Samsung galaxy s3 bilgisayara nasıl bağlanır ?

Konusu 'Samsung' forumundadır ve mertkanozcan tarafından 1 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

windows media player in en son sürümünü indir o zaman görecek

2. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Bende Galaxy S3 kullanıcısıyım arkadaşlar telefonun hızından memnun olmayan varmı?Şahsen ben rahatsızım telefonun ramı800 mb bunun yaklaşık 450 500 u bütün uygulamalar kapalıyken normal rolantıde calısırken kapsıyor gerı kalan 300 350 mb ram de 2 3 tane işlem yaptıgında telefonun kasılmasını saglıyor benımle aynı dusunen varmı yoksa benım tel demı bır sorun var??

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

s3 ü bilgi sayara baglayamıyorum ne yapmam lazım

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

tüm s3lerde öyle sanırsam..kullanmadığın uygulamalı kaldır derim

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Bütün telefonu ararken bilgisayarda kamera ile kullanılması yapabilir mi?

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

CEVAP: arkadaşlar bende galaxy w var aynı hata bendede vardı mtp usb hatası ayarlar/uygulamalar/gelişim/usb hata ayıklama açın sonra usb yi pc ye bağlayın pc de onu tanıcak sonra çıkın onu

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Samsung kiesi masa ustu bılgısayardan acıyorum ardından telefonu kablo ıle bılgısayara baglıyorum ama telefon ıle pc arasında bı bag olmuyor telefondada kıesın acık olması lazım mı ?

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar yanılmıyorsam samsung bu kiesi apple tunes gibi yapmış win7 de ise cihaz kendi otomatik soruyor ne yapayım diye xp geride kalıyor. aynı sorun bendede vardı. win7 de sorun yok fakat xp de kamera olarak görüyordu şimdi kiesi indiriyorum sorun çözülecek gibi görünüyor... emre uzak

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

"KIES" yükleyin bütün driverları kuruyor kendi..

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

mac herkezde yok

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

wındows yediyi yükleyin kurtular baylar bayanlar xp eski bı sürüm olduğundan telefon tınlamıyo xp yi adammı o be diyo :)

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

beyler herkese merhaba önce ve bende bir s3 kullanıcısıyım başlayalı çok olmadı ama xp lere bağlanırken genelde kamera olarak görünür ve dosya aktarımı yapamssınız samsung kies sayesinde bu sorun ortadan kalkar

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ace telefonum var bigisayarda smslerimi görmek istyrum mumkunmu

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

s.a arkadaşlar bende evdeki pcden telefona baglanabiliyorum ama işyerindeki pcylen bi türlü baglanamadım kies kur dediler kurdum yinee boşş pc işletim sisteminden olabilirmi

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

merhaba kardeşim aynı sorunu bende yaşamıştım ama(ayarlar-geliştirici seçenekleri-USB hata ayıklama)yı etkinleştirdim bu sorunum çözüldü

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arakadaşlar nolursunuz yardım edin hiçbir şekilde xp kurulu bilgisayarıma bağlanamıyorum...o kadarpara verip aldım fotoğraflarımı bile göremiyorum... kies 2-3 defa kurup kaldırdım.. olmadı yabancı siteden kurdum... olmadı bölge dil ayarlarını değiştirdim... olmadıusb hata ayıklamayı seçtim.... her defasında sağ tarafta donanım yükleme sırasında hata oluştu...cihazınız doğru çalışmıyor olabilir diyor...
    yoksa ben bu telefonu satıcam...

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende de galaxy s3 var ama xp yüklü bilgisayarıma bağlanamıyorum. telefonu modem olarak kullanmak istiyorum fakat olmuyor :(

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende s3 kullanıyorum fotoğraf galerisinden kendiliğinden instant uploat yapan fotoğrafları silemiyorum nasıl silebilirim yardımcı olur musunuz.

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

görünür yap

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaşlar..
    Bende de aynı sorun vardı tuş kilidinin devrede olup olmadığına dikkat edin...
    Tuş kilidini devreden cıkarıp, telefon üzerinde ayrları actım o sekilde bırakıp PC yle bağlantı kurabildim..
    Umarım yardımcı olmusumdur

Sayfayı Paylaş