Samsung Galaxy Note II (n7100) telefon romu özelleştirilmiş

Bu konuyu okuyanlar

Fake Hacker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar elimde samsung galaxy note II (n7100) telefon var yazılım güncelleme yapmak istiyorum fakat cihaz özelleştirilmiş diyor ve izin vermiyor ben şu microsoft xp için bir sürü modifiye işletim sistemi var ya o durumda oldugunu düşünüyorum telefonun. orjinal rom arıyorum nasıl bulabilirim nerden bulabilirim veya bu hatadan nasıl kurtulabilirim :) ?

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Ozellestirilmis yani rootlanmis telefon rom bulup kurabilirsin yada kullandigin romu tekrar indirip kurabilirsin

prensipci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
alaycı yazacğına önce bir düşün (fake human) insanlar yardım etmeye çalışıyor, kullandığın rom'u sonradan rootladıysan aynı rom'u kur.. ama rootlama diyor....

Fake Hacker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
alaycı yazacğına önce bir düşün (fake human) insanlar yardım etmeye çalışıyor, kullandığın rom'u sonradan rootladıysan aynı rom'u kur.. ama rootlama diyor....
Yok hacım yanlış anladın alaycı tavırla söylemedim uğraştım uğraştım yapamadım bişey bulamadım aynı romu tekrar kurmak basit bi kurtulma yöntemi gibi geldi neyse özür diledim yanlış anlaşıldıysam bişey yapamadım zaten kaldı öyle adminlerimiz görse de silse konuyu :D