Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

Konusu 'Samsung' forumundadır ve lordarcual tarafından 2 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. plaksan

plaksan Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bendede aynı sorun var ve hiç bir yerde napılacağı yazmıyor bulursan ö.m. bekliyorum.

2. embayt

embayt Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar herkese..
    Android versiyonum 4.1.1
    Nedese dün akşam telefonumda bir sorun teşkil etti..
    Sorun şu;
    Yazı yazarken(Viberde olsun, Whatsappda olsun, normal mesaj yazarken olsun hatta not yazarken) silme (X) tuşuna bastığımda l (küçük L) yazıyor..uzun bastığımda ise de L (büyük L) yazıyor..
    acaba sorunumun çözüm yolu nedir..
    format atmak istemiyorum..
    neden böyle olduğu hususundada fikir sahibi değilim..
    Avast kullanıyorum tarattım telefonu bişe bulamadı..o zaman neden kaynaklndı bu sorun..
    Bataryayı söktüm taktım, Yeniden başlattım felan..Yok olmadı bir türlü..
    Yardımlarınızı bekliyorum..Teşekkürler..

3. Stizz

Stizz Asistan

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Orda birkaç tane link verilmiş. Sürüme göre o linktekileri yüklersen istediğin programı seçebiliyormuşsun.

4. Choice

Choice Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    tamam onu anladım ama nasıl yapılacak hangi adımları izlemek lazım root gerekiyor mu vs.vs. onları bilmiyorum

5. lordarcual

lordarcual Profesör

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bayi üzerinden almanı tavsiye etmem. Biraz pahalı diye sanıyorum piyasaya göre. Teknosa'dan alınabilir belki :)

Fotoğraf filan çekip yükleyebilir misin ?

Orjinal Rom için bir şey yapılmıyor diye biliyorum. Ama yinede denemek istersen senin sürümün için olanı indir ".zip"i telefonun içine at Recovery Mod'a geç (Root lazım) install zip from sdcard => choose zip from sdcard oradan bul dosyayı bas sonra Yes - Install ........ ya bas yüklesin. Telefonu yeniden başlat öle dene :) Umarım anlatabilmişimdir :D

Rehber-Mesajlara girerken 5-6 saniye kadar bekleyebilir sorun yok. Telefonu Fabrika Ayarlarına döndürebilirsin başka bir şey yapamazsın. Ama dersen ki stabilite benim için acayip önemli o zaman Custom Rom yüklemelisin. Burada konu mevcut =>

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Ya ben telefonu aldım ama illa sim kartımı kestirmem lazım mı ? pek bilmiyorumda duymamıştım kestirildiğini çünkü mecburi değilse kestirmemeyi düşünüyorum :)

7. anti-apple

anti-apple Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    s3 üm dowland moduna geçmiyor.bütün yöntemleri denenedim ama olmadı :( jg aldım onunla da denedim olmadı dowland modu yerine FACTORY moduna giriyor bir takım testler yapıyor yardımcı olursanız sevinirim.

8. lordarcual

lordarcual Profesör

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    İlla kırdırman lazım :)

Telefonu Root'la CWM'yi yükle birde öyle dene. CWM'ye girince orada yazar Download Mode diye ona bas öyle dene bakalım olmazsa valla hiç bir fikrim yok.

9. slckalc

slckalc Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba ben galaxy s3 android 4.1.2 ingiltere romu ile rootlamak istiyorum ingiltere romu cok stabil oldugu icin bunu istiyorum yardimci olur musunu ingiltere romuyla nasil root ederim

10. __kadıköyRAP__

__kadıköyRAP__ Guru

Beğenileri:
    646
    Ödül Puanları:
    113
    sirnatli21 UltimaROM v8.0'dan v8.1'e yükselticem wipe falan yapayım mı, yine verilerimin silinmesi gerekiyorsa yüklemeyeceğim.

11. brkmrtsy

brkmrtsy Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar wifi bluetooth 3g falan kapalı açık uygulamalar falan yok ram dan da temizledim ekran parlaklığı yarının biraz daha altında ama telefon durduk yere gene şarj harcıyor. telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm gene aynı program falan yok Her yolu denedim ama bi türlü çözüm bulamadım. Sabah saat 8 de okula giderken şarjdan çıkarıyorum az buz tenefüslerde kurcalıyorum telefonu sonrası zatend olapta duruyor ama öğlene kadar %80 veya daha altına düşüyor bi yardımcı olun ne yapmam gerekiyor. İlk geldiğinde rahat 1 buçuk gün kullanıyordum ful oyun oynadığım halde şuan oyun oynamaya korkuyorum.. Lütfen şu konuya bi açıklık getirin.

