Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

OvB

Üyecik
Arkadaşlar Note 9 için ekran görüntü kalitesini bozmayan net gösteren jelatin hangisi? Ben bir tane aldım 360 derece koruyanlardan ancak üstündeki orjinali daha netti bu bayağı düşürdü kaliteyi. Sizin memnun olduğunuz bir jelatin markası var mı?

M-S-Y

Üyecik
Note 9'a pie yükleyen varmıdır? sürekli bildirim geliyor kurulsun mu diye merakta ediyorum ama stabil midir bildirimlerde gecikme varmıdır uygulamadan atıyor mu ? şuanki hali gayet stabil ve temiz hiçbir sıkıntı yaşamıyorum yenisine geçsem yine aynı kalırmı acaba

lotusadana

Asistan
Note 9'a pie yükleyen varmıdır? sürekli bildirim geliyor kurulsun mu diye merakta ediyorum ama stabil midir bildirimlerde gecikme varmıdır uygulamadan atıyor mu ? şuanki hali gayet stabil ve temiz hiçbir sıkıntı yaşamıyorum yenisine geçsem yine aynı kalırmı acaba
Halinden memnunsan maceraya gerek yok.
8 ile 9 arasındaki farkların madde madde yazıldığı bir yer bulsak karşılaştırırdık.

Paganini58

Asistan
Herkse merhabalar ikinci el aldım bir note9 aldığım arkadaş güncellemiş sanırım direkt pie ile açıldı. Ama herkesin memnun olduğu şarj olayını ben pek beğenemedim. Sorun şu ki android 9 dan mı Kaynaklı eğer öyleyse 8 e odin ike düşürmek mümkün mü? Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

TheTruthHurts

Profesör
Herkse merhabalar ikinci el aldım bir note9 aldığım arkadaş güncellemiş sanırım direkt pie ile açıldı. Ama herkesin memnun olduğu şarj olayını ben pek beğenemedim. Sorun şu ki android 9 dan mı Kaynaklı eğer öyleyse 8 e odin ike düşürmek mümkün mü? Şimdiden cevaplar için teşekkürler.
Note 9’u bilmiyorum ama s9 serisi pie’da batarya sorunu yaşamıştı. Düzeldi mi bilmiyorum.

Paganini58

Asistan
Ne olur ne olmaz ben odin ile TR yazılımını yedeksiz sıfırdan tekrar kurdum. Belki psk ama bilmiyorum sanki daha iyi gibi

atakan97

Üyecik
65405
65405

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar ben android pie yukledikten sonra sarj yüzdesi görünmüyor nasıl acabilirim

Son düzenleme:

Nickotin

Üyecik
merhaba arkadaşlar note 9 için hangi ekran koruyucusu önerirsiniz şuan kılıf olarak Spigen Samsung Galaxy Note 9 Kılıf Slim Armor Crystal alındı cam Kasa dostu Neo Flex ekran koruyucusu ile uyumlu diye diyor bundan benim anladığım ekran koruyucuları ile uyumlu bu arada Galaxy Note 9 Zore 3D Short Curve Nano Ekran Koruyucu için ne diyorsunuz malum uygulaması yanında bir aparat verildiği için bayağı kolaya benziyor şimdiden teşekkürler :)

Okan Turk

Üyecik
Android pie den sonra smart view ile telefonun ekranini tv ye yansitinca ekran alamiyorum ekran siyah oluyo daha once boyle bi problem yoktu siz denediniz mi deneyen varsa cevaplarsa sevinirim sikinti telefonda mi yoksa tv demi

Paganini58

Asistan
Android pie den sonra smart view ile telefonun ekranini tv ye yansitinca ekran alamiyorum ekran siyah oluyo daha once boyle bi problem yoktu siz denediniz mi deneyen varsa cevaplarsa sevinirim sikinti telefonda mi yoksa tv demi
Muhtemel yazılımdadır ben hiç denemedim. Ben her iki cihazınız da da problem olduğunu sanmıyorum.

tunahanxx

Üyecik
Arkadaşlar telefonu alalı 4 5 gün oldu tüm güncellemeleri yaptım. Ama telefondan ekran süresi alamıyorum en fazla 5.5 saat bilgisi olan var mı? Şarj süreleri hep bu civarda mı?
Birde telefonu şarjdan çıkarıyorum hemen %100 den düşüveriyor?

Ekli dosyalar

Paganini58

Asistan
Arkadaşlar telefonu alalı 4 5 gün oldu tüm güncellemeleri yaptım. Ama telefondan ekran süresi alamıyorum en fazla 5.5 saat bilgisi olan var mı? Şarj süreleri hep bu civarda mı?
Bende de durum aynı. Sanırım bu kadar. Övüldüğü gibi bitmeyen batarya filan yok 5.5 saat ancak.

Tttunahan

Profesör
Gün geçdikçe yerine oturacaktır ben 8 aylık note 8 le 6 saat ekran süresi alıyorum note 9 'la 7 saatten aşağı almaman lazım

Paganini58

Asistan
Hocam bismillah ya daha yeni aldım daha önce 8 Plus vardı bi tık iyi sadece bide gece portre çekimlerinde p20 lite dan daha fazla ışık alıyo çamur gibi oluyor sizde de aynı mı?
Bende de 8 Plus red vardı. Kamerası ön atka falza ışık alıyor. Android 9 dandır zamanla düzelir diye düşünüyorum hem pil hemde kamera. İnşallah öyledir. Android 8 varken insanlar aşırı memnunlar çünkü.

stat counter