Samsung Galaxy S3 Batarya Çöktü

Konusu 'Samsung' forumundadır ve safakmete tarafından 18 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. safakmete

safakmete Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- Samsung Galaxy S3 Batarya Çöktü

Merhaba arkadaşlar internette gezerken batarya çöktü uyarısı aldım ne yapabilirim yardımlarınız için Teşekkürler.

2. ( Murat )

( Murat ) Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sorunu internet üzerinden sizin icin biraz arastirdim. Genellik ile, yüklenen güncelemeler ile ilgili bir sorun varmis. Kullanici yorumlari okudugum kadari ile, fabrika ayarlarina dönüs yapip sorunu cözebilmisler. Konu ile ilgili internet üzerinden biraz arastirma yapar iseniz, Samsung bir aciklama yayinlamis.

3. jasusum

jasusum Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Almasaydin samsung (:)
    Arkadas sanki kizilay dagitiyo bu markayi ya (:)

4. safakmete

safakmete Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Benim tercihim samsung ıphone dayanıklılık açsından iyi ama samsung boyutu iyi bence android sistemi iosdan iyi

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

batarya çöktü uyarısı,telefonun performansında hiçbir aksaklık yaratmıyor acemi kullanıcılar bu uyarıyı görünce paniğe kapılabilirler. Aslında korkacak bişey yok samsung un sistem hatalarından biri sadece şöyleki sistem çöktüğü anda size bu uyarıyı verebilirmi ? batarya konusundada bi sıkıntı olmuyor ancak temkinli olma acısından ısteyen arkadaslar onemlı dosyalarını yedekleyip telefonu fabrika ayarlarına döndürebilirler.

Sayfayı Paylaş