Samsung Galaxy S 3 Bluetooth sorunu

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bendede s3 var bluetooth ve kablosuz calısmıyor 1 hafta once dusurdum sonra calışmadı ne yapmam lazım:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonun ustunde bluetooth işareti gorceksın elinle asaıya dgru cek we butun işaretleri goreceksın we ne yapmak ıstıosan logoyu tuşla we yap.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayarlara gir kablosuz ağa gir ve bulutut ayaarlarına gir bulututu aç keşfedilebilir yazar onun altına gir ve keşfedilebilir zaman ayarına giriphiçbir zaman de ve sorun çözüldü

veygun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende 2 tane galaxy s3 mini var. Bulutut ile birinde sorun yok diğerinde arkadaşlarında bahsettiği gibi resimi açıyorsun ve resmin üstünde Blutut simgesi yok. fakat diğer telefondan blutut ile resim alıyor. Blutut simgesini nasıl nasıl oluşturabilirim.

veygun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorunu kendim çözdüm başka arkadaşlara belki faydası olur.
Blutut simgesi oluşturmakiçin, Resimi GALERİ ile aç diyorsun, açıldıktan sonra resmin üstünde SoldaGaleri simgesi, Ortada Usb simgesi Sağ tarafta Play store simgesi görünür. Usbsimgesine basılı tutun buraya hangi simgeleri yerleşrireceğinizi gösteren birsürü simge listesi çıkıyor Blututu seçin ve diğer telefonla eşleşmeyi doğruyaptıysanız blutut ile sorunsuz veri gönderebilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben bluetooth yolladıgımda veya aldıgım dosyalarıı nasıl sılecem geçmısıı. yada baglantı kurdugum telefon şeyini ! bilen varsa yardımcı olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum ama galaxy garnd a güncelleme yükledikten sonra şimdi de bluttooth la birşey gönderip alamıyorum ayrıca usb den de pc ye aktarma yapmıyor ne yapabilirim çok acil bir durum bilginize vede ilginize sığınmış durumdayım:confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim sorunum bluetooth ile aldıgım videoları görüntülü açmıyo sadece ses dosyası olarak açıyor ve 3 kere servise verdim yapamıyorlar bu konu hakkında bilgisi olan var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb s3 mini telefonumda bluetooth la bir arkadaşıma resim göndermiştim iletişim kurduğum aygıt kayıtlı kaldı bunu silemiyorum nasıl kaldırılabilinir bu yani kullanılabilinir cihazlar yazıyor bunları kaldıramıyorum hemen yardımcı olurmusunuz acil...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben telefondan eşleşmiş cihazları silmek istiyorum nasıl yapabilirim telefonumun markakası galax s3 mini lütfen cevaplarınızı bekliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung s3 mini kullanıyorum bluetooth hiç acılmıyor. Bu sorunu nasıl hallede bilirim yardımcı olursanız sevirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde S3 mini var birşey yolluyorum başka cihaza yolluyor ve sonra diyorki gönderilemedi neden acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim telefonumda lg google nexus 5 bluetoothla apk oyun yollamıyor ama resim video müzik gönderiyor ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:wub:benim samsung galaxy grand ım var uygulama yöneticisine girip ram de boolootutu durdurmaya zorla seçeneğine tıkladıblootuh la paylaşım yapamıyorum ne yapmalıyım...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S3 biraz zahmetli bir alet, menüden Dosyalarıma girin, buradan Tüm Dosyaları seçin, burada Device Storage'yi açın ve DCIM dosyasına girin, tüm resimlerinizi Kamera veya Foto dosyalarında göreceksiniz, göndermek istediğiniz resmin üzerine parmağınızı basılı tutun ve çıkan seçeneklerden Şununla Paylaş'ı seçin ve gönderi seçeneklerinden de Bluetooth'u tuşlayın gerisi gelecektir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bmw 320 d 2012 model samsung galaxsi s3 arabadaki bluetooth baglanırken eror veriyor buna ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam senin sorununa bende bir cevap yazayım dedim arkadaşım 2 dakikalık süreyi uzata bilirsin nasılmı ayarlardan bluetut gir bulututu ac ordan telefonun sol alt kısmını tıkla 3 ibare cıkacak onlar şunlar 1 cihazı yeniden adlandır 2 görünüm zaman aşımı 3 alınan dosyalar sen 2. sec ordan cıkan en altda asla zaman aşımı yoku seç tamam de birdaha telefonun 2 dakika sonra kendini kapamaz sorunun cözülür
umarım yardımcı olmuşumdur

Son mesajlar