SAMSUNG GALAXY NOTE5 S-PEN EKRAN SORUNU

Bu konuyu okuyanlar

ibrahimmutluoff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8Z64La.png

Arkadaslar calismayan yer OrtaTuş ve samsung yazısına kadar o dikey bölgede kayma oluyor yani kalemin ucu ortada olsa bile imleci direk kayıyor yazı yazılmıyor sizce donanımsal (yani telefondanmı ) bir sorun mu? Yoksa S-pen demi ( başka s-pen ile denedim aynı sorun var ) telefona resed attım düzelmedi galiba sistemle ilgilide degil lütfen yardım edin telefon 2 günlük el ile çalışıyor.. anlata bilmiştirim inşAllah..

tolgablc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
O telin ekranında s pen manyetik bir sistemle çalışıyor.açılıp bakması lazım seevisin s pende değil sorun.note 4 de aynı sorunu yaşadım servis bozdu üstelik sonra parça değişmeden yaptılar ama.telefon düşme çarpma oldumu acaba ?

mania2006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O kadar yeniyse zaten direkt servis iyi olur.
Ancak emin olmamakla beraber mıknatıslı kılıf kullanımından kaynaklanabileceğine dair birşeyler duymuştum.
Bir de ekran ve kalem kalibrasyonu var mı ben olsam araştırırdım.
Geçmiş olsun.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
8Z64La.png

Arkadaslar calismayan yer OrtaTuş ve samsung yazısına kadar o dikey bölgede kayma oluyor yani kalemin ucu ortada olsa bile imleci direk kayıyor yazı yazılmıyor sizce donanımsal (yani telefondanmı ) bir sorun mu? Yoksa S-pen demi ( başka s-pen ile denedim aynı sorun var ) telefona resed attım düzelmedi galiba sistemle ilgilide degil lütfen yardım edin telefon 2 günlük el ile çalışıyor.. anlata bilmiştirim inşAllah..
Test modunda ekranın tam ortasından aşağıya dümdüz çizgi çizebilirmisin? ve ortaya çıkan sonucu buraya paylaşırmısın.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
8Z64La.png

lazz ın da dediği gibi ekranın üstünden aşağı düz çizgi çek ve at...

ibrahimmutluoff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar avrupadayim ve note5 satlmiyo ama getiren var telefonu kacak yollarla ama dedigim gibi verdim ve s6 edge plus aldm sķntsız temiz ama gönlüm note5de kalem icin aldm nasip degilmis ama note5 manyak bi telefon s6edge plusda oyle ama sorun yok 1 2 sene sonra note 6 veya note7 ne cikarsa alcam ins sagolun yardiminiz icin gevurlar bòyle yardım etmez Türklük bambaşka