Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

BlondRookie

Asistan
J7 2016 kullanıp Note 9 kasıyor demek :D :D komik baya komik hemde.. murat burda olsaydı şuan eyvah eyvah yangın çıkarırdı :d

stinghardyzz

Profesör
Hepsi iyi cihazlar ama fiyatlar boyle oldugu surece hiç birisi fiyatinin hakkini vermiyor cok pahalilar x plus kimbilir kac tl olacak bi telefona cok para veriyorsun en cok yaptin sey alo alo

Special Forces

Profesör
Samsung kullanıp da bunu söyleyen bir sizi duydum
Hocam Şuan elimde Note 4 var o bile kasma donma vs vs yapmadı, telefon sektörünün lideri Samsung.
bazen yorumları okuyorum adam apple X in ekranı çok güzel diyor neden Samsung dan alıyor.
Madem ki telefon sektörünün lideri Apple ise neden hızlı şarj kablosu ve adaptörü kutu içinde çıkmıyor da ekstra ücret ödeniyor, neden her güncelleme ayrı bir sorun 6000 TL ye bir telefon yapıyor ön kamera rezalet ve neden kutu içeriğini azaltma gereği duyuyorlar neden????

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hocam kusura bakma ama j7 2016 kullanıp samsung kasıyo demek le note 8 s9 plus gibi cihazlar kullanıp kasmıyo demek aynı şey orta segmentle üst segment arasında uçurum var
Eline sağlık nokta atışı yapmışsın :D:D:D

Son düzenleme:

canavan06

Asistan
Appleın şişirilmiş fiyatlarına ses çıkarmayıp samsungun fiyatlarına ufo görmüş masum köylü gibi şaşırmış rolü yaparak renginizi belli etmiş oldunuz
Bu telefonların müşteri kitleleri farklı, iphone kullanmaya alışmış adama samsung kullandıramazsın
Appleın şişirilmiş fiyatlarına ses çıkarmayıp samsungun fiyatlarına ufo görmüş masum köylü gibi şaşırmış rolü yaparak renginizi belli etmiş oldunuz

---- Mesajlar birleştirildi ----

Adamların tanıtımı bile bi başka zahmet edip dünkü lansmanı izleseydiniz kaliteyi görürdünüz
Ben amerikadan almıştım telefonu dolar 4 lirayken hiçbir zaman bu astronomik telefon fiyatlarının destekçisi olmadım

Tttunahan

Profesör
Bu telefonların müşteri kitleleri farklı, iphone kullanmaya alışmış adama samsung kullandıramazsın
Ben amerikadan almıştım telefonu dolar 4 lirayken hiçbir zaman bu astronomik telefon fiyatlarının destekçisi olmadım
Herkes istediğini kullanır ona karışma hakkım yok zaten ama iphone x 'in 7500 tl olduğu bi yerde kimsenin sesi çıkmıyor iphone x le kıyaslanmayacak derecede iyi olan note 9 6500 tl den piyasaya çıktı diye herkes bi havalarda bu kadar bilinçsiz bu kadar bilgisiz cahil insanlar var sadece logosuna 7500 tl veriyolar hepsine lafım yok lafım bilinçsiz iphone kullananlara

canavan06

Asistan
Herkes istediğini kullanır ona karışma hakkım yok zaten ama iphone x 'in 7500 tl olduğu bi yerde kimsenin sesi çıkmıyor iphone x le kıyaslanmayacak derecede iyi olan note 9 6500 tl den piyasaya çıktı diye herkes bi havalarda bu kadar bilinçsiz bu kadar bilgisiz cahil insanlar var sadece logosuna 7500 tl veriyolar hepsine lafım yok lafım bilinçsiz iphone kullananlara
Benim bu konu hakkında esas düşüncem ülkenin durumu bu haldeyken, gerçekten ihtiyaç yoksa telefonlara bu paraları kimse vermemeli atıyorum ip8 kullananın 9'a geçmesi note8 kullananın note 9 a geçmesi çok yanlış

Tttunahan

Profesör
Amerikada 2500 dolara çalışan bi işçi rahatça note 9 alabilecekken ülkemizde 2500 tl maaş alan insanımızın 2 3 ay yemeden içmeden para biriktirmesi lazım o konuda haklısın ederi 1000 tl olan telefonları 6000 7000 lere alıyoruz

canavan06

Asistan
Amerikada 2500 dolara çalışan bi işçi rahatça note 9 alabilecekken ülkemizde 2500 tl maaş alan insanımızın 2 3 ay yemeden içmeden para biriktirmesi lazım o konuda haklısın ederi 1000 tl olan telefonları 6000 7000 lere alıyoruz
Zaten artık teknoloji sıkıştı s7 kullanan adam s9 kullanan adamın yapacağı her işi rahatlıkla yapar ama bizim halkta bi yeni çıkan ürüne saldırma sevdası var

bilicimustafa12

Türkü'ler Sevdamız...
Yönetici
Moderatör
Cevap veremeyince üslubu bahane etmekte iyiymiş
Bir tartışmada yav he he diyen bir insanı kaale alamam kusura bakma yahu :D

Ha bide şunuda not düşeyim benim amacım apple samsung bunu tartışmak değil sen cevap yazdıkça benim konum daha çok okunuyor ya gerisi hikaye :D

Tttunahan

Profesör
Bir tartışmada yav he he diyen bir insanı kaale alamam kusura bakma yahu :D

Ha bide şunuda not düşeyim benim amacım apple samsung bunu tartışmak değil sen cevap yazdıkça benim konum daha çok okunuyor ya gerisi hikaye :D
Senin taraflı açtığın konuya tarafsızca cevap veriyorum gerisi teferruat sen kendini tatmin etmeye devam et 😄

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Mediamarkt sağolsun gerçek fiyatı lansmandan hemen sonra sızdırdı. :)

stat counter