Samsung galaxy s3 bilgisayara nasıl bağlanır ?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar sıkıntı telefonda değil pc de kesinlikle ama bende bulamadım sorunu büyük ihtimal işletim sisteminde sıkıntı var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S3 de 10 adet mesaj sınırlaması var bunu. Bu durumdan 10 adet den fazla nasıl mesaj gönderilebilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kies bir bağlantı programıdır.
telefona kuracaksanız android marketten android sürümü,
PC'ye kuracaksanız Windows sürümü olarak verileni kuracaksınız.
data kablosuz bağlantı imkanı yok.
en azından şimdilik.
veya, varsa da ben henüz öğrenemedim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar,

Telefonum S3 mini. elimden düştü ve ekranı gitti ama hala çalışıyor. Bu haldeyken rest atma şansım var mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Kesin Çözümü Söylüyorum Ayarlar Kısmına Girip Bağlantılar Sekmesinden NFC ve SBeam ı Aktif Edip Tekrar Taktığınızda Sorun Ortadan Kalkıcak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar, lütfen yardım edin burada yazan ne varsa denedim hiçbiri olmuyor! Kies yükledim telefonu görmüyor. Telefonu bilgisayara takınca şarj ediyor ama usb olarak algılamıyor. Samsung usb driver yükledim, onun da bi faydası olmadı. Ne yaptıysam olmadı :( Samsung s3 kullanıyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sa akadaslar ne olur yardimci olun bana samsung s3 bir turlu telefonumdaki resimleri bilgisayara aktaramiyorum yardimci olursaniz sevinirimm allah rizasi ici n bilen varsa numarami arasin lutfen 0507 817 85 66

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sa arkadaslar yardimci olun lutfennn resim aktaramiyorumm numarami caldirin ben arayayimm allah rizasi icinnn 0507 817 85 66