Samsung Galaxy S3 İle İphone 4S Arasında Ciddi Şekilde Kaldım Yarın Alıcam Birini....

Bu konuyu okuyanlar

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
iphone 4s alırsan sadece o elmaya para vermiş olursun 1 yıl öncenin telefonu, s3 donanım olarak çok daha üstün yok ben iphone alcam ios olsun diyosan iphone 5i bekle öyle hologram falan olacağıda belli değil o videolara inanma

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
ya ''SamsungGalaxyS3'' İsimli kullanıcı sen zaten fanboysun sana ne diyim ben?? bide şöyle bir şey demek istiyorum. cumartesi akşamı telefonu almaya gidicem inş. orda s3 ve 4s ' i elime alıp yine bir bakıcam. bende s3 almak istiyorum büyük olmasından dolayı fakat , mevcut hatalar beni vaz geçiyiriyor. 2000 tl vericem bu telefona ben az bi para deil. ilk defa böyle pahalı bir telefon alıyorum. birde s3 ün kapağı felan plastik yani. 2000 tl lik telefona plastik kapak yapmış adamlar helal olsun onlarada. yine ben elime alıp öyle karar vericem.
ya kardeşim şu ses gitmeme olayı fanboylartın uydurduğu bişi değil. tanıdıklarımda s3 var. ses gerçektende gidip gelmiyor. vede amcamdada iphone 4s var. sorunsuz kullanıyor hiçbir sorunu yok. oyunlarda vb. gayet başarılı.
Buyur sorunun çözümü (Aşağıdaki Link'e tıkla).

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
ios uygulamalarıyla androidi ezip geçiyor.klavye iphoneda daha rahat ama internet olayı için s3 derim.gerçi flash desteği çeklimiş diyorlar geçen sene de öyleydi :D:D

heh ben bu sene aldım 4s e kaydı gönlüm :)

cCc IOS cCc

bana 5 tane uygulama söylesene androidi ezip geçen merak ettim bak :) daha adam gibi sosyal ağlarla senkronize olamayan bir işletim sisteminden bahsediyoruz ki çıkalı neredeyse 5 sene olmuş :D bazıları hala androidi 1.6 versiyonunda olduğu gibi sanıyor galiba :D sıkı bir apple fanı arkadaş bile s3 aldı ve şaşırdı androidin kısa sürede bu kadar yol katetmesine :)

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Malesefki o plastik kasadan kurtulmadıkca samsunga o parayı hayatta vermem. Resmen bir süre sonra deforme oluyor ya. İnsan az kaliteli yapar şu telefonu.

barbunyaza

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ne bu acele 2 ay daha bekle iphone yeni modelini al. şimdi 4s alıcaksın 2-3 ay sonra yeni model çıkacak aklın ona kayacak. s3 de de aynı sorunu yaşayabilirsin belki iphonun yeni modeli daha cazip gelicek. zaten s3 ve 4s alma imkanin var neden iphonun yeni modelini görmeden karar veresinki?

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
bana 5 tane uygulama söylesene androidi ezip geçen merak ettim bak

:) daha adam gibi sosyal ağlarla senkronize olamayan bir işletim sisteminden bahsediyoruz ki çıkalı neredeyse 5 sene olmuş :D bazıları hala androidi 1.6 versiyonunda olduğu gibi sanıyor galiba :D sıkı bir apple fanı arkadaş bile s3 aldı ve şaşırdı androidin kısa sürede bu kadar yol katetmesine :)

androidin gelişmesine bişey demiyorum ki ben ama hala bir ios değil.Şirketlerin çıkarttığı uygulamalar HALA hep ilk iosa çıkıyor mesela canım sıkıldığında çaldığım bir tulum uygulaması yok.
arkadaşımda galaxy note var 4s ile yaptığım herşeyi hatta daha fazlasını onla da yapabiliyorum.Eksiği yok artısı da yok bana göre.Yok dosya paylaşamıyoruz yok dosyalara ulaşamıyoruz diyorlar.İşte stabilite de bundan kaynaklanıyor.USB kablosunu sadece şarj için kullanıyorum ben phone drive diye bir uygulama ile istediklerimi rahatlıkla yapabiliyorum arkadaşlarımla dosya paylaşabiliyorum vs...
sağlıcakla...
dip not 2 sene sonra sony marka bir android tel alacağım :D

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s3 çok hoşuma gidiyor fakat android olması , plastik olması ve konuşma sorunlarının olması beni 4s e yönlendiriyor.

akinov5

Asistan
Reaksiyon puanı
4
hala 4s ile s3 ü karşılaştırıpta 4s daha iyi diyen var. Birde ios ezip geçiyormuş. Arkadaşlarında dediği gibi bırak onları sen 3310 alman daha iyi :).

