türkiyeden almış gibi kullanabilirmiyim lütfen cevaplayın şimdiden teşekkürler

bootlader

Asistan
Reaksiyon puanı
7
y4u3age6.jpg
Arkadaslar ben onceden telefona root attim, kernel yukledim, cyanogenmod gibi romlar yukledim ve en son samsungun stock romunu yukledim ama turkiye romu mu degil mi bilmiyorum. Bu ana bant surumu hangi stock romun? Guncelleme turkiyeye dagitilmaya baslandiginda ben turkiyeye gore mi alacagim?

Acep benim mesajlarim gorunmuyor mu kimseciklere :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kadıköyRAP yardım edin yurtdışından samsung galaxy s3 alacağım telefonu bir tanıdığım getirecek ben bunu kendi imei ile pasaporta tamamen yasal yollar ile kayıt ettiricem acaba sonradan gelen android güncellemesi veya başka bir güncellemeyi yüklediğimde telefonda bir sorun olurmu ve bu telefonu aynen Türkiyeden almış gibi kullanabilirmiyim lütfen cevaplayın şimdiden teşekkürler

bootlader

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Tesekkurler hocam..
S3 ume samsungun official 4.3 rom yukleyecegim bugun veya yarin aksam, link verebilirmisiniz acaba :D

Reaksiyon puanı
2,146
kadıköyRAP yardım edin yurtdışından samsung galaxy s3 alacağım telefonu bir tanıdığım getirecek ben bunu kendi imei ile pasaporta tamamen yasal yollar ile kayıt ettiricem acaba sonradan gelen android güncellemesi veya başka bir güncellemeyi yüklediğimde telefonda bir sorun olurmu ve bu telefonu aynen Türkiyeden almış gibi kullanabilirmiyim lütfen cevaplayın şimdiden teşekkürler

Başka konuda da cevap vermiştim bir sorun olmaz imei çakılmasın telefona hiç. Telefonun csc bilgisine göre güncelleme alır hangi ülkeden alırsan csc si o ülke kodu olur o ülkeye göre güncelleme alırsın, mesela ingiltereden alırsan csc BTU olur, türkiyeden alırsan TUR olur, verilen güncellemeler ülkeden ülkeye değişiyor bazen ingiltereye çıkan güncelleme aylar sonra türkiyeye gelebiliyor örneğin. Ama csc değiştirilebiliyor aldıktan sonra değiştirebilirsin.

Tesekkurler hocam..
S3 ume samsungun official 4.3 rom yukleyecegim bugun veya yarin aksam, link verebilirmisiniz acaba :D

Final olarak sorunsuz sürümü var mı bilmiyorum, sammobile a bakabilirsin, mobilim beni uğraştırma. :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bir sorum olacak samsung galaxy s3 de hd super amoled ekran kullanıldığı için ekran ömrünün kısa olduğu söyleniyor, sadece burada takıldım eğer olumlu bir cevap alırsam s3 almayı düşünüyorum kullanlar varsa ekran ömrü ne kadar merak ediyorum kullananlar açıklayabilir birde iphone da bildiğim kadarıyla retina tft lcd ekran kullanılıyor bu iki ekranın kullanım ömrünü karşılaştırabilirmisiniz şimdiden teşekkürler özellikle kadıköyRAP dan yardım beliyorum