Samsung galaxy s3 batarya sorunu!

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung galaxsy s3 mini kullanıcısıyım. Akşam bataryayı doldurdum %100 yaptım. 1 saat felan oyun oynadım kapattım şarjım %77 idi. Sabah açtım yine %77 böyle yaparak şarjınızın ömrünü uzatabilirsiniz...
Ayrıca HOME tuşuna bastım ve aşağıda çöp kutusuna tıkladım. Açık uygulamaları sildim. Ve pilimin resmn ömrü uzadı... Şarjım artık 2-3 gün dayanıyorrrrrrrr:)))))))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen ya bu telefona 800 850 mılyon para verıyosun kardesım bıde bataryasıyla ugras o kadar para verdıgın bı cıhaza bu batarya sorunu gıbı bı durumun çıkması akıl ısı degıl bu samsunga yakışmadı yanı tamam serı ıyı telefon ama bu olayda cok saçma hemserım servıse götürsen bataryası problemı var dıe servıs dışı bırakırlar suçluda sen ben olurum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler telefonum s3 mini ve android os çok fazla sarj tüketiyor. akşam %90da falan bırakıyorum sabah %30 falan oluyor. ayarlardan pil kullanımına baktığımda android os %40-50lilerde falan hep. normalde maksiimum %7-9 falan olması lazım. bu işin çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam. samsung galaxy s3 mini pil hzlı bıttı zorrr nasıl benim anldamadım işitme egenl olsun :/ (YAKUP KAYA)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben oyun oynuyorum oyuna girmeden önce şarjım yüzde 40 çıkıyom yüzde 35 kalmış oyunu sonlandırıyorum belleği siliyorum tuş kilidini kilitliyorum 10 dk sonra bakıyorum şarj yüzde 30 32 arası birşeyler kalıyor yardımcı olur musunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blush:arkadaşlar ben tam 9 ay önce samsung galaxy mini cep telefonu aldım herşeyinden memnundum hiçbir problemi yoktu . fakat 9 ay sonra birden bire kendi kendine şarj yemeye başladı telefon elimde şarjı 100 bi bakıyorum 1 dk da 50 lere düşmüş kendi kendine kapanıyor batarya şişmiş biraz bide hergün şarja takıyorum neden böyle oluyor bilmiyorum

yeni batarya alıp takdığımda telefonda bir sorun yok galiba sorun batarya da siz nedersnz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yuh ya 8.5 saat geçirmissin şükret la benimki oyun oynarken 5 dakkada yüzde 15 şarj gidiyor

AsmenT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben garantide batarya yı değiştirdim şarjım yine 1 gün gitmiyor telefonu elime sürekli alan biride değilim. Bataryayı verirken telefona takılıydı acaba değiştirmediler mi uyanıklar ondan şüpheleniyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim sorunum daha tuhaf. %70 gibi bir şarj gösteriyor mesela, telefonla konuşuyorum 2-3 dk ya geçiyor ya geçmiyor çaaat telefon kapanıyor. Şarj sıfırlanıyor telefon açılmıyor, hemen şarj aletini takıyorum alet açılıyor o da ne takar takmaz şarjı %40 seviyelerinde gösteriyor ve yarım saat içinde bazen de daha erken %100 dolu gösteriyor. Sonra kullanmaya çalışıyorum 2-3 saat içinde tekrar bitiyor. Dün telefonu tam 3 kez şarj etmek zorunda kaldım ve iş yerindeki süre içerisinde yani 10 saatlik dilim içerisinde oldu bu. S3 mini kullanıyorum ki aynı batarya sorunu TAb3 te de var. Oyun oynuyorsun bi şey olmuyor ama watsapa ya da facebook a girmek artık hayal oldu, uygulamalar keza öyle mail okumak falan bir hayal. Daha sayfa tam açılmadan telefonun şarjı sıfırlanıyor uyarı bile vermeden kapanıyor. Bir daha samsung alacağımı sanmıyorum tableti kullanmıyorum telefon da idare ediyorum yenisini alana kadar:( HAtta dolmadı diye bir gün sabaha kadar şaja takılı bıraktım yok yine aynı yine aynı %100 gösteriyor ama şarj aleti olmadan gezemiyorum telefonla konuşurken bile ne zaman kapanacak diye tedirginim böyle iş mi olur. Ne çektim beee...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Galaxy Grand 2
1 günde şarjı bitiyor. Akşamdan şarja takıyorum. Sabah kalkınca hala %88 veya %91 de oluyor. Ve şarj oluyor işareti de gidiyor. Çok nadir %100 e geliyor. %91de iken çıkarıp tekrar şarja takıyorum. Fakat olmuyor. Aynı sayıda kalıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
5 dakika da % 50 şarj yiyor ve 3 kez batarya değiştirdim batatyalarım şişiyor 3 günde 1

X

Xdxx

SDN Okuru
Arkadaşlar ben s3 u şarjı %3 iken kapatmistim. Şarj etmediğim halde sabah uyandığimda şarj %49 du .sizce bataryanın sorunu nedir