Bu konuyu okuyanlar

Emirhan ÖZER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese Merhaba.
Geçen hafta Note FE aldım. telefonun her şeyinden memnunum oyun hariç. score match gibi çok basit bir oyunda bile takılmalar oluyor(oyun performans modu açık iken), hadi buna oyun iphone odaklı oldugu için diyelim, pubg mobilde de aynı sorun var. devamlı bir takılma, dediğim gibi kamera ve günlük kullanım her şey mükemmel ama oyun tarafından bayağı sıkınıtları var. bunu düzeltmenin bir yolu var mı ? sizde de böyle takılmalar oluyor mu ?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Herkese Merhaba.
Geçen hafta Note FE aldım. telefonun her şeyinden memnunum oyun hariç. score match gibi çok basit bir oyunda bile takılmalar oluyor(oyun performans modu açık iken), hadi buna oyun iphone odaklı oldugu için diyelim, pubg mobilde de aynı sorun var. devamlı bir takılma, dediğim gibi kamera ve günlük kullanım her şey mükemmel ama oyun tarafından bayağı sıkınıtları var. bunu düzeltmenin bir yolu var mı ? sizde de böyle takılmalar oluyor mu ?
Uygulama bazlı sorun vardır güncelleme ile optimize hale gelir

Emirhan ÖZER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note FE Android P 9.0 gelecek mi ? Gelecekse ne zaman gelecek ? Veya geldi mi :)

TorukMactoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadailar 6-7 aydır kullandığım telefon son 3 aydır kaleminde sorun yaşatıyor. Öğretmen olduğumdan baya bi soru çzöüp öğrencilerime yolluyorum. Ama kalemle yazarken sanki ucundan mürekkep akmış da harflerin sonlarına kuyruk eklemiş gibi kaldırmama rağmen kalemi yazmaya devam ediyor. Bu da yazma hissini berbat hale getiriyor. Bu hafta sonu telefonu sıfırlamayı düşünüyorum. Hatta yeni kalem mi alsam diyorum. Nasıl yapsak da sorunu çözsek? İlk zamanlar kurşun kalem hassasiyetinde yazıyordu. Forumları az araştırdığımda ekrandaki ve kalemdeki yakınlık sensörünün ayarından olduğu yazıyor. E bunu ben elimle ayarlayamam ki? Servise bu sebepten gönderen var mı? Ya da note 8 kalemleri buna uyuyor mu? Bi tane sipariş etsek mi?

Bu arada uçlarını değiştirmeyi denedim. x forumunun ilk sayfasında cache sıfırlama denen şeyi yaptım bi ara düzeldi sonra yine başladı. Biri çözüm söylesin ne olur? Telefonu alma sebebimdi kalemi

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Telefonu alacaklara bir uyarıda bulunayım.
Kalemi çok çabuk bozulabiliyor. Yaylı mekanizma hiç sağlam değil. Eskittiğim 2. kalem de çöpe gitmek üzere.

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Arkadaşlar pie güncellemesi geldi diyolar

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Tayland ROM olan cihazlara güncelleme daha gelmedi. Beklemedeyiz ZonkZung.

Onuroymk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Beyler android 9 ile telefon baya sağlam oldu

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
69762

An itibarı ile Tayland ROM'lu cihazım.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
1 yildan biraz daha fazla oldu tamire verdim telefonu. Omru bukadarmis demek ki. Bana bu kadar dayandi en azindan.