Samsung galaxy s3 batarya sorunu!

Konusu 'Samsung' forumundadır ve Iceflame tarafından 30 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Iceflame

Iceflame Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- Samsung galaxy s3 batarya sorunu!

Herkese merhaba.5 gun once samsung galaxy s3 aldim.hersey iyi guzel ama canimi sikan bir konu var.sarj suresi.gpsi,esitlemeyi kapattim,ekran parlakligini otomatige ayarladim,daha bircok sey yaptim ancak,telefonun pil yuzdesi her 4 dakikada bir dusuyor.mesela,bugun 1 saat kadar kesintisiz bad piggies oynadim ve pil %84 e dustu.bu bana cok kisa bir sure gibi geliyor.telefon beklemedeyken bile arasira sarj yiyor.ayni telefona sahip bir arkadasim var ve internette gezinerek tam bir gunu cikardigini soyluyor.dun toplamda 8.5 saatlik bir kullanimla pil bitti.sizin durumunuz nedir?sizin de boyle mi? Yardimci olursaniz cok sevinirim. Bu arada,biryerden telefonlarin ilk alindiginda pilin tam verimli calismadigini,1 hafta gibi bir sure sonra kendine geldiklerini duymustum bu dogrumu?

2. Burk.Clik

Burk.Clik Profesör

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    48
    1 saat oyunda %16 lik sarj tuketimi cok normal. Durmadan oyun oynarsan hep internette gezinirsen videolar izlersen 8,5 saat gider tabii. 1-2 Saat internette dolasip video izlersin burazda oyun oynarsan rahatlikla bir gunu cikartirsin. Yogun kullanimda nasil bir gunu cikartmasini bekliyorsun ki? Oyun oynamak zaten cok kolay batarya tuketiyor sen birde 1 saat oynamisin.

3. Iceflame

Iceflame Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevabin icin tesekkurler,dediklerini goze alirim :)

4. Serhat Y

Serhat Y Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaım ayarlardan pile gir ordan pil tüketimi hakında bilgi veriyor onu yap sonra home tusuna basılı tut tüm uygulamaları sil sonra görev yöneticisi yazıyo ona tkla rama gel belleği sil yap ondan sonra dahada uzun süre dayan

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

kardeşim iyi hoş güzel söyluyosunda ben buyuk bi fabrikada calışıyorum sabah sarjım %100 8 de iş bası yapıyorum ve akşam 6 ya kadarda telefonu elime almıyorum aldıgımda bir bakıyorum sarjım % 50 goruyorum bumudur yani ustelik calısan bir uygulama yokken boyle oluyor her guzelde pil cok gidiyor Samsung'dan boyle bir sey beklemiyordum gercekten.

6. tugrulyanıt

tugrulyanıt Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Telefonu birakirken guc tasarrufunu acarsan sarjzi daha uzun gider

7. surfking

surfking Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    dostum kafamı geçiyorsun? ben telefonu %100 de bıraktım sabah 7 de akşam 12 de baktım % 95 e düşmüş

telefonu %100 sarj ettim
    Hergün 1 Saat Müzik + Hergün 1 Saat Facebook = 4 Gün kullandım.

sizin bataryalar bozuk olmalı :)

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

selam galaxy s3 mesaj bölümyle ilgili bilgisi olan var mı? birşeyi merak ediyorum ama bir türlü bulamadım...

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

aynen kardeş ben de daha 5 gun önce aldım dedgın gıbı aynı sorun var şark 4 dk bi kendı kendıne düşüyo anlam veremedm tam 12 saat telı kapattım şarja taktım ama gene aynı sorun neden bende anlamadım .s

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

yukarıda ki bildirim simgesini pasif yapın.2.gün şarj %80...

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Samsung S3 satın aldım..Sadece sosyal paylaşım siteleri kullanıyorum..İlk aldığım gün pili 9-10 saat şekilde şarj ettim..Pil durumunda EKRAN %61 Android Android Sistemi %17 Hücre Askıda % 6 ve diğerleri Facebook %2..Dikkatimi çeken Ekran %61 pİL çabuk bitiyor gibime geliyor..Ekranın Güç Tasarrufu modunda %61 pilden yemesi normalmidir..Normalinde samsung s3 lerde Sizde durum nedir?Ne yapmalıyım..Sorumu cavaplarsanız sevinirim..

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Ya ilk aldığımda şarj 2-3 gün gidiyordu artık sabah akşam dolduruyorum yarısı akşam %25 fln dusuo.. Değişik bir olay ..
    güç tasarrufunu acacm..

13. emreralp

emreralp Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

16 saati gördüm ben, kardeşimin oyun oynamasına rağmen

14. ubifb99nba

ubifb99nba Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    android kaynaklı bir hatadır belki.

15. embayt

embayt Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilmiyorum ama harbiden çok fena şarj yiyor galaxy s3..ben hiç memnun değilim mesela..telefonu elime alır almaz hemen aklıma şarj sorunu geliyor :( çok canımı sıkıyor..yakında alacam bi batarya..

16. 3xpired

3xpired Doçent

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Samsung 3000 mAh'lık batarya çıkarmış S3 için. Oradan buradan almak yerine onu alırsanız sizi bayağı bir rahatlatacaktır. Şuan İngilterede satılıyormuş 65$. Yakında buraya da gelir.

17. bLaCkSouL

bLaCkSouL Profesör

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Şarj sorunundan şikayet edenler 4.1 ve üzeri kullanıyorlarsa Google Now'ı devre dışı bıraksınlar. Pile etkisi çok büyük.

18. By Fixed

By Fixed Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum google now'ı nasıl devre dışı bırakıcaz? bulamadım uygulama yöneticisinde?

19. bLaCkSouL

bLaCkSouL Profesör

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Home tuşuna basılı tutun. Açık uygulamaları gösterecek. Orada altta üç adet logo var. Oradan G logosunu seçin. Daha sonra uygulama ayarlarına girip devre dışı bırakın. Yalnız dediğim gibi sadece 4.1 ve üzeri için geçerli.

20. saltooo

saltooo Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    akıllı telefonlarda en iyi şarjı giden telefonlardan biri s3 hatta eniyisi gibi

Sayfayı Paylaş