Samsung Galaxy S3 İle İphone 4S Arasında Ciddi Şekilde Kaldım Yarın Alıcam Birini....

Bu konuyu okuyanlar

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar konuyu lütfen kapatalım. s3 almış bulunmaktayım fakat one x almadığıma pişmanım diyebilirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
keşke one x alsaydın o zaman abi :)

özellikle de samsung da bulunan ses gitmeme sorunu bu kadar bazirken :)

ben olsam iphone 4s alırdım , çünkü malzemesi kaliteli ve arkasında apple gibi bir firma var :)

marka bile güven veriyor :)

$ervante$

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hala ios androidi ezip geçiyor diyor ya :D tamam kardeş selametle sen daha iyi bilirsin

evet var sesim gidiyo ama 3 gün sonra duyuluyro kapak gıcırdıyor tuşları basmıyor dokunmatiği tam alğılamıyor tavsiye etmem s3 ü ^^:thumbdown:
Kardeşim senin işinide öğrendim zaten S3 ü olmayan Android fun boyusun bendede S3 var lakin İphone ' da kullandım fakat şunu anladımki İOS gerçekten çok stabil bir işletim sistemi Ama S3 daha iyi onuda söyliyim

SamsungGalaxyS3

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim senin işinide öğrendim zaten S3 ü olmayan Android fun boyusun bendede S3 var lakin İphone ' da kullandım fakat şunu anladımki İOS gerçekten çok stabil bir işletim sistemi Ama S3 daha iyi onuda söyliyim
ahh ahh yok benim s3 üm felan :D fake hesabım :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence Samsung Galaxy s 3 al. Bende İphone 3 var interneti bilgisayarlardaki gibi değil ama galaxy öyle .Oyun konusunda büyük ekran ve iyi çözünürlük sayesinde iyi performans sergiler.Müzik konusunda 2side aynı bence . Kamera galaxy çok iyi ve özellik konusunda iphone özelliği daha az ama hepsi güzel samsungta çok var ve güzel uygulama ve özellik.Android oyunları programları daha fazla.Bende Samsung galaxy alıcam bu hafta sonu ve ya diğer hafta sonu.Uzun lafın kısası Samsung Galaxy S 3 :) :) .