12. galaxymania

galaxymania Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    galaksi s3 kullanıcısıyım.uygulamaları direk hafıza kartına indiremiyormuyuz.ikinci sorunum ise youtubeden video indiren bildiğiniz android programı varmı

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ii aksamlar bnmde bır sorunum war mesaj gelmedıgı halde mesajın ustundekı 1 yazısı gıtmıo sankı 1 adet yenı mesaj gelmıs gıbı yardımcı olursanız sewınırım...

14. Burk.Clik

Burk.Clik Profesör

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    48
    Direk sd kartina uygulama indiremiyorsun. Tubemate programi var google play de bulamazsın ama

galaxymania bunu beğendi.
  15. lordarcual

lordarcual Profesör

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim biraz eski amma sana CF-Root-SGS3-v6.3.tar'ı öneriyorum neden bunu kurmak hem basit hemde her sürümde oluyor. Dosyanın Link'i sanırım Odin'i biliyorsundur onuda kuruyorsun Link. Sonra telefonu kapıyorsun Ses kısma tuşu => Home tuşu => Güç tuşuna basıyorsun Download Mod'a giriyorsun. Çıkan ekranda Volume up : Continue diye bir seçenek çıkacak ona bas (Ses açma tuşu) sonrasında telefonu bilgisayara bağla Odin'i aç PDA diye bir seçenek var bas ona CF-Root-SGS3-v6.3.tar'ı bul onu seç sonra Aç'a bas en son Start var aşağıda bas ona telefonu hiç elleme telefon açılınca telefonu çıkar işlem tamamlanmış oluyor. İyice açıkladım ondan uzun sürdü korkma kolay bir şey :D

(Odin'de kesinlikle ama kesinlikle Re-Partition seçeneği seçili olmasın !!!)

Bir kere telefonu tamamen şarj et sonra bırak hiç elleme bir gün (12 saat) ne kadar şarjı gidecek bak en fazla %5 gitmesi lazım daha fazla gidiyorsa ya bataryada yada telefonda sorun vardır :p (S III'ten ayrı kalmak çok zor olsada bir gününü feda etmelisin :D )

16. galaxymania

galaxymania Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    süpersin eline sağlık buldum indirdim tubemateyi

17. Snipertr

Snipertr Profesör

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadasim linkini paylasir misin ? veya linki pm atabilirsen sevinirim.

18. 1905

1905 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bilgisayara usb kobloyla Kies e baglanma sorunum var.Ne yaptiysam cözemedim.Biyerde okumustum ülke ayarlarini amerika yapinca oluyomus.sadece bende 1 kez baglandi.bidaha baglanmadi denedigimde.
    win8 kullaniyorum.Cözüm icin bilgisi olan var mi?

19. sirnatli21

sirnatli21 Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Ben wipe yapma tarafıyım, en azından çıkıcak hataları ortadan kaldırmış olucaktır , zaten 8.1 yükledikten sonra ardından küçük bir güncelleme daha alıcak ota dan , 8.1.1 olucak , ama ben wipe yap derim , titanyum bacup ile uygulamalarını ve kişisel bilgilerini yedekle ama öncersinde

ben şuanda 8.1.1 kullanıyorum , görsel olarak status bar ı trasnparan ve hava durumu widgetini aosp un verdiği widget i yükleyebiliyor istersen yarı ya da tam transparan olarakta kullanabiliyorsun..

20. __kadıköyRAP__

__kadıköyRAP__ Guru

Beğenileri:
    646
    Ödül Puanları:
    113
    Backup falan alıyorum titanium ile ama geri yüklemesi zor ya bi anda hepsini yüklemiyor ki hepsine kur kaydet kur kaydet .... diyorsun, 100 kere de bu işi yapmak sıkıcı. Bi kerede yükleyebilen bi yöntem biliyorsan öyle yapayım.

Sayfayı Paylaş