Samsung galaxy s2 wifi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

cglrbae

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,

Benim eski samsung galaxy s2 wifisi durduk yere bozuldu. Açılmıyor. Wifi simgesine tıkladığımda yeşil konuma gelmiyor şeffaf bi şekilde kalıyor.Garantiye

gönderdim su kaçmış diye 10 gün içinde saçma bi şekilde geri geldi.

Şimdi ben bu telefonla usb yoluyla bilgisayarın wifisini nasıl kullanabilirim?

Yardımcı olduğunuz için teşekkürler :)

Private-B

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ayni sorun bendede var buda 4.0.3 gectigtimden beri oluyor arada bi 4.0.4 gectm olmadi daha

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Birkez benim başımada geldi wi-fi yi kapatmıştım tekrar açtığımda şeffaf şekilde kaldı kapatıp açtığımda düzelmişti

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede var wifisine tıklıyorum ok yazısı çıkıyor sonra gidiyor olay bu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsungun android telefonlarında şöyle bir olay var; şarj bitmek üzereyken wi-fi yi otomatik devre dışı bırakıyor. ayarlardan bi kontrol edin isterseniz yada tüm yedeklerinizi alıp yeni rom kurulumu yapın (dikkat:eek:rjinal olsun diğerlerini tavsiye etmiyorum). servisten saçma bir nedenle gelmemiş. nemli ortamlarda telefon sorun çıkartıyor. dokunmatik ekran çalışmayabiliyor. etkinleştirmek istediğiniz bazı fonksiyonlar çalışmayabiliyor. bir önemli nokta daha var; başka bir wi-fi ortamında deneyin... benim evde wi-fi sorun çıkartıyor ben önce telefondan diye düşündüm ama iş yerinde gayet hızlı ve normaldi. anladımki problem evdeki modemde ve olayı evdeki modemden çözdüm...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede war seffaf kalıyor ısık wifi acılmıyor. bu durumdayken tus kılıdıne gecıncede telefonu kıtlıyor. seffaf haldeyken yenıden baslatınca duzelıor acılıyor . 4.0.3 e gectıgımden berı war bu sorun.

joker3232

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni guncelleme ile bu sorun gecer diye dusunuyorum ayni sorun bendede var garantilik bi durum yk bnce yazilimsal bi sorun

ahmet0021

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun başıma geldi wifiyi aciyom ustteki simge şeffaf kalıyordu wifi aktif olmuyordu....yuklemedigim rom kalmadi . En sonunda batarya sim karti ve hafiza kartini cikardim fon makinesini sicaga aldim delik yerlerinden ahize olsun sarj yeri sim kart butun delik yerlerine uyice fon tuttum sora herseyini taktim ve 2 aydir wifisi bozuk olan telefonumun wifisi calisti sizde deneyin

Champion78

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Aynı problem ara sıra bende de oluyor ancak kapatıp açınca düzeliyor. Jelly Bean ile düzelir umarım...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yazılımsal bir sorun sarınım bendede var aynı sorun çoğu kullanıcıda olduğu gibi... o esnada telefonunuzu yeni,den başlatın. tekrar açıldığında wifi açılmış oluyor. şimdilik başka bir çözüm yolu yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben yurt dısından geldım samsung galaxy s 2 kulanıyorum ama wı fı ye baglanamıyorum bır türlü ısıgı gayet güzel yanıyor ama baglantı kuramıyorum yardım edermısınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
anlaşılan kimse bilmiyor yani harbiden bi cacık ıkmadı bizden ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yok mu yaaaa cevap verecek bir arkadaşımız. 4.1.2 maalesef uyuz etti beni

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende. .4.1.2 yüklü benim wifi hiç açılmıyor kaç gündür uğraşıyorum en sonunda orjinal sürümünü yükleyeceğim ama bu sürümden memnunum yarım edebilecek biri yokmudur acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:angry::thumbup1: wıfı port mu ne bozuk dedı bana telefoncu 100 tl masrafı oldugunu soyledı ama ınandırıcı gelmıyor bence yazılımsal bır sorun var s2 nın wıfı dosyasını tekrar kurabılırsek usb yoluyla telefona duzelecegıne ınanıyorum ama o dosyayı nasıl bulabılırız bılmıyorum.. yuklemedıgım rom da kalmadı hıc bırı cozum olmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cihazın anakartının üzerinde wifi yi besleyen küçücük bir pil var . o pil oksitlenirse wifi güç alamaz ve sorun çıkarır . yabancı kaynaktan buldum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonu söktüm ve kücük bir pil var onuda soktüm hala wifi yok..deli olacam