Samsung Galaxy S 3 Türkiye Lansmanı ve Test Etme İmkanı

Bu konuyu okuyanlar

gölgeler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merakla beklediğimiz Samsung Galaxy S 3 Türkiye Lansmanı büyük bir şölen ile yapılacak.Bir basın bildirisi yayınlayan Samsung, 30 Mayıs tarihinde saat 20.00′da başlayacak etkinliklerle Galaxy SIII modelinin ülkemizdeki lansmanını yapacağını açıkladı. Etkinliklerde video şovlarla modelin tanıtımı gerçekleştirilecek. Nişantaşı Abdi İpekçi Meydanı‘nda Bob Sinclair, Caddebostan Migros arkasında ise Avicii hayranlarına konser verecek.Galaxy S 3'ün Türkiye Lansmanında 30 Mayıs 2012 saat 20:00'da AVICII'da Caddebostan'da seninle buluşuyor.Büyük bir katılımının beklendiği Galaxy S 3 Türkiye Lansmanında ayrıca Power FM DJ’leri de etkinliklerde sahne alacak.Etkinliklere katılım ücretsiz olacak.
30 Mayıs'da Avrupa’da piyasaya çıkması beklenen Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy SIII için 12 Haziran tarihine de ülkemiz için ön sipariş alınıyor.
Ayrıca Samsung Galaxy S için yapılan etkinlerden birisi de "Samsung Galaxy S 3 Şehrine Geliyor!!!Samsung Galaxy S 3'ü ilk kimler Test Etmek İstiyor?"Etkinliği.İşte bu etkinliğin gerçekleşeği mekan ve iller.
Detaylar ve Kaynak:http://androidcanavari.blogspot.com/2012/05/samsung-galaxy-s-3-turkiye-lansman.html

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Samsung iyi reklam yapti bu cihaza samsung biliyor stratejiyi

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
adamlar avicii getirmiştler ayağımıza. iyi asılıyor samsung bu sefer

MBrv

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Eğer yazılımsal olarak GS3 teki bazı sorunları tamamen düzelttiyse iphone 5 çıksa bile tahtını korur bence.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Tanıtım gecesinde NTV canlı yayın vermişti bakalım Türkiye lansmanı ulusal basında nasıl yer bulucak

sadece smart tv lansmanına bile cenk ile erdemi çağıracak kadar asıldılar bu sene. umarım bu reklamların giderlerini fiyatlara yansıtmazlar. cep telefonu dışındaki ürünlerde lg fiyat ve performans açısından samsung'dan daha iyi geliyor bana ancak android cep telefonlarında samsung en önde.

gölgeler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dubai'de 680 dolara satışa çıkmış telefon.Türkiye'de 1700 civarında devam eder fiyatı

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Bence 2.00 TL'den çıkar ki buda Avrupa ve Dubai'ye göre çok pahalı kaçar...

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Isvecte seyahata ciktim bugun hertarafta samsung tirlari ve otomobilleri samsung smart tv ve telefonlarin tanitimini yapip test etme imkani sunuyorlar , koreli kizlar falan super ya

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
ön sipariş vermiştim insallah yarın gelir cihazım

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
1900 tl 9 sipariş verdik geçen hafta :) gelir bu hafta galibaa

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Telefon çıkmadan 4'ün ne zaman geleceği konuşuldu.Gerçekten rekor yapması gerek bu kadar konuşmadan sonra.

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Telefon çıkmadan 4'ün ne zaman geleceği konuşuldu.Gerçekten rekor yapması gerek bu kadar konuşmadan sonra.

türkiye de reklamı yapılan herşey satılır cebinde kuruş parası olmayan adamın bile s3 almak için kendini dağıttığı bir ülke burası ''desinler'' için yaşayan insan çok ve bilmiyorum hak denen kavramı nerede unuttular ama çoluğu çocuğu ekmek beklerken fantezi peşinde koşmak çook ama çok saçma

Allah hakkımızdan hayırlısını nasip etsinn

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
millette ne para var arkadaş? ben alacak olsam da birkaç ay bekler, fiyatı inince alırım. gerek yok 2000 lira vermeye. :)

KadirDaren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
700-800 liraya ne cihazlar var.yetmiyomu?bi gariban 5 lira istese vermezler..ne kadar havaya gidiyo bu paralar ya..

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Samsung artık tamamen zirveye oynuyor.Helal olsun.İşlerini doğru yaptıkları sürece kazanırlar...

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
türkiye de reklamı yapılan herşey satılır cebinde kuruş parası olmayan adamın bile s3 almak için kendini dağıttığı bir ülke burası ''desinler'' için yaşayan insan çok ve bilmiyorum hak denen kavramı nerede unuttular ama çoluğu çocuğu ekmek beklerken fantezi peşinde koşmak çook ama çok saçma

Allah hakkımızdan hayırlısını nasip etsinn

Yav altı üstü bi telefon çıktı kıyamet kopmadıya :D

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
benim cihazi yarn teslim edeceklermis.az önce aradım sordum

Son mesajlar