Samsung Galaxy S3 (I747M) Internete baglkanma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

backspace951

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Selam arkadaslar telefonum Samsung galaxy s3 I747M (amerika versiyonu) android 4.1.1 (I747M icin daha 4.1.2 gelmedi) telefon eskiden wifi ve mbil internete sorunsuz baglaniyordu amma 1 haftaya yakindir mobil internete hic baglanmiyor,wifi uzerinden istedigimi yapa biliyorum amma mobil internet calismiyor. mobil internet dedigim hani sim le giriyoruz ya kontorle falan edge 3G olan. telefonun ayarlarindan APN i degistirdim yeniden yazdim olmadi. format attim yine olmadi. yani telefonun ekraninda notification bar da E+ veya 3G gibi hicbisey cikmiyor. sorun neden kaynaklaniyor sizce?

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249

Selam arkadaslar telefonum Samsung galaxy s3 I747M (amerika versiyonu) android 4.1.1 (I747M icin daha 4.1.2 gelmedi) telefon eskiden wifi ve mbil internete sorunsuz baglaniyordu amma 1 haftaya yakindir mobil internete hic baglanmiyor,wifi uzerinden istedigimi yapa biliyorum amma mobil internet calismiyor. mobil internet dedigim hani sim le giriyoruz ya kontorle falan edge 3G olan. telefonun ayarlarindan APN i degistirdim yeniden yazdim olmadi. format attim yine olmadi. yani telefonun ekraninda notification bar da E+ veya 3G gibi hicbisey cikmiyor. sorun neden kaynaklaniyor sizce?

Hattınız nedir acaba?

senask

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayni sorun bende de var. Nolur yardim edin ya. Wifi ile hic bi sıkintim yok ama mobil veri ikonu bile gelmiyor bildirim cubuguna ustelik int paketim var. Delirmek uzereyim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ben Azerbaycanda yasiyorum. hattimla ilgili oldugunu sanmiyorum cunki telefonu aldigimdan beri ayni numarayi kullaniyorum

Nasil cozdun bu sorunu bana da yardimci olur musun,lutfen ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Daha 2 gun once sorunsuz kullanabiiyordum. Ne yapmaliyimmmmmm nolur arkadaslarr