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeşim sorunsuz bir telefon her zaman plastik kasalı ve sorunlu bir telefondan iyidir sen merak etme. ayrıca ne zaman telefon bozuk gelsinki güncelleme ile düzeltiyim?

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Kardeşim boşver samsung şer*fsizini b*k gibi iğrenç telefonlar çıkarıyor kalitesiz tamamen sorunlu aş***ılık firma. Apple İphone 4S hazretleri gibi sıfır sorun en yüksek kalite üretim telefon bulamazsın en iyisi Apple gibi üst düzey bir firmadan al. Bizim gibi aş***ılık fakirler gibi plastik telefon kullananlardan olma. Apple İphone 4S al sen Apple hata yapmaz asla.

illeqalrapper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim boşver samsung şer*fsizini b*k gibi iğrenç telefonlar çıkarıyor kalitesiz aş***ılık firma. Apple İphone 4S hazretleri gibi sıfır sorun en yüksek kalite üretim telefon bulamazsın en iyisi Apple gibi üst düzey bir firmadan al. Bizim gibi aş***ılık fakirler gibi plastik telefon kullananlardan olma. Apple İphone 4S al sen Apple hata yapmaz asla.

arkadaşım baya dolmuşsun :) dünden beri takip ediyom bu konuda tartışıyosunuz. konuyu açan arkadaşta konuyu neden açtı diye merak ediyorum büyük çoğunluk s3 ü önersede 4s i almakta kararlı. Bu demek oluyoki konuyu açmadan kararı vermiş arkadaş zaten. Tartışmak yersiz. Şunuda belitmeden edemicem Apple dünyanın en önde gelen en iyi markalarından biri. Ama Apple ın kullanacağım tek ürünü macbook'tur. Hele telefon söz konusu olcak ise kesinlikle samsung dan şaşmam. bırak 4s ile s3 karşılaştırmayı, s2 ile 4s i karşılaştırsam bile s2 yi seçerim.

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya şuu hayla anlamak ve s3 fanboyları olanlara şöyle anlatayım. galaxy s3 4s ten sonra çıktı. tabiykide 4s den iyi olacak donanım açısından. fakat çoğu karşılaştırma sitelerinde bu iki telefonu karşılaştırdığınız zaman ios u bir avantaj olarak gösteriyor. androidi ise göstermiyor. birde samsungun çok telefonunu kullandım çok adi telefonlar yapıyor. birde samsung acayip karışık bir telefon. benim iiçin telefonda çekirdek felanda önemli deil. sonuçta ikisindede aynı oyunları kasmadan oynayabileceğim. bu önemli benim için.

karar vermedim daha. gidince karar vericem yarın akşam almaya. ne kdr iphone alacak gibi gözüküyorsam samsungun ekranını gördkten sonra fikrim değişebilir :)

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
ya şuu hayla anlamak ve s3 fanboyları olanlara şöyle anlatayım. galaxy s3 4s ten sonra çıktı. tabiykide 4s den iyi olacak donanım açısından. fakat çoğu karşılaştırma sitelerinde bu iki telefonu karşılaştırdığınız zaman ios u bir avantaj olarak gösteriyor. androidi ise göstermiyor. birde samsungun çok telefonunu kullandım çok adi telefonlar yapıyor. birde samsung acayip karışık bir telefon. benim iiçin telefonda çekirdek felanda önemli deil. sonuçta ikisindede aynı oyunları kasmadan oynayabileceğim. bu önemli benim için.

karar vermedim daha. gidince karar vericem yarın akşam almaya. ne kdr iphone alacak gibi gözüküyorsam samsungun ekranını gördkten sonra fikrim değişebilir :)
Yaf kardeşim bırak kendimden %100 eminim sesin gitmemesini bahane edip İphone 4S alacaksın. Amerika'ya git oradaki insanlar seni adam yerine koymuyor emin ol. Güney Kore'ye git adamlar bizi seviyor kaç tanıdığım gitti çok cana yakın insanlar diyor.

Ve bir şey daha S2 İphone 4S'ten 1 yıl önce çıktı yine nerdeyse her konuda İphone 4S'den üstün.

illeqalrapper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir kere işletim sistemine laf ettirilmez s3 ün. çoğu site dediğin hangi siteler acaba merak ediyorum. çünkü Ice Cream Sandwich 'i kötüleyen bir siteden pek fazla birşey beklememek lazım.

Bu arada söylediklerimden seni eleştirdiğimi sanma sakın. Tabi ki hangi telefonu alacağın sadece ve sadece senin kararın. Ama s3 ün işletim sistemini kötülemen çok doğru değil. Şunuda belirtmek isterim iPhone kullanan arkadaşım sırf Ice Cream Sandwich var diye s3 ü aldı. Bunuda yıllardır iPhone kullanan birinin yaptığı bir tercih olarak belirtmek istedim.

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=272780]blackbatuhan[/MENTION]
Galaxy serisini kullanmamissin cok belli.
Galaxzy serisi samsungun eski serisinden cok farklidir. Ve mukemmel bir seridir.4s samsung galaxy s2 ile kiyaslanabilir. S3 ile kiyaslanamaz. Yani ama fanboysaniz android alip ne paraniza nede telefona yazik etmeyin.

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
hala bu adama yorum yapıp elinizi yoruyorsunuz ya pes daha okuduğumda ne kadar boş birisi olduğunu anladım neymiş ios androidi ezip geçiyormuş bes belli ki android nedir ios nedir biligisi yok 4s ile s3 ü kıyaslıyor sabır ya s2 dese amenna.. başka bir tarafıımla gülesim geldi ya neyse..

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
neyse ben 4s almaya karar verdim. nedeni ise samsungun sağlam ve kaliteli bir telefon olmaması. samsungun parçaları olsun kasası olsun dandik malzemeler kullanılmış. kalitesiz bir telefon yaptıktan sonra 10 çekirdeğide olsa bir işe yaramaz. iphone 4s kullanan çok arkadaşım var. hepsi 4s al gayet memnunuz diyor bana. bende 4s alıcam saygılar konuyu kapatabilirsiniz.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
hala bu adama yorum yapıp elinizi yoruyorsunuz ya pes daha okuduğumda ne kadar boş birisi olduğunu anladım neymiş ios androidi ezip geçiyormuş bes belli ki android nedir ios nedir biligisi yok 4s ile s3 ü kıyaslıyor sabır ya s2 dese amenna.. başka bir tarafıımla gülesim geldi ya neyse..

Ben de benzer bir soruya cevap ararken foruma ulaştım. Telefondan hiç anlamıyorum, dolayısıyla satır satır okuyorum yazılanları, gönlüm nedense bir şekilde iphone'da olsa da bir mantığım galaxy diyor, karar da veremiyorum. Gördüm ki iyi kötü herkes bir şekilde bilgisini paylaşıp yönlendirmeye çalışmış, da, SamsungGalaxyS3 arkadaşım, senin derdin ne? Karşındakine hakaret ederek kendini tatmin mi ediyorsun? Hani takılmak bir yere kadar da, iğneleyici ve küçümseyici ifade kullanmak, bu kadar alaycı olup, en sonunda bunu hakarete vardırmak neden? Soruyu sorana ayrı, cevap yazanlara ayrı hakaret ediyorsun. Yardımcı olmaksa fikrini söylersin, değilse bu yazışmaya dahil olmazsın, peki hakaret ederek nereye ulaşıyorsun? Açıkçası kendi adıma, bu şekilde cevaplarla karşılaşmamak için aklımdaki soruları soramayacağım. Yok mu bir forum etiketi - forum kuralları, burada "hakaret etmek" hatalı bir davranış olarak tanımlanmamış mı? Yani, yüz yüze karşılıklı konuşulmuyorsa, bir takım isimlerin ve internetin arkasına saklanıp çevreye hakaret yağdırmak mı gerekiyor? Yalnızca bana mı ilginç ve çirkin geliyor?

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
size bir haberim var telefon almaya gittim ve telefoncunun acayip tavsiyesi üzerine s3 aldım.. şu an kullanıyorum oyun felan yükledim daha alalı 2 saat oldu. süper telefon harbiden iphone 4s de arklarımda kullandım fakat. 4s ile alakası yok kullanımı o kadar kolay ve pratikki anlatamam iyiki s3 almışım :) herkese teşekkürler :)

eXen

Asistan
Reaksiyon puanı
4
size bir haberim var telefon almaya gittim ve telefoncunun acayip tavsiyesi üzerine s3 aldım.. şu an kullanıyorum oyun felan yükledim daha alalı 2 saat oldu. süper telefon harbiden iphone 4s de arklarımda kullandım fakat. 4s ile alakası yok kullanımı o kadar kolay ve pratikki anlatamam iyiki s3 almışım :) herkese teşekkürler :)

yav arkadaş bu kadar insan sana diyorki s3 al bir bildiği var demekki. şu ön yargılardan kurtulun yav.
neyse hayırlı olsun.

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sen madem millete konuya yorum atmayın felan diosun kendin neden atıyorsun?? çık git şu konudan !!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim ben sIII aldım hiç bi sorun yok sorun çıkması büyük bi ihtimal alınan telefonların yurt dışından gelince yanlış ıp değişimi senkronizasyon yapımının eksik yapılmasıdır
Eğer Bimexs,Gold,Teknosa gibi merkezlerden alırsan hata çıkma olasılığı yüksek çünkü sekronizasyon ve ıp değişimi gümrükten geçtikten sonra yapılıyor ama Vodafone ,Avea gibi kampayası olan oparetörler senronizasyon ve ıp doğrulumasını yurt dışında yaptırıp gümrükten geçiriyor alacaksan Vodafondan al derim yada hepsiburadadan al ... He bide şu var Telefonu üreten fabrika ürettiğimiz her 100 telden 2 si hatalı olma olasılığı var dedi senin istediğin vakit geçirmekse sIII al derim oyunlarda hiç kasma yok ve diğer alanlardada çok hızlı açıklayıcı olduysam ne mutlu bana...

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5
ıPhone al pıyasadakı en ıyı telefon gpu su su an 4s de

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Öncelikle telefondan istediğiniz nedir ?Adı üstünde telefon bu yok video izlicem,oyun oynıcam,onu yapacam...arkadaşım telefon bu laptop,tablet falan değil.S3 ün ekranı nedir allah aşkına hayvan gibi itici telefondan çıkmış mini tablete girmiş artık...
Ayrıca bir telefona 2 bin tl vermek ne derece doğru ?

Bakın kendi telefonum diye demiyorum,3gs var arkadaş işimi gayet rahat görüyor,ios bir kere,internetide var ohh mis gibi twitter,internet,oyun herşey yapıyorum.Müzik zaten ipod kalitesi....Ha dersen foto çekmek isterim evet fotosu rezalet...O zaman 4s devreye giriyor.Fanboy falan değilim doğrular gerçekler böyle.Oyun oynamak istiyorsan psp al...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
SamsungGalaxys3 adlı arkadaş baya anlıyor telefondan (!) elimde bir iphone 4 , bir ace plus , bir s2 , bir de galaxy tab olmasına rağmen stabil çalışmayan ve telefonun bütün enerjisini yiyen androidin neredeyse ios tan daha iyi olduğuna inandıracaktı ( !) s2 1.2 ghz çift çekirdek ile Benchmark de 52 FPS de kalırken , 4s 800 mhz çift çekirdek ile 73 FPS yi gördü... Lütfen biraz dikkatli olalım bilmeden sallamayalım. Google elemanının dediği gibi " Apple uygulamalarını paylaşsın ", yoksa telefon dediğini akıllı yapan nedir